Wyniki II etapu XI OI 2003/2004
lp. imię nazwisko szkoła miejscowość mos* bra jas prz tur suma
1 Paweł Gosztyła I LO im. L. Kruczkowskiego Tychy 100 100 0 100 100 300
2 Filip Wolski III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 6 100 84 290
3 Jakub Kallas Gimnazjum nr 24 Gdynia 100 82 6 100 82 270
4 Piotr Danilewski V LO im. A. Witkowskiego Kraków 100 82 6 100 82 270
5 Adam Blokus III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 10 27 52 79 100 258
6 Bartłomiej Romański XIV LO im. St. Staszica Warszawa 10 91 6 100 49 246
7 Piotr Wygocki IV LO im. T. Kościuszki Toruń 0 82 6 72 82 242
8 Daniel Czajka LO im. KEN Stalowa Wola 10 82 32 21 99 234
9 Szymon Acedański VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 100 82 0 51 98 231
10 Tomasz Kuras V LO im. A. Witkowskiego Kraków 100 82 - 72 67 221
11 Mikołaj Kajetan Schmidt IV LO im. T. Kościuszki Toruń 10 82 20 44 74 220
12 Marcin Nowak-Przygodzki III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 95 82 6 99 32 219
13 Jakub Łącki III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 64 6 100 43 213
14 Michał Miodek ZS Zawodowych nr 10 "Elektronik" Sosnowiec 50 66 6 44 92 208
15 Aleksander Piotrowski VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 54 22 58 72 206
16 Norbert Potocki XIV LO im. St. Staszica Warszawa 10 82 0 73 48 203
17 Wojciech Budniak XIII LO Szczecin 100 82 - 21 92 195
18 Marek Szymański IV LO im. M. Kopernika Rzeszów 10 82 0 79 32 193
19 Tomasz Kulczyński Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz 100 82 6 21 83 192
20 Dawid Sieradzki VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 100 82 0 79 30 191
21 Piotr Wysocki VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 10 82 0 52 56 190
22 Marek Materzok LO im. H. Sienkiewicza Nowa Ruda 10 82 0 100 8 190
23 Piotr Biliński VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 50 82 14 44 49 189
24 Piotr Daszkiewicz I LO im. M. Kopernika Gdańsk 100 82 0 72 33 187
25 Juliusz Kopczewski II Społeczne LO Warszawa 10 82 6 99 - 187
26 Adam Gaj V LO im. A. Witkowskiego Kraków 10 82 0 44 57 183
27 Tomasz Kłos III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 10 36 0 100 46 182
28 Łukasz Bieniasz-Krzywiec I LO im. B. Krzywoustego Słupsk 0 82 0 67 32 181
29 Paweł Chodaczek XIV LO im. St. Staszica Warszawa 100 46 6 79 46 177
30 Maciej Pawlisz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 20 82 0 44 48 174
31 Mateusz Wójcik I LO im. M. Kopernika Katowice 0 82 0 44 48 174
32 Robert Dyczkowski XIV LO im. St. Staszica Warszawa 10 82 0 58 32 172
33 Tomasz Sadura II LO im. A. F. Modrzewskiego Rybnik 10 82 20 44 24 170
34 Adam Radziwończyk-Syta LXVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 82 20 18 49 169
35 Mateusz Brzeszcz VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice 10 73 0 26 67 166
36 Andrzej Grzywocz III LO im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 18 38 76 32 164
37 Michał Jaszczyk XIII LO Szczecin 10 82 0 6 76 164
38 Adam Gawarkiewicz X LO im. prof. S. Banacha Toruń 10 45 0 80 36 161
39 Maciej Kokociński VIII LO im. A. Mickiewicza Poznań 0 48 6 58 49 161
40 Krzysztof Jakubowski I LO im. A. Mickiewicza Białystok 10 45 0 65 51 161
41 Maciej Jaśkowski VI LO im. J. i J. Śniadeckich Bydgoszcz 10 82 6 44 25 157
42 Przemysław Dobrowolski I LO im. Wł. Broniewskiego Bełchatów 0 73 0 65 18 156
43 Łukasz Bogacki XIII LO Szczecin 100 82 - 46 28 156
44 Sebastian Chojniak I Liceum Ogólnokształcące Pisz 10 64 0 44 48 156
45 Rafał Bryk IV LO im. T. Kościuszki Toruń 0 19 6 96 32 153
46 Paweł Zieliński XIV LO im. St. Staszica Warszawa 10 82 0 21 49 152
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski