Wyniki I etapu XVII OI 2009/2010
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość gil kol tes naj kor suma
1 Aleksander Kramarz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 100 500
2 Jakub Pachocki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
3 Karol Pokorski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
4 Igor Adamski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 100 500
5 Jan Kanty Milczek 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 98 100 498
6 Michał Kosnowski 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 92 100 492
7 Wojciech Kruk 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 78 478
8 Krzysztof Leszczyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 100 100 75 475
9 Bartłomiej Wiśniewski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 74 100 474
10 Kamil Sałaś 3 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 100 100 73 100 473
11 Piotr Bejda 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 71 100 471
12 Bartłomiej Szczepanik 3 II Liceum Ogólnokształcące Nowy Sącz 100 100 100 70 100 470
13 Marcin Smulewicz 1 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 100 100 64 464
14 Kacper Kula 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 100 100 100 62 462
15 Adrian Boczkowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 60 100 100 460
16 Grzegorz Guśpiel 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 50 100 100 100 450
17 Michał Zgliczyński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 50 100 100 100 450
18 Michał Adamczyk 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 50 100 100 100 450
19 Maciej Matraszek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 40 100 100 100 440
20 Piotr Golda 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 93 45 438
21 Wojciech Sidor 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 67 100 70 100 437
22 Grzegorz Prusak 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań 100 70 100 66 100 436
23 Tomasz Pełka 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 34 100 434
24 Łukasz Kalinowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 100 100 100 32 100 432
25 Maciej Borsz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 100 100 100 430
26 Jakub Woyke 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 50 100 73 100 423
27 Wojtek Łopata 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 86 35 421
28 Mateusz Piecuch 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 43 73 416
29 Piotr Kamiński 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 40 100 100 75 415
30 Karol Kontny 3 X Liceum Ogólnokształcące Wrocław 100 50 100 100 64 414
31 Krzysztof Pszeniczny 3 Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 50 100 88 75 413
32 Dawid Dąbrowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 100 92 100 412
33 Michał Makarewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 100 100 410
34 Kajetan Kochański 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 100 100 410
35 Paweł Przytarski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 60 100 100 410
36 Paweł Lipski 2 Liceum Filomata Gliwice 100 10 100 100 100 410
37 Bartosz Miszczak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 10 100 100 100 410
38 Anna Lewicka 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Chorzów 100 50 100 60 98 408
39 Maciej Piekarz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 99 40 100 69 100 408
40 Mateusz Krakowiak 3 I Liceum Ogólnokształcące Łódź 100 98 100 10 100 408
41 Mateusz Jurczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 70 36 406
42 Rafał Słota 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 6 100 406
43 Paweł Walczak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 92 100 402
44 Sebastian Daniel Nowak 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 20 100 81 100 401
45 Grzegorz Białek 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 92 8 400
46 Karol Banyś 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
47 Jakub Brzeski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 100 100 400
48 Mateusz Dembski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Poznań 100 100 100 0 100 400
49 Bartłomiej Gajewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 10 100 89 100 399
50 Tomasz Stós 3 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 50 100 48 100 398
51 Alan Kutniewski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 50 100 73 75 398
52 Paweł Wawruch 3 Liceum Ogólnokształcące Milanówek 100 40 90 92 75 397
53 Krzysztof Feluś 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 97 40 100 81 77 395
54 Kamil Łukasz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 62 32 394
55 Krzysztof Król 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 100 81 391
56 Paweł Wysocki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 17 100 70 100 387
57 Szymon Sidor 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 54 32 386
58 Łukasz Patyna 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 50 100 52 84 386
59 Piotr Bryk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 50 100 100 32 382
60 Tomasz Obuchowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 70 100 380
61 Eryk Dykiel 3 Liceum Ogólnokształcące WSIiZ Rzeszów 100 10 100 92 75 377
62 Mateusz Kopeć 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 66 100 376
63 Wojciech Kempa 1 Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Krzepice 100 10 100 65 100 375
64 Łukasz Jocz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 70 100 370
65 Witold Gawłowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 92 84 92 100 368
66 Jan Wietrzykowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 92 66 91 18 100 367
67 Adrian Jaskółka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 66 100 366
68 Anna Piekarska 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 20 99 58 89 366
69 Marek Sadowski 3 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 50 100 15 100 365
70 Maciej Mazur 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 99 100 85 80 364
71 Jakub Łyskawka 3 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 64 364
72 Janusz Kukla 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz 91 50 100 22 100 363
73 Michał Tomczyk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 90 100 70 100 360
74 Bartłomiej Dudek 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 50 100 66 44 360
75 Paweł Mechliński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 100 9 100 359
76 Paweł Banaszewski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 52 100 352
77 Jakub Cieśla 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 52 100 352
78 Dariusz Bukowski 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 20 100 32 100 352
79 Marcin Regdos 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 50 100 100 350
80 Adam Nieżurawski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 50 100 68 32 350
81 Krzysztof Trzepla 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 16 32 348
82 Grzegorz Milka 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle 100 10 100 66 71 347
83 Kajetan Zaziemski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 80 91 75 346
84 Tomasz Syposz 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 0 87 56 100 343
85 Kamil Marcin Sienkiewicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 32 100 342
86 Michał Krasnoborski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 32 100 342
87 Wojciech Marczenko 2 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 100 40 100 86 16 342
88 Rafał Bielenia 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 97 32 339
89 Krzysztof Waszak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 100 0 100 32 100 332
90 Martyna Wałaszewska 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 10 100 22 100 332
91 Karol Różycki 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 0 32 332
92 Łukasz Piotrowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 20 100 12 100 332
93 Andrzej Kotulski 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 20 50 70 92 332
94 Filip Loster 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 88 100 70 68 326
95 Piotr Szefler 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 50 100 18 58 326
96 Paweł Kubiak 2 I Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 10 76 38 100 324
97 Jakub Skudlarski 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV Wrocław 100 0 100 24 99 323
98 Radosław Dembkowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 22 100 322
99 Krzysztof Kiewicz 1 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 100 0 100 22 100 322
100 Adam Chudziak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 0 100 22 100 322
101 Adam Obuchowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 0 100 100 22 100 322
102 Konrad Zemek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 20 100 100 320
103 Paweł Gorgoń 3 ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 20 100 100 320
104 Piotr Suwara 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 20 100 100 320
105 Marcel Zięba 1 II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 10 100 9 100 319
106 Piotr Jagiełło 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 9 100 319
107 Radosław Kotowski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 100 50 100 12 56 318
108 Wiktor Teleżyński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 16 100 316
109 Aleksander Chrabąszcz 2 I Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 0 100 15 100 315
110 Tomasz Lichoń 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 15 99 314
111 Kamil Wajda 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 20 100 77 16 313
112 Maciej Poleski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 20 100 91 311
113 Jan Kwaśniak 3 Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 100 10 100 100 310
114 Maksymilian Pasek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 10 100 100 310
115 Aleksander Kędzierski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 50 10 100 50 310
116 Patryk Hes 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 90 18 100 308
117 Paweł Seta 3 ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 0 100 100 8 308
118 Witold Jędrzejewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 50 100 57 0 307
119 Kasia Jabłonowska 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 96 50 90 14 56 306
120 Sebastian Szczerba 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 9 96 305
121 Łukasz Mróz 3 V Liceum Ogólnokształcące Elbląg 100 30 74 100 0 304
122 Kamil Sutkowski 3 X Liceum Ogólnokształcące Wrocław 100 0 81 55 68 304
123 Damian Orlef 2 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 100 10 100 3 91 304
124 Filip Kowalski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 3 100 303
125 Łukasz Dąbek 1 Liceum Ogólnokształcące nr 14 Wrocław 100 100 3 100 303
126 Arkadiusz Wróbel 3 Gimnazjum nr 2 im. Żołnierzy Armii Krajowej Brwinów 100 20 100 36 46 302
127 Dariusz Sosnowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 100 300
128 Tomek Dziopa 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 100 300
129 Jakub Czarnowicz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 0 100 300
130 Jacek Kowalski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
131 Jakub Kramarz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
132 Monika Tałach 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
133 Jakub Wnęk 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
134 Michał Zając 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 100 300
135 Jan Darowski 3 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 300
136 Rafał Sadziak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 0 100 100 300
137 Jadwiga Andryszak 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 0 100 300
138 Jan Marcinkowski 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 300
139 Mateusz Markiewicz 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 99 299
140 Krzysztof Story 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 0 100 99 299
141 Piotr Strzelecki 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 99 299
142 Maciej Dębski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 97 100 297
143 Łukasz Koprowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 0 100 33 64 297
144 Rafał Gaweł 3 Zespół Szkól Zawoja 65 50 100 66 16 297
145 Sebastian Łach 3 II Liceum Ogólnokształcące Bochnia 100 10 100 86 296
146 Bazyl Reinstein 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 95 295
147 Michał Janiec 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 99 0 100 18 76 293
148 Janusz Wróbel 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 50 100 43 0 293
149 Norbert Gregorek 2 Zespół Szkół Elektronicznych Radom 100 10 100 58 24 292
150 Bartosz Gąsiorzewski-Szmyd 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 0 100 92 292
151 Piotr Chabierski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 85 6 100 291
152 Jakub Wieczorek 2 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 0 100 25 64 289
153 Mateusz Wasilewski 3 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych Zielona Góra 100 100 6 82 288
154 Artur Kozak 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 98 20 100 15 54 287
155 Michał Flendrich 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 20 100 22 45 287
156 Wojciech Szałapski 1 I Liceum Ogólnokształcące Ozorków 100 0 100 15 71 286
157 Marcin Charubin 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 23 51 284
158 Patrick Hess 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 10 100 6 68 284
159 Jakub Pyszka 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 40 100 11 32 283
160 Piotr Skweres 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 91 0 100 9 82 282
161 Łukasz Solak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 10 100 6 66 282
162 Paweł Żuk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Słupsk 100 20 100 23 39 282
163 Albert Baliński 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 99 18 64 281
164 Łukasz Opioła 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 30 100 51 281
165 Łukasz Wałejko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 8 0 100 100 73 281
166 Piotr Galar 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 20 100 24 36 280
167 Michał Hordecki 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 20 100 6 54 280
168 Przemysław Kuczyński 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Białystok 100 0 100 9 70 279
169 Tomasz Janus 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 100 24 35 279
170 Rimas Wołyniec 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Puńsk 100 0 100 15 64 279
171 Mateusz Bałasz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 3 75 278
172 Michał Frej 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 0 100 78 278
173 Michał Łowicki 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III Wrocław 100 10 100 52 16 278
174 Robert Błaszkiewicz 1 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 0 100 15 62 277
175 Jakub Mamelski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 90 36 0 276
176 Tomek Laskowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 75 275
177 Michał Kowalczyk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 0 100 0 75 275
178 Michael Suchacz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 75 275
179 Miłosz Ostrowski 4 ZS ELEKTRONICZNYCH Bydgoszcz 67 20 100 15 72 274
180 Michał Wierzbicki 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 0 64 274
181 Wojciech Szymski 3 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 100 10 100 64 0 274
182 Karol Kosik 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 20 100 16 37 273
183 Krzysztof Górnowicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 100 22 272
184 Marcin Maliszkiewicz 3 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 89 40 100 9 34 272
185 Sebastian Mizera 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 26 45 271
186 Łukasz Gajowiak 3 ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 20 20 70 61 271
187 Wojciech Kuprianowicz 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 18 43 271
188 Grzegorz Głuch 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III Wrocław 100 10 100 22 39 271
189 Piotr Żurkowski 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 100 70 0 270
190 Jakub Sygnowski 2 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II w Przysusze Przysucha 100 10 100 28 32 270
191 Piotr Szaciński 3 XLVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 54 100 16 270
192 Miłosz Makowski 1 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 50 100 19 269
193 Michał Mierzyński 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 100 50 100 18 0 268
194 Anna Czajka 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 22 45 267
195 Mateusz Lewandowski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Inowrocław 100 0 100 59 8 267
196 Franciszek Boehlke 2 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 50 50 67 267
197 Aleksander Bułanowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 20 100 15 32 267
198 Łukasz Majcher 1 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 100 30 100 36 266
199 Robert Bartoszewski-Kujawa 3 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Warszawa 98 0 61 52 55 266
200 Bartosz Tarnawski 1 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 0 98 0 67 265
201 Mateusz Kurek 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 40 100 24 264
202 Konrad Ozimek 3 I Liceum Ogólnokształcące Przemyśl 100 20 100 15 27 262
203 Maciej Szeptuch 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 18 34 262
204 Piotr Turek 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej Kielce 91 20 79 30 40 260
205 Radosław Chmielewski 2 Zespół Szkół Technicznych Chełm 100 50 30 33 44 257
206 Stanisław Barzowski 2 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 67 10 100 55 25 257
207 Mateusz Małek 3 Zespół Szkół Lubliniec 100 10 100 15 32 257
208 Aleksandra Baranowska 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 22 34 256
209 Andrzej Dorobisz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 56 0 256
210 Jakub Białek 3 Liceum Ogólnokształcące WSIiZ Rzeszów 65 0 100 91 256
211 Mateusz Skórski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Jelenia Góra 100 0 100 55 255
212 Michał Piekarz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 6 49 255
213 Michał Dyrek 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 37 16 253
214 Wojciech Donderowicz 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 20 100 32 252
215 Paweł Wołowiec 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 52 252
216 Michał Kmak 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz 100 50 100 250
217 Marek Pachołek 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 100 50 100 250
218 Wojciech Lis 3 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 100 10 10 33 95 248
219 Tomasz Pałys 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 0 27 20 247
220 Marcin Kaczmarek 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 10 80 56 246
221 Maja Zacharczuk 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 99 100 47 246
222 Michał Richter 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 0 50 100 63 32 245
223 Filip Chudy 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 0 100 45 0 245
224 Krzysztof Kornakiewicz 2 Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Kr. B. Chrobrego Nowy Sącz 100 10 100 32 242
225 Kacper Sowa 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 32 242
226 Łukasz Hanuszczak 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 20 99 22 0 241
227 Przemysław Irlik 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 16 24 240
228 Łukasz Mioduszewski-Crawford 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 0 100 0 40 240
229 Marta Śmigielska 2 XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 22 16 238
230 Wojciech Kozaczewski 2 Liceum Ogólnokształcące Nr III Wrocław 100 20 34 52 32 238
231 Jakub Szarawara 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 9 26 235
232 Grzegorz Wojciechowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Bydgoszcz 100 10 100 15 8 233
233 Krzysztof Kwapisiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 0 32 232
234 Grzegorz Bochniak 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 100 0 32 232
235 Piotr Pakosz 2 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 100 0 100 0 32 232
236 Damian Czapiewski 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 30 20 82 232
237 Andrzej Konopka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 0 100 32 232
238 Mateusz Wysocki 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 67 100 10 22 32 231
239 Mateusz Machalica 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące Katowice Piotrowice 100 10 53 18 50 231
240 Mateusz Musiał 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 42 73 15 100 230
241 Mateusz Kitlas 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 60 70 230
242 Albert Sławiński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 30 0 100 230
243 Błażej Kotowski 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 20 100 9 229
244 Jakub Rohleder 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 29 229
245 Mateusz Konieczny 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 10 100 18 228
246 Filip Pacanowski 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 91 10 100 26 227
247 Arkadiusz Kwapiszewski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 97 0 92 6 32 227
248 Karol Grodzicki 3 Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk 100 20 100 6 0 226
249 Łukasz Michalski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 10 100 0 16 226
250 Krzysztof Lewiński 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 10 100 16 226
251 Magdalena Bojarska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 100 26 0 226
252 Aleksandra Spyra 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 10 0 15 100 225
253 Adam Lewkowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 92 32 224
254 Magdalena Stasiewicz 3 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 Białystok 82 0 100 26 16 224
255 Wojtek Staszkiewicz 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 67 50 100 7 0 224
256 Karol Brzuśkiewicz 2 Zespół Szkół Biskupiec 100 10 30 15 69 224
257 Dawid Romanowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 24 224
258 Witold Sosnowski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego Lublin 24 100 0 100 224
259 Tomasz Wiatrowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 99 100 0 24 223
260 Mateusz Kołaczek 3 Liceum Ogólnokształcące Ustka 100 0 80 6 37 223
261 Łukasz Kędziorski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 10 37 75 222
262 Michał Kowalik 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 22 222
263 Piotr Skalski 4 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjne Lublin 100 10 79 0 32 221
264 Adam Żychowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 50 20 6 45 221
265 Andrzej Rumiński 1 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 66 40 100 15 0 221
266 Adam Ścibior 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 98 0 100 6 16 220
267 Artur Lazoryk 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 10 100 9 219
268 Rafał Meller 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 98 21 219
269 Marcin Pachuta 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 99 20 100 0 219
270 Przemysław Tusiński 3 Technikum nr 1 (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych) Żywiec 99 20 100 219
271 Damian Repke 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 18 218
272 Kamil Kalandyk 3 Liceum Ogólnokształcące WSIiZ Rzeszów 91 0 70 57 218
273 Rafał Kostro 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 100 16 216
274 Sebastian Jodłowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 16 216
275 Łukasz Gładczuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 100 16 216
276 Andrzej Białokozowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 0 100 15 100 215
277 Andrzej Gis 3 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 98 20 30 3 64 215
278 Adam Furmanek 3 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 100 0 30 15 70 215
279 Damian Krawiec 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej Kielce 98 79 6 32 215
280 Michał Urbanek 2 I Liceum Ogólnokształcące Krosno 33 0 100 82 215
281 Krzysztof Więckowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 99 0 100 15 214
282 Kamil Bożek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 14 214
283 Wojciech Janczewski 3 I Zespół Szkół Ogólnokształcących Jawor 100 0 100 13 213
284 Michał Darkowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 10 100 3 213
285 Marcin Żukowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 12 212
286 Wojciech Nadara 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 84 28 0 100 212
287 Krzysztof Katowicz Kowalewski 2 IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 100 20 30 17 44 211
288 Jakub Brzosko 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 10 100 0 210
289 Marcin Pilecki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 100 210
290 Krzysztof Stopczański 1 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego Kielce 100 10 100 0 210
291 Tomasz Zakrzewski 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Olsztyn 100 0 10 0 100 210
292 Jakub Borowski 3 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum Sandomierz 100 10 100 210
293 Miłosz Świzdor 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 10 100 210
294 Michał Augoff 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III Wrocław 100 10 100 210
295 Mateusz Bruno-Kamiński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 9 209
296 Szymon Makuła 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 9 209
297 Seweryn Załupka 2 Liceum nr 14 we Wrocławiu Wrocław 100 100 9 209
298 Łukasz Wróblewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 99 9 208
299 Marcin Rapacki 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 8 208
300 Marcin Baczyński 3 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 100 0 100 8 208
301 Michał Jodko 3 VII Liceum Ogólnokształcące Wrocław 100 10 28 6 63 207
302 Maciej Kryński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 6 206
303 Łukasz Kapica 1 VII Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 100 10 70 2 24 206
304 Paweł Jastrzębski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 6 0 206
305 Wiktor Kuropatwa 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 6 206
306 Jakub Kędzierski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Poznań 100 100 0 6 0 206
307 Tomasz Kamiński 2 III LO Gdynia Gdynia 100 100 6 206
308 Łukasz Aleksiejew 1 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 6 206
309 Tomasz Staniewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 98 0 100 6 204
310 Paweł Tatarczuk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 30 20 6 48 204
311 Paweł Pietrzak 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 79 24 203
312 Piotr Bryniarski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 100 3 0 203
313 Jacek Łysiak 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 0 0 100 3 100 203
314 Aleksander Szymanek 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 3 203
315 Jerzy Jankowski 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 0 90 12 0 202
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski