Wyniki II etapu XVII OI 2009/2010
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość ant* cho klo owc tel suma
1 Anna Lewicka 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące SRK AK Chorzów 100 100 100 100 100 400
2 Jakub Pachocki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 400
3 Anna Piekarska 3A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 94 100 394
4 Adam Obuchowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 100 100 99 56 355
5 Adrian Jaskółka 3 b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 79 50 100 329
6 Piotr Suwara III XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 100 20 100 320
7 Michał Makarewicz 3b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 99 20 100 319
8 Łukasz Kalinowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 49 100 100 100 300
9 Grzegorz Prusak 3f Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań 100 100 100 100 300
10 Paweł Lipski 2 LO Liceum "Filomata" Gliwice 100 100 85 100 285
11 Bartłomiej Dudek 1A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 90 90 100 0 280
12 Marcin Smulewicz 1 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 75 0 100 275
13 Dawid Dąbrowski III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 69 100 0 269
14 Igor Adamski 3e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 50 100 0 250
15 Grzegorz Guśpiel 3 e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 40 8 248
16 Marcin Baczyński 3 VIII Liceum Ogólnokszyałcące im. Władysława IV Warszawa 49 40 100 100 240
17 Paweł Walczak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 99 59 82 240
18 Jan Kanty Milczek II III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 84 49 233
19 Łukasz Jocz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 29 96 93 218
20 Michał Zając 1 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 57 40 77 100 217
21 Bartosz Tarnawski 1 LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 49 50 90 74 214
22 Kamil Sałaś III "i" II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 100 100 200
23 Grzegorz Milka 3C II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle 100 100 0 100 200
24 Franciszek Boehlke II d XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 49 40 50 100 190
25 Stanisław Barzowski 2 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 49 90 100 190
26 Rafał Gaweł 3 Zespół Szkól Zawoja 70 0 88 100 188
27 Krzysztof Feluś 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 49 40 40 0 100 180
28 Piotr Szefler 2 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 7 40 40 100 180
29 Michał Krasnoborski III Mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 10 68 100 0 178
30 Wojciech Lis III I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 100 50 100 0 150
31 Jan Kwaśniak III LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 100 50 100 150
32 Piotr Pakosz 2 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II w Przysusze Przysucha 23 50 100 150
33 Krzysztof Król III A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 50 100 150
34 Karol Grodzicki 3 MF Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk 100 50 100 0 150
35 Szymon Sidor III Mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 40 0 8 148
36 Andrzej Dorobisz 3e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 58 88 146
37 Wojciech Marczenko 2 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 100 40 56 50 0 146
38 Tomasz Obuchowski 3 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 7 20 98 17 8 143
39 Aleksander Kędzierski III D XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 0 20 22 0 100 142
40 Patrick Hess 2i II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 28 0 40 0 100 140
41 Alan Kutniewski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 42 30 10 0 100 140
42 Karol Pokorski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 90 40 0 8 138
43 Maciej Borsz 2a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 35 0 0 135
44 Michał Kowalczyk 3Ga Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 33 100 0 133
45 Maciej Piekarz 3 e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 35 20 10 0 100 130
46 Krzysztof Story 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 49 0 30 0 100 130
47 Maciej Matraszek 2A XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 90 39 0 0 129
48 Paweł Banaszewski III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 40 78 0 8 126
49 Mateusz Jurczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 30 68 0 24 122
50 Damian Orlef II III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 49 40 81 0 121
51 Michał Zgliczyński 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 93 40 80 0 120
52 Maciej Szeptuch 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 49 10 30 70 8 118
53 Piotr Chabierski III MG III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 7 0 67 0 49 116
54 Piotr Bryk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków 49 0 91 0 24 115
55 Tomasz Wiatrowski 3e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 39 50 60 0 0 110
56 Aleksander Bułanowski 3D XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 10 0 100 110
57 Janusz Wróbel 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 14 0 100 0 8 108
58 Adam Furmanek III D I Liceum Ogólnokształcące Jasło 49 0 0 0 100 100
59 Wojtek Łopata 3g V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 0 100 0 0 100
60 Paweł Seta 3 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 42 0 100 0 0 100
61 Krzysztof Leszczyński IIB I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 0 100
62 Aleksander Szymanek 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 35 0 0 100 100
63 Jan Marcinkowski 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 48 0 100 100
64 Paweł Przytarski III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 49 100 0 0 100
65 Jan Wietrzykowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 100 100 0 0 100
66 Michał Łowicki 1 Liceum Ogólnokształcące Nr III Wrocław 100 99 0 99
67 Miłosz Makowski 1LO ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 47 0 97 0 97
68 Jakub Woyke 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 44 95 95
69 Radosław Kotowski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 100 0 60 32 92
70 Michał Flendrich III I Liceum Ogólnokształcące Legnica 7 90 0 0 90
71 Krzysztof Pszeniczny 3c Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 89 0 0 89
72 Paweł Wawruch 3 Liceum Ogólnokształcące Milanówek 100 46 40 0 86
73 Wiktor Kuropatwa 1 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 49 0 50 32 82
74 Marcin Regdos 2 E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 49 40 40 0 80
75 Andrzej Rumiński 1bl ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 47 50 30 0 0 80
76 Piotr Bejda 1 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 42 0 70 0 8 78
77 Aleksander Kramarz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 69 8 77
78 Mateusz Konieczny 3G V Liceum Ogólnokształcące Kraków 44 73 73
79 Łukasz Piotrowski 3c XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 49 72 0 72
80 Dariusz Bukowski 3E Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 49 40 0 30 70
81 Adam Nieżurawski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 0 68 0 0 68
82 Łukasz Solak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 63 20 46 0 66
83 Mateusz Lewandowski 3 LO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Marii Konopnickiej Inowrocław 100 66 0 66
84 Aleksandra Baranowska III b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 47 40 24 64
85 Kamil Sutkowski 3 X Liceum Ogólnokształcące Wrocław 49 0 40 0 24 64
86 Mateusz Wasilewski 3Tc Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych Zielona Góra 49 0 40 0 24 64
87 Michał Richter 3F Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 49 0 40 22 62
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski