Wyniki I etapu XVIII OI 2010/2011
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość kon liz pio prz wyk suma
1 Stanisław Barzowski 3gm Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 100 100 100 100 500
2 Aleksander Kramarz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 100 500
3 Bartosz Tarnawski 2 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 99 92 491
4 Bartłomiej Dudek 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 88 100 488
5 Maciej Borsz 3a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 84 484
6 Artur Kozak IIImi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 84 484
7 Jakub Sygnowski 3a Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 100 100 100 100 76 476
8 Krzysztof Pszeniczny 1D Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 59 100 459
9 Krzysztof Lis 3F XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 100 100 100 68 458
10 Adam Nieżurawski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 70 100 91 100 92 453
11 Piotr Bejda 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 88 54 442
12 Michał Zając 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 45 100 92 437
13 Marcin Smulewicz 2 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 100 100 36 436
14 Paweł Lipski 3 Liceum "Filomata" Gliwice 100 100 100 100 8 408
15 Radosław Kotowski IIIB VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 100 100 100 100 7 407
16 Mateusz Bałasz 2b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
17 Rafał Bielenia 3B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
18 Konrad Cichy 2A Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 100 100 100 400
19 Adam Czapliński IF IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 100 100 400
20 Maciej Kisiel 3F IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 100 100 400
21 Michał Kosnowski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 100 400
22 Michał Kowalczyk 1a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 400
23 Tomek Laskowski II I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
24 Michał Łowicki 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 100 100 100 400
25 Miłosz Makowski 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 100 400
26 Sebastian Daniel Nowak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
27 Damian Orlef III III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 100 100 100 100 400
28 Maciej Poleski 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 100 400
29 Piotr Szefler 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 100 400
30 Marcel Zięba II D II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 100 100 100 400
31 Marcin Regdos 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 99 399
32 Michał Dyrek 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 91 100 391
33 Wojciech Kruk 2E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 93 45 100 53 391
34 Bartłomiej Gajewski 3A XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 100 100 100 390
35 Filip Pacanowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 88 388
36 Tomasz Zakrzewski IIF Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Olsztyn 90 100 45 100 52 387
37 Konrad Kraszewski 2 E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 96 60 383
38 Michał Seweryn 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 78 378
39 Kamil Łukasz 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 72 100 372
40 Maciej Matraszek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 72 100 372
41 Robert Błaszkiewicz 2 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 100 71 100 371
42 Krzysztof Kulig 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 71 100 371
43 Łukasz Nędza 3E III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 100 71 100 371
44 Kamil Pawluczuk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 80 100 91 100 371
45 Witold Jędrzejewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 70 100 100 100 370
46 Wojtek Staszkiewicz 3c V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 90 100 88 92 370
47 Janusz Kukla 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz 80 100 87 100 367
48 Łukasz Wałejko 3B I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 65 100 365
49 Jakub Kołodziej IIa Liceum Ogólnokształcące Giżycko 80 100 84 100 0 364
50 Teodor Jerzak 2 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 2 100 100 63 100 363
51 Karol Różycki III V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 63 100 363
52 Michał Adamczyk 3a XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 62 100 362
53 Kacper Kula 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 100 69 100 359
54 Krzysztof Trzepla 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 71 88 359
55 Szymon Stankiewicz 1C VI Liceum Ogólnokształcące Radom 100 100 69 88 357
56 Patrick Hess III II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 100 64 88 352
57 Jakub Brzeski 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 63 88 351
58 Bartosz Marcinkowski 3D XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 100 63 88 351
59 Krzysztof Potempa 2G V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 90 72 89 351
60 Arkadiusz Wróbel 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 50 100 100 100 350
61 Wiktor Kuropatwa 2E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 59 88 0 347
62 Katarzyna Jabłonowska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 45 100 345
63 Konrad Kijewski 2B I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 45 100 345
64 Grzegorz Świrski 1 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 45 100 345
65 Michał Szostek IIIc I Liceum Ogólnokształcące Łódź 100 100 45 100 345
66 Michał Wrona 2 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 80 100 63 95 7 345
67 Norbert Gregorek 3 Zespół Szkół Radom 100 100 56 88 344
68 Jakub Machaj I Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 90 100 50 100 340
69 Karol Brzuśkiewicz 3 Zespół Szkół Biskupiec 90 81 67 100 338
70 Mateusz Wasilewski 4Tc Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych Zielona Góra 90 100 47 100 337
71 Mateusz Kopeć II B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 100 100 85 335
72 Krzysztof Piwoński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 100 45 100 335
73 Tomasz Syposz 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 70 100 68 97 335
74 Patryk Urbański 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 34 100 334
75 Piotr Żurkowski 3A VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 80 0 100 88 66 334
76 Wojciech Nadara IIB XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 45 88 333
77 Radosław Osten-Sacken 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 100 100 45 88 333
78 Piotr Chabierski I MF III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 70 61 331
79 Franciszek Boehlke 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 45 100 84 329
80 Karol Kaszuba 3 gim Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa 100 100 27 100 327
81 Karol Lisiecki 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 100 100 27 100 327
82 Maciej Łobodziński 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 100 327
83 Szymon Policht 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 100 327
84 Rafał Różak II V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 100 327
85 Aleksander Surman 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 100 327
86 Marcin Zbylut II II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 100 27 100 327
87 Tomasz Stelągowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 100 45 100 325
88 Jakub Cieśla 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 24 324
89 Maciej Dulęba 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 81 100 75 68 324
90 Krzysztof Foszcz 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 34 88 322
91 Mateusz Starzec II III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 80 100 58 83 321
92 Maciej Szeptuch 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 30 100 90 92 7 319
93 Antoni Zawodny 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 100 27 100 317
94 Anna Dymek 2e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 88 315
95 Tomasz Lichoń 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 88 315
96 Mateusz Twaróg 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 80 100 35 100 315
97 Wojciech Janczewski 1A I Liceum Ogólnokształcące Legnica 80 100 71 63 314
98 Paweł Olszewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 27 87 314
99 Krzysztof Leszczyński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 37 50 25 312
100 Przemysław Jakub Kozłowski 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok 10 100 100 100 310
101 Paweł Michalak III Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im.M Kopernika Kalisz 10 100 100 100 310
102 Piotr Skrydalewicz II XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Łódź 50 100 72 88 310
103 Dariusz Sosnowski 2 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 10 100 100 100 310
104 Tomasz Pałys 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 9 100 309
105 Piotr Stasiewski 3 liceum Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 50 86 73 100 309
106 Michał Pytel 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 31 75 306
107 Patryk Hes 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 100 63 100 303
108 Kamil Marcin Sienkiewicz 2B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 10 100 91 100 301
109 Krzysztof Żelaśkiewicz 2A Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Jelenia Góra 90 93 18 100 301
110 Łukasz Aleksiejew 2E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 300
111 Maciej Andrearczyk 2a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 300
112 Grzegorz Białek 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 300
113 Radosław Chmielewski 3 Zespół Szkół Technicznych Chełm 100 100 100 300
114 Aleksander Chrabąszcz IIIA1 I Liceum Ogólnokształcące Kraków 0 100 100 100 300
115 Wojciech Donderowicz 3B XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 100 300
116 Piotr Kozakowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 97 79 24 300
117 Maciej Kryński IIIB I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
118 Paweł Kubiak 3 I Liceum Ogólnokształcące Katowice 0 100 100 100 300
119 Michał Łępicki IIB I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
120 Łukasz Majcher 2 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 2 100 100 100 300
121 Michał Piekarz 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 100 300
122 Piotr Jagiełło 3e Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 10 100 61 100 28 299
123 Tomasz Kuljon II I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 72 24 296
124 Piotr Gawęda III XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 100 27 88 295
125 Krzysztof Rutkowski III XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 68 27 100 295
126 Kamil Rychlewicz 3 Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki Łódź 80 100 27 88 295
127 Piotr Adam Galar 3b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 100 45 98 293
128 Piotr Stefański II I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 91 100 291
129 Konrad Zemek 3e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 91 98 289
130 Grzegorz Głuch 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 80 100 45 63 288
131 Katarzyna Janocha IIe V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 88 288
132 Jan Kanty Milczek III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 85 285
133 Wiktor Teleżyński IIM III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 82 0 282
134 Kamil Dębowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 80 100 100 280
135 Łukasz Patyna IIIcL Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 80 100 100 280
136 Wojciech Ptak 3A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 80 100 100 280
137 Kacper Sowa 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 10 100 70 100 0 280
138 Jadwiga Andryszak 3E Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 74 100 274
139 Mateusz Gołębiewski 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 79 93 66 36 274
140 Wojciech Żółtowski 2 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 80 100 45 49 274
141 Andrzej Białokozowicz IIB I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 72 100 272
142 Stanisław Jastrzębski 3g V Liceum Ogólnokształcące Kraków 90 100 70 12 272
143 Jakub Wieczorek 3 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 17 70 100 84 271
144 Konrad Habryn 2 II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 70 100 270
145 Sebastian Jaszczur 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 70 100 100 270
146 Tom Macieszczak 2 A XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 7 63 100 270
147 Tomasz Kotarski 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Olsztyn 100 69 100 269
148 Damian Bogel 3 I Liceum Ogólnokształcące Kutno 100 68 100 268
149 Rafał Stefański 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 100 0 87 267
150 Anna Czajka 3mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 70 96 266
151 Adam Mościcki 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 64 264
152 Mateusz Pstruś 1h X Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 64 100 264
153 Krzysztof Katowicz Kowalewski 3 IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 100 100 27 36 263
154 Marek Rusinowski 1b II Liceum Ogólnokształcące Mielec 100 63 100 263
155 Mieszko Kamyczek III Autorska Szkoła Samorozwoju ASSA Wrocław 80 100 45 36 261
156 Wojciech Marczenko 3 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 50 100 27 24 60 261
157 Piotr Pakosz 3 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 100 61 100 261
158 Wojciech Sidor 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 69 92 261
159 Łukasz Kędziorski Ia Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 65 93 258
160 Michał Krawczak III b III Liceum Ogólnokształcące Lublin 79 79 100 258
161 Marcin Moczulski 3 F IV Liceum Ogólnokształcące im.Cypriana Kamila Norwida Białystok 100 63 94 257
162 Maciej Foks 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 56 100 256
163 Karol Kosik 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 0 100 72 84 256
164 Krzysztof Stopczański 2 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego Kielce 10 100 58 88 256
165 Michał Woś 2e Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 29 77 49 255
166 Wojciech Kozaczewski 2A Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 54 100 0 254
167 Tadeusz Krassowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 54 254
168 Filip Ochnik 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 54 100 254
169 Kajetana Buczek 3 XXVII Liceum Ogólnokształcące Kraków 40 30 68 100 14 252
170 Jan Darowski IIB VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 63 88 251
171 Jacek Łysiak II XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 51 100 251
172 Andrzej Rumiński 2bl Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 0 63 88 251
173 Jakub Sękowski 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 0 100 63 88 251
174 Łukasz Jocz 3b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 50 250
175 Michał Bartecki 3a VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 82 66 100 248
176 Konrad Paluszek 2B Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa 100 48 100 248
177 Karol Pokorski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 100 63 44 247
178 Marek Bardoński III MIB I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 80 100 27 24 15 246
179 Łukasz Dubiel IIIg V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 45 245
180 Tomasz Madycki 1c XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 100 45 100 245
181 Krzysztof Sakowski 2B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 45 100 245
182 Robert Tomkowski 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 45 100 245
183 Filip Loster 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 81 63 100 244
184 Piotr Nalewaja 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 92 69 83 244
185 Piotr Jarosz 1MIB I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 80 100 63 243
186 Paweł Kubik 2d XXXVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 10 100 45 88 243
187 Maciek Szeszko II B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 45 98 243
188 Paweł Ficek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 90 37 27 88 242
189 Piotr Pluta 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 90 100 27 25 242
190 Paweł Tabaszewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 42 0 242
191 Damian Repke 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 54 87 241
192 Patryk Osmólski 1 al Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 100 65 75 240
193 Łukasz Kałędek 3ct Technikum Nr 7 Kielce 100 90 49 239
194 Stanisław Purgał 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 27 12 239
195 Łukasz Dąbek 3E Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 10 100 27 100 237
196 Maksymilian Pasek 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 49 88 237
197 Michał Pacholski 2F XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 36 236
198 Piotr Siupa 3 Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Słupca 80 29 27 100 0 236
199 Artur Szumaczuk III XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 100 36 236
200 Maciej Urbanek II LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno 91 45 100 236
201 Krzysztof Drab II d Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Krzepice 40 100 45 50 235
202 Robert Kozak 1 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 8 27 100 235
203 Michalina Sieradzka 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 90 29 27 88 234
204 Mateusz Skórski 2A Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Jelenia Góra 100 7 27 100 234
205 Paweł Szymczyk IIb I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 45 88 233
206 Paweł Kura 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 32 100 232
207 Arkadiusz Kwapiszewski ID XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 40 83 85 24 232
208 Agata Latacz 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 32 232
209 Mateusz Jurczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 10 100 45 75 230
210 Piotr Majcherczyk 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 31 99 230
211 Michał Szmidt 1 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 34 96 230
212 Jakub Czarnowicz 3E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 29 229
213 Krzysztof Wędrowicz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 90 100 27 12 229
214 Mateusz Bruno-Kamiński 3 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 0 227
215 Krzysztof Kleiner 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 27 100 227
216 Patryk Kowalczyk II I Liceum Ogólnokształcące Sieradz 100 27 100 227
217 Michał Kowalik IIIe V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 227
218 Mateusz Lewicz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 27 227
219 Michał Majewski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 27 100 227
220 Szymon Makuła 2E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 227
221 Mateusz Małek 2E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 27 227
222 Paweł Nowak 1D XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 100 27 227
223 Tomasz Pewiński IIIA VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 100 27 100 227
224 Paulina Pietrzyk 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 27 100 227
225 Marek Sommer 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 15 36 96 227
226 Darek Szałkowski 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 27 227
227 Miłosz Łakomy 3C I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Chrzanów 100 27 99 226
228 Aleksander Łukasiewicz 1A I Liceum Ogólnokształcące Legnica 90 100 36 226
229 Mikołaj Marciniak III Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 90 81 27 24 222
230 Jan Śliżewski I B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 27 95 222
231 Marcin Gregorczyk 3 b Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Olsztyn 30 8 95 88 221
232 Karol Banyś 3e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 93 27 220
233 Tomasz Chyrowicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 27 88 215
234 Krzysztof Imianowski 3d XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 27 88 215
235 Tomasz Legutko 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 27 88 215
236 Mateusz Jaśkowiak 2a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 86 27 213
237 Filip Kowalski II M III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 22 82 7 211
238 Piotr Strzelecki 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 27 84 211
239 Grzegorz Bochniak 3 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 100 82 27 209
240 Piotr Michał Padlewski I B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 81 27 100 208
241 Wojciech Dyżewski 2 C XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 100 27 207
242 Paweł Tatarczuk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 80 27 100 207
243 Grzgorz Fabiański 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 76 27 100 203
244 Jakub Sala 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 8 27 88 203
245 Łukasz Hanuszczak 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 30 100 71 0 201
246 Michał Frej IIIbL Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 200
247 Kinga Gaździńska 2 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 100 100 200
248 Jerzy Jankowski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 200
249 Piotr Kruk III b Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków 100 100 200
250 Aleksandra Orzechowska 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 200
251 Albert Sławiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 63 37 200
252 Szymon Śliwa Ie V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100 200
253 Tomasz Sodzawiczny 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 0 100 100 200
254 Wojciech Szałapski 2 I Liceum Ogólnokształcące Ozorków 100 71 24 195
255 Michał Urbanek III I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 71 24 195
256 Tomasz Marzec 4 Zespół Szkół Elektrycznych Kielce 80 29 49 36 194
257 Albert Baliński III Mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 68 25 193
258 Michał Zieliński 3C Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków 29 63 100 192
259 Adam Chudziak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 29 61 190
260 Mateusz Markiewicz III Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 10 100 67 12 189
261 Sławomir Domagała 2 Zespół Szkół im. A. Mickiewicza Żołynia 80 30 66 12 188
262 Kornel Jankowski 1aL Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 10 48 42 88 188
263 Alan Sierakowski 2 I Liceum Ogólnokształcące Sieradz 100 27 61 188
264 Tomasz Sosnowski 2 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Językowo-Informatyczne Poznań 100 27 61 188
265 Marek Hołyński 3A Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Jelenia Góra 29 70 88 187
266 Mikołaj Zalewski 3 A XLVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 50 0 46 88 184
267 Tomasz Frydrych 3F Liceum Ogólnokształcące Nr VIII Wrocław 90 34 27 25 7 183
268 Michał Gajda 3 I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 71 12 183
269 Karol Farbiś I VI Liceum Ogólnokształcące Radom 20 100 61 181
270 Michał Glapa 3 Gimnazjum FILOMATA Gliwice 50 15 27 88 180
271 Michał Szutenberg 2c Zespół Szkół Ogólnokształcących Kartuzy 10 100 70 0 0 180
272 Krystian Zawistowski 3D Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 Biała Podlaska 100 0 80 180
273 Grzegorz Araminowicz 1b I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernik Gdańsk 0 29 61 88 178
274 Michał Janucik III I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 83 92 175
275 Konrad Kuźmiński II VI Liceum Ogólnokształcące Gdynia 10 38 27 100 175
276 Paweł Mikołajczyk 3 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 30 100 45 0 0 175
277 Artur Cygan 2 I Liceum Ogólnokształcące Katowice 0 46 27 100 173
278 Piotr Turek 3B IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej Kielce 100 73 173
279 Maciej Jonasz 4Ti Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Biłgoraj 100 71 171
280 Jakub Łabuz II III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 8 63 100 171
281 Damian Krawiec 3B IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej Kielce 22 63 85 170
282 Michał Mierzyński 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 91 54 24 169
283 Karol Sarnecki 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 100 45 24 169
284 Krzysztof Story 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 69 0 169
285 Wojciech Szęszoł 3 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 0 29 52 88 0 169
286 Stanisław Dobrowolski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 50 34 72 12 0 168
287 Jakub Mamelski III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 68 0 168
288 Mateusz Gawron 3 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Gliwice 20 32 27 88 167
289 Mateusz Piecuch 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 10 100 45 12 167
290 Kuba Skałecki 3 C VI Liceum Ogólnokształcące Radom 90 0 65 12 167
291 Maciej Kacprzak IB VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 8 70 88 166
292 Patryk Mikos 3a III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 80 29 45 12 166
293 Kamil Wawrzyczek 3 Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski 50 21 27 68 0 166
294 Dawid Sroka 2 Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej Pniewy 100 7 45 12 164
295 Tomasz Stęczniewski 2 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 100 52 12 164
296 Bartłomiej Wnuk 1 liceum III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 64 164
297 Ewa Glimos II II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 63 163
298 Krzysztof Górnowicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 63 163
299 Krzysztof Kiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 0 63 0 163
300 Michał Kownacki 2e Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 0 100 63 0 163
301 Krzysztof Zięba II II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 63 163
302 Kacper Krętowski Ib I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 34 27 100 161
303 Adam Lipiński 2e I Liceum Ogólnokształcące Tychy 0 33 27 100 160
304 Kasia Sobas 1 Liceum "Filomata" Gliwice 100 60 0 160
305 Jakub Pyszka 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 100 54 5 159
306 Konrad Szymański II G V Liceum Ogólnokształcące Kraków 80 8 70 158
307 Błażej Magnowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 100 27 157
308 Rafał Sumisławski 3C Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 32 36 88 156
309 Przemysław Tusiński 4 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Żywiec 29 27 100 156
310 Michał Kowalewski 3 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 54 154
311 Paweł Wegner III mg Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 54 154
312 Paweł Benetkiewicz 3c VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman Toruń 50 14 27 61 0 152
313 Artur Dobrogowski 1a XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 27 24 151
314 Jakub Stanecki III Gimnazjum im. Jerzego Andrzeja Helwinga Węgorzewo 10 8 33 100 151
315 Marcin Karpiński 3gim Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej Jasło 0 100 38 12 150
316 Dominik Tomasiewicz 4 techniku Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów 0 86 27 37 150
317 Marcin Żukowski 3 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 50 150
318 Albert Gutowski 3B Zespół Szkół nr 7 Lublin 0 2 59 88 0 149
319 Michał Gańczorz 3c II Liceum Ogólnokształcące Rybnik 21 27 100 148
320 Ania Kubik 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 72 27 49 148
321 Grzegorz Leśko 4 Zespół Szkół Ekonomicznych Rzeszów 20 100 27 147
322 Patryk Czeczko 3 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 45 145
323 Marcin Rapacki II III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 45 145
324 Krzysztof Skrzynecki 3E Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 45 145
325 Adam Trzaskowski 3 Społeczne Gimnazjum Dwójka Nr 45 Warszawa 10 29 45 61 145
326 Wiktor Klonowski 2 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź 0 29 27 88 144
327 Przemysław Kuczyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 41 27 75 143
328 Jakub Przepiórski 2 I Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 10 33 27 72 142
329 Rafał Soszyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Siedlce 0 45 97 142
330 Jacek Tomaszewski IIb I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga Kościan 7 45 90 0 142
331 Kacper Ciepielewski IIc III Liceum Ogólnokształcące Dabrowa Górnicza 100 27 13 140
332 Jakub Król 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 7 33 0 140
333 Marta Śmigielska 3 XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa 100 27 13 140
334 Grzegorz Chuchro 3E X Liceum Ogólnokształcące Wrocław 0 100 27 12 139
335 Tomasz Kaszlewicz 2 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 100 27 12 139
336 Łukasz Nośko 2 I Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 32 45 61 138
337 Filip Chmielewski 1 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 10 100 27 137
338 Marcin Grzywaczewski 3E Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 10 100 27 137
339 Michał Zezyk Ia I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Chrzanów 0 22 27 88 137
340 Rafał Domański 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 36 136
341 Artur Jarocki 3 Zespół Szkół Sokółka 72 64 0 136
342 Jakub Kuszneruk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Biała Podlaska 100 36 136
343 Radosław Piliszek III a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok 22 27 87 136
344 Bartek Banachewicz III mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 72 63 0 135
345 Konrad Dymon 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 7 45 83 135
346 Patryk Czajka 1 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 7 27 100 134
347 Kamil Harasimowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 7 27 100 134
348 Kamil Kwaśny 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 7 27 100 134
349 Aleksandra Dębska 3C Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 29 32 70 131
350 Piotr Suwała IIIG Gimnazjum społeczne nr 333 Warszawa 7 36 88 131
351 Krzysztof Kozłowski II E II Liceum Ogólnokształcące Tarnowskie Góry 35 27 68 130
352 Kamil Grula IIB Liceum Ogólnokształcące Ryki 0 100 29 129
353 Michał Darkowski 3E V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 27 127
354 Karolina Drobotowicz 2 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 27 0 127
355 Michał Grzegorczyk 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Kraków 0 100 27 0 127
356 Mateusz Jaszewski 2A Zespół Szkół Licealnych Przasnysz 100 27 0 127
357 Leszek Kania 1e V Liceum Ogólnokształcące Kraków 0 100 27 0 127
358 Piotr Krasuń I MI III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 27 0 127
359 Aleksander Książek D VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 27 0 127
360 Michał Papierowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 27 127
361 Paweł Pietrzak III mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 27 127
362 Franciszek Piszcz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 27 127
363 Borys Popławski 3D I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 0 34 45 48 0 127
364 Mateusz Rogulski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 27 127
365 Jadwiga Słowik 3 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 27 127
366 Adam Sobczak 3 MI III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 27 127
367 Magdalena Stasiewicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 27 0 127
368 Juliusz Straszyński 2b XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 90 37 0 127
369 Jakub Czerwiński 2b Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 80 37 9 0 126
370 Kamil Grzeszczuk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 29 36 61 126
371 Karol Medwecki 3c2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 80 45 125
372 Radosław Serafin 1 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 74 27 24 125
373 Krzysztof Mędrela 2G V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 24 124
374 Anna Szybalska 2 V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 24 124
375 Jakub Cieśliński 3 LO Salezjański Zespół Szkół Publicznych Don Bosko Świętochłowice 10 29 27 55 121
376 Wojciech Zabawa 2A III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 29 27 65 121
377 Paweł Łyżwa 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 80 0 27 13 120
378 Adam Szady I a III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 50 29 27 14 120
379 Mateusz Wasilewski III Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 0 93 27 120
380 Piotr Jucha 4 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów 92 27 119
381 Grzegorz Opoka 1 J II Liceum Ogólnokształcące Nowy Sącz 29 27 61 117
382 Aleksander Domagała III VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kielce 40 31 45 116
383 Kacper Madej III II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Kraków 89 27 116
384 Paweł Gumny III D XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 0 27 87 114
385 Igor Matuszewski II Akademickie Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 51 27 36 114
386 Jakub Kmiotek 1 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 84 27 0 111
387 Marcin Rosenhof 2c II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle 75 36 111
388 Agnieszka Hejna II A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 0 59 27 24 110
389 Adam Malczewski 3 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Szczecin 10 0 100 0 110
390 Wojciech Kordalski 3 Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolski Bydgoszcz 50 0 59 109
391 Konrad Sikorski 1 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 7 27 75 109
392 Kamil Żyła 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 48 61 109
393 Michał Sośnicki 2A Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź 10 35 63 108
394 Kamil Dubel 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 80 0 27 107
395 Aleksander Matusiak 1A XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 80 27 107
396 Przemysław Miśkowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 22 36 49 107
397 Łukasz Korzeniowski 3a Zespół Szkół Ogólnokształcących Biała Podlaska 76 27 0 103
398 Krzysztof Kacwin I A Zespół Szkół Ogólnokształcących Nowy Targ 0 14 27 61 102
399 Olaf Tomalka 1MI III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 75 27 0 102
400 Łukasz Gładczuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100
401 Bartłomiej Puget I V Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 100
402 Karol Michał Suszczyński 3A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 0 0 100
403 Olga Traczyk 3B XIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski