Finał XVIII OI 2010/2011
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość dyn* imp ins met okr pat pro suma
1 Jan Kanty Milczek 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 70 100 100 100 570
2 Krzysztof Leszczyński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 20 100 100 70 30 69 97 466
3 Piotr Bejda 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 9 100 70 30 100 100 409
4 Łukasz Jocz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 85 100 100 64 30 100 0 394

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość dyn* imp ins met okr pat pro suma
5 Mateusz Kopeć 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 9 80 70 30 82 100 371
6 Mateusz Gołębiewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 82 100 100 70 100 370
7 Krzysztof Pszeniczny 1 Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 20 30 100 20 370
8 Wiktor Kuropatwa 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 20 30 100 350
9 Bartosz Tarnawski 2 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 10 100 100 20 70 30 0 320
10 Krzysztof Kiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 0 100 69 20 100 20 309
11 Marcin Smulewicz 2 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 9 0 100 0 100 100 309
12 Michał Zając 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 9 100 70 30 100 309

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość dyn* imp ins met okr pat pro suma
13 Karol Farbiś 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 70 9 100 100 30 30 20 289
14 Michał Łowicki 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 0 70 20 100 97 287
15 Radosław Serafin 1 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 10 100 0 57 30 100 0 287
16 Mateusz Jurczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 9 100 20 30 100 20 279
17 Konrad Sikorski 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 9 100 20 30 100 20 279
18 Adam Czapliński 1 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 0 67 30 30 50 277
19 Sebastian Jaszczur 3 gim Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 10 73 30 70 100 273
20 Maciej Matraszek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 0 100 20 30 100 20 270
21 Michał Piekarz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 27 80 20 100 30 257
22 Maciej Borsz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 20 100 0 20 30 100 250
23 Krzysztof Lis 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 100 100 20 30 250
24 Piotr Żurkowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 100 70 20 30 30 250
25 Jakub Sygnowski 3 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 7 9 30 20 30 100 60 249
26 Kamil Rychlewicz 3 Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki Łódź 0 100 20 28 100 248

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość dyn* imp ins met okr pat pro suma
27 Wojciech Kozaczewski 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 40 96 0 20 20 100 0 236
28 Kamil Łukasz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 9 100 20 100 229
29 Aleksander Kramarz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 18 60 20 30 100 228
30 Wojciech Nadara 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 97 0 0 70 30 100 26 226
31 Paweł Nowak 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 0 100 20 30 30 40 220
32 Bartłomiej Dudek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 0 0 20 0 100 92 212
33 Paweł Kubiak 3 I Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 60 30 22 212
34 Karol Pokorski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 51 9 20 20 30 30 100 209
35 Michał Dyrek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 9 60 20 30 84 0 203

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość dyn* imp ins met okr pat pro suma
36 Stanisław Barzowski 3gm Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia
37 Rafał Bielenia 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
38 Robert Błaszkiewicz 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
39 Franciszek Boehlke 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
40 Piotr Chabierski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
41 Jakub Czarnowicz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
42 Michał Darkowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
43 Wojciech Donderowicz 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
44 Bartłomiej Gajewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
45 Michał Glapa 3 Gimnazjum FILOMATA Gliwice
46 Łukasz Gładczuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
47 Katarzyna Jabłonowska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Piotr Jagiełło 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
49 Wojciech Janczewski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica
50 Maciej Arkadiusz Kisiel 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn
51 Krzysztof Kleiner 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
52 Jakub Kołodziej 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Giżycko
53 Michał Kosnowski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
54 Michał Kowalczyk 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
55 Michał Kowalik 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
56 Filip Kowalski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
57 Piotr Kozakowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra
58 Przemysław Jakub Kozłowski 2 Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok
59 Krzysztof Kulig 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
60 Tom Macieszczak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
61 Błażej Magnowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
62 Miłosz Makowski 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
63 Adam Malczewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
64 Bartosz Marcinkowski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
65 Wojciech Marczenko 3 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
66 Damian Orlef 3 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze
67 Piotr Pakosz 3 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha
68 Szymon Policht 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
69 Stanisław Purgał 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Marcin Regdos 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
71 Damian Repke 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
72 Marek Rusinowski 1 II Liceum Ogólnokształcące Mielec
73 Wojciech Sidor 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
74 Dariusz Sosnowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
75 Szymon Stankiewicz 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
76 Maciej Szeptuch 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
77 Mateusz Twaróg 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
78 Łukasz Wałejko 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki
79 Arkadiusz Wróbel 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
80 Konrad Zemek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski