Wyniki II etapu XIX OI 2011/2012
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość tou bon sza okr roz suma
1 Bartosz Tarnawski 3 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 100 100 400
2 Piotr Bejda 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 100 400
3 Michał Dyrek 3E V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 100 400
4 Michał Zając 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 100 400
5 Krzysztof Kiewicz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 70 100 100 98 100 398
6 Mateusz Gołębiewski 3A Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 91 100 391
7 Michał Kowalczyk 2a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 100 100 86 100 386
8 Aleksander Kramarz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 90 100 100 66 100 366
9 Michał Seweryn 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 80 60 100 100 100 360
10 Michał Łowicki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 60 100 86 100 346
11 Krzysztof Pszeniczny 2D Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 56 86 100 342
12 Marcin Smulewicz 3 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 70 100 100 100 36 336
13 Krzysztof Story 3A Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 30 100 330
14 Karol Farbiś 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 10 98 100 42 89 329
15 Marek Sommer 2B XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 64 100 100 324
16 Konrad Kijewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 0 20 100 100 100 320
17 Piotr Jarosz 2 I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 90 100 100 94 24 318
18 Konrad Paluszek 3B Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 100 100 16 100 100 316
19 Stanisław Barzowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 80 100 16 96 100 312
20 Krzysztof Potempa 3G V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 6 100 306
21 Marcel Zięba 3 II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 40 60 100 40 100 300
22 Sebastian Daniel Nowak 3B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 0 87 287
23 Mateusz Kopeć 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 60 48 78 100 286
24 Paweł Tabaszewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 86 286
25 Michał Kownacki 3E Zespół Szkół nr 14 Wrocław 40 50 100 36 100 286
26 Albert Gutowski 1d I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 0 100 0 86 100 286
27 Piotr Kozakowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 100 16 69 100 285
28 Robert Błaszkiewicz 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 50 100 42 85 277
29 Wojciech Nadara 3B XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 16 100 100 276
30 Błażej Magnowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 32 42 100 274
31 Bartłomiej Dudek 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 32 42 100 274
32 Wojciech Janczewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Taduesza Kościuszki Legnica 0 100 32 42 100 274
33 Łukasz Łabęcki 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 100 100 73 273
34 Andrzej Białokozowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 60 100 12 100 272
35 Przemysław Jakub Kozłowski 3 Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok 0 60 100 12 100 272
36 Paweł Kura 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 0 50 32 90 100 272
37 Wiktor Kuropatwa 3E V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 32 42 98 272
38 Wojciech Jabłoński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 16 48 100 264
39 Aleksander Szulc 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 20 100 42 100 262
40 Grzegorz Głuch 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 0 100 32 30 100 262
41 Szymon Policht 3e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 50 100 12 100 262
42 Bartosz Prusak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 100 40 20 100 260
43 Marek Sokołowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 0 100 16 42 100 258
44 Szymon Stankiewicz 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 90 100 40 31 87 258
45 Damian Czapnik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 16 38 100 254
46 Wojciech Szałapski 3 I Liceum Ogólnokształcące Ozorków 0 100 32 18 100 250
47 Marek Bardoński 3 MIB I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 40 100 32 18 100 250
48 Wojciech Kruk 3E V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 100 8 42 100 250
49 Krzysztof Kleiner 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 49 100 100 249
50 Grzegorz Białek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 40 50 32 66 100 248
51 Wiktor Teleżyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 60 8 78 100 246
52 Kamil Rychlewicz 1 I Liceum Ogólnokształcące Łódź 0 100 16 30 100 246
53 Paweł Nowak 2D XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 0 100 32 12 100 244
54 Michał Piekarz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 32 12 100 244
55 Aleksander Matusiak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 16 24 100 240
56 Adam Trzaskowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 50 24 66 100 240
57 Krzysztof Kulig 3e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 8 42 87 237
58 Krzysztof Lewko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 16 18 100 234
59 Marcin Kudla 2 Zespół Szkół Ponadgminazjalnych nr 1 Rydułtowy 0 100 16 18 100 234
60 Michał Błaziak 2 d I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 0 100 16 18 100 234
61 Mateusz Chołołowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 98 16 18 100 232
62 Jakub Śliwiński 3d I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Siedlce 0 100 30 100 230
63 Antoni Zawodny 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 230
64 Piotr Chabierski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 16 12 100 228
65 Piotr Gawryluk 2B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 16 12 100 228
66 Mateusz Bałasz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 40 50 16 60 100 226
67 Szymon Łukasz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 40 84 0 224
68 Maciej Obuchowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 30 100 6 87 223
69 Jakub Kołodziej 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Giżycko 0 100 32 42 48 222
70 Grzegorz Świrski 2E V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 60 32 30 100 222
71 Michał Majewski 2 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 16 18 87 221
72 Stanisław Dobrowolski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 98 8 30 85 221
73 Łukasz Majcher 3h Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 0 100 16 42 61 219
74 Kamil Żyła 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 60 16 42 100 218
75 Eryk Kijewski 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sejny 50 100 18 100 218
76 Rafał Stefański 2b XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 32 12 74 218
77 Michał Kiełbowicz 3 E Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 0 18 100 218
78 Karol Kosik 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 0 60 16 42 100 218
79 Radosław Serafin 2A Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 30 100 0 18 100 218
80 Krzysztof Mędrela 3G V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 18 100 218
81 Wiktor Klonowski 3 B Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź 0 50 16 50 100 216
82 Mikołaj Lisik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 16 0 100 216
83 Krzysztof Piesiewicz 2gim VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 16 100 216
84 Ewelina Krakowiak 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 10 60 16 39 100 215
85 Daniel Danielski 2E Zespół Szkół nr 14 Wrocław 71 99 16 100 215
86 Artur Minorczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 40 100 16 12 87 215
87 Patryk Czajka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 67 16 30 100 213
88 Kamil Krzysztof Magryta 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy 0 95 18 100 213
89 Jakub Staroń 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 40 50 32 30 100 212
90 Patryk Urbański 3e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 84 16 12 100 212
91 Konrad Cichy 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 32 42 36 210
92 Anna Dymek 3e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 60 32 18 100 210
93 Leszek Kania 2e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 31 18 61 210
94 Marcin Karpiński 1 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 0 100 16 12 82 210
95 Bartosz Łukasiewicz 1 MI III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 8 0 100 208
96 Paweł Wegner 1 mi III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 25 16 67 100 208
97 Maciej Kacprzak 2B VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 50 99 8 0 100 207
98 Adam Lipiński 3 I Liceum Ogólnokształcące Tychy 100 100 8 12 87 207
99 Michał Łazowik 1aL Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 0 100 6 100 206
100 Norbert Gregorek 4 Zespół Szkół Elektronicznych Radom 0 60 16 30 100 206
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski