Finał XIX OI 2011/2012
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowść squ* lic pen wyr bez hur pre suma
1 Karol Farbiś 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 94 0 100 100 70 464
2 Wojciech Nadara 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 94 60 57 100 50 461
3 Bartłomiej Dudek 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 0 100 100 50 450
4 Wiktor Kuropatwa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 100 50 450
5 Mateusz Gołębiewski 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 48 100 94 0 100 48 100 442
6 Krzysztof Pszeniczny 2 Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 100 100 30 430
7 Bartosz Tarnawski 3 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 0 80 100 100 50 430
8 Marcin Smulewicz 3 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 6 50 100 100 70 426

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowść squ* lic pen wyr bez hur pre suma
9 Michał Zając 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 87 100 100 70 367
10 Mateusz Kopeć 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 0 0 100 50 350
11 Michał Łowicki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 100 6 0 28 100 100 334
12 Szymon Stankiewicz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 94 0 100 40 334
13 Szymon Łukasz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 91 100 0 100 60 50 310
14 Przemysław Jakub Kozłowski 3 Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok 100 100 0 57 100 50 307
15 Sebastian Daniel Nowak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 74 87 94 100 20 301
16 Stanisław Dobrowolski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 31 100 100 16 70 286
17 Konrad Paluszek 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa 0 100 62 70 0 50 282
18 Kamil Żyła 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 50 100 100 30 280
19 Jakub Kołodziej 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Giżycko 100 100 0 0 100 48 30 278

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowść squ* lic pen wyr bez hur pre suma
20 Wojciech Janczewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 88 54 0 48 60 250
21 Konrad Kijewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 50 250
22 Błażej Magnowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 0 0 0 100 50 250
23 Rafał Stefański 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 50 250
24 Krzysztof Kiewicz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 86 100 0 0 50 236
25 Wojciech Szałapski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Ozorków 100 100 33 0 233
26 Aleksander Kramarz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 32 75 6 100 50 231
27 Piotr Bejda 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 0 0 100 0 30 230
28 Paweł Nowak 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 8 100 0 0 100 30 230
29 Łukasz Majcher 3 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 75 0 0 100 50 225
30 Michał Kowalczyk 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 19 0 0 48 50 217

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowść squ* lic pen wyr bez hur pre suma
31 Krzysztof Kleiner 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 100 8 50 208
32 Piotr Jarosz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów 100 0 0 100 0 200
33 Marek Sokołowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 32 100 100 0 0 200
34 Grzegorz Białek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 48 100 0 0 48 50 198
35 Krzysztof Kulig 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 0 28 100 50 198
36 Kamil Rychlewicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź 100 100 6 0 28 60 194
37 Michał Piekarz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 51 75 0 14 100 0 189
38 Stanisław Barzowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 50 12 91 30 183
39 Grzegorz Świrski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 75 0 42 8 50 175
40 Paweł Tabaszewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 86 6 32 50 174
41 Andrzej Białokozowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 85 0 73 10 168
42 Leszek Kania 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 82 70 0 0 48 50 168
43 Konrad Cichy 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 39 30 6 100 30 166
44 Michał Kownacki 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 75 0 56 30 161
45 Maciej Kacprzak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 6 0 0 48 0 154
46 Antoni Zawodny 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 50 150

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowść squ* lic pen wyr bez hur pre suma
47 Mateusz Bałasz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
48 Marek Bardoński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów
49 Robert Błaszkiewicz 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
50 Michał Błaziak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin
51 Piotr Chabierski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
52 Mateusz Chołołowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
53 Patryk Czajka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Damian Czapnik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
55 Daniel Danielski 2 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław
56 Anna Dymek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
57 Michał Dyrek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
58 Piotr Gawryluk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
59 Grzegorz Głuch 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław
60 Norbert Gregorek 4 Zespół Szkół Elektronicznych Radom
61 Albert Gutowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin
62 Wojciech Jabłoński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
63 Marcin Karpiński 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło
64 Michał Kiełbowicz 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław
65 Eryk Kijewski 2 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sejny
66 Wiktor Klonowski 3 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź
67 Karol Kosik 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra
68 Piotr Kozakowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra
69 Ewelina Krakowiak 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom
70 Wojciech Kruk 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
71 Marcin Kudla 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Rydułtowy
72 Paweł Kura 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice
73 Krzysztof Lewko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
74 Adam Lipiński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego Tychy
75 Mikołaj Lisik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
76 Łukasz Łabęcki 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
77 Michał Łazowik 1 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
78 Bartosz Łukasiewicz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
79 Kamil Krzysztof Magryta 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy
80 Michał Majewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
81 Aleksander Matusiak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
82 Krzysztof Mędrela 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
83 Artur Minorczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów
84 Maciej Obuchowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
85 Krzysztof Piesiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
86 Szymon Policht 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
87 Krzysztof Potempa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
88 Bartosz Prusak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań
89 Radosław Serafin 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław
90 Michał Seweryn 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
91 Marek Sommer 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
92 Jakub Staroń 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
93 Krzysztof Story 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław
94 Aleksander Szulc 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
95 Jakub Śliwiński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Siedlce
96 Wiktor Teleżyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
97 Adam Trzaskowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
98 Patryk Urbański 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
99 Paweł Wegner 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
100 Marcel Zięba 3 II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski