Wyniki I etapu XX OI 2012/2013
lp imię nazwisko klasa szkoła miejscowość cen gob mul tak usu suma
1 Marek Sokołowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 100 100 100 100 500
2 Mateusz Puczel 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 70 100 100 100 470
3 Marcin Gregorczyk 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 50 100 100 100 450
4 Wojciech Zieliński 3 Liceum Akademickie Toruń 43 100 100 100 100 443
5 Stanisław Barzowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 92 100 100 442
6 Adam Czapliński 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 40 88 100 100 428
7 Jakub Trzebiatowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 100 20 100 100 100 420
8 Ewelina Krakowiak 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 47 80 100 90 100 417
9 Kamil Braun 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno 100 100 100 100 400
9 Mateusz Chołołowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Daniel Danielski 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 100 100 400
9 Piotr Domański 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 100 0 100 100 100 400
9 Maciej Hołubowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Wojciech Janczewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 100 100 100 400
9 Mateusz Kiebała 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Bartosz Kostka 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 0 100 100 100 400
9 Przemysław Jakub Kozłowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Krzysztof Lewko 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Łukasz Łabęcki 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 100 400
9 Aleksander Łukasiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 100 100 100 400
9 Szymon Łukasz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
9 Błażej Magnowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
9 Kamil Krzysztof Magryta 2 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego Puławy 100 100 100 100 400
9 Piotr Michał Padlewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
9 Franciszek Piszcz 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 100 400
9 Krzysztof Pszeniczny 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 100 400
9 Adam Trzaskowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
28 Tomasz Garbus 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 96 100 100 396
28 Wojciech Kordalski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 96 100 100 396
28 Mikołaj Lisik 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 100 0 96 100 100 396
31 Jarosław Kwiecień 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław 100 40 100 100 55 395
32 Tomasz Syposz 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 93 100 100 100 393
33 Krzysztof Piesiewicz 3 Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa 90 100 100 100 390
33 Jakub Staroń 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 90 100 390
35 Grzegorz Gajoch 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 80 100 380
35 Bartosz Łukasiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 80 100 380
37 Łukasz Kowalczyk 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Opole 80 30 88 80 100 378
38 Kasper Hasior 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 75 100 100 375
39 Szymon Stankiewicz 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 30 37 100 100 367
40 Piotr Bakalarski 2 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Warszawa 100 61 100 100 361
41 Michał Szmidt 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 80 96 50 100 356
42 Albert Gutowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 100 20 100 30 100 350
42 Mateusz Wasylkiewicz 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 50 100 100 100 350
44 Paweł Nowak 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 39 10 100 100 100 349
45 Michał Kowalczyk 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 10 50 88 100 100 348
46 Michał Glapa 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 46 100 100 346
46 Ngoc Khanh Nguyen 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 46 100 100 100 346
46 Radosław Oleksza 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 96 100 100 346
49 Filip Chmielewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 44 100 100 100 344
50 Kamil Niziński 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 43 100 100 100 343
51 Wojciech Jabłoński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 40 100 100 100 340
51 Kornel Jankowski 3 Liceum Akademickie Toruń 100 40 100 100 340
51 Artur Minorczyk 3 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 30 10 100 100 100 340
51 Kamil Osuch 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 40 100 100 100 340
51 Piotr Pietrzak 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 40 100 100 100 340
51 Paweł Wegner 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 100 100 100 340
51 Arkadiusz Wróbel 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 48 92 100 100 340
58 Paweł Burzyński 2 Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia 100 100 70 66 336
58 Katarzyna Kowalska 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 48 88 100 100 336
58 Tomasz Lewandowski 4 Technikum Elektroniczne w ZSE im. Wojska Polskiego Bydgoszcz 100 0 70 100 66 336
61 Marta Cieślak 3 Liceum Akademickie Toruń 100 100 30 100 330
61 Filip Czaplicki 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 0 100 100 100 330
61 Jakub Dyszkiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 100 330
61 Piotr Gawryluk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 100 330
61 Sebastian Jaszczur 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 30 100 100 100 330
61 Łukasz Kędziorski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 30 100 100 100 330
61 Tomasz Kościuszko 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 100 100 30 100 330
61 Dawid Kuczma 3 Liceum Akademickie Toruń 40 10 100 80 100 330
61 Michał Majewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 100 330
61 Patryk Osmólski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 46 96 100 88 330
61 Maciej Piktel 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 100 330
61 Zuzanna Pilat 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 100 100 100 330
61 Bartłomiej Puget 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 100 100 330
61 Kamil Radziszewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 100 330
61 Marek Rusinowski 3 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 30 100 100 100 330
61 Ewa Socała 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 30 100 100 100 330
61 Magdalena Szarkowska 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 0 100 100 100 330
61 Michał Żak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 100 100 100 330
79 Eryk Kijewski 3 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Sejny 30 96 100 100 326
80 Piotr Jarosz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów 100 100 100 22 322
81 Łukasz Dudziak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 20 100 100 100 320
81 Leszek Kania 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 40 100 80 100 320
81 Jakub Machaj 3 Liceum Akademickie Toruń 30 100 90 100 320
84 Paweł Balon 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 30 100 80 100 310
84 Patryk Czajka 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 100 100 100 310
84 Jarosław Dzikowski 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 10 100 100 100 310
84 Paweł Jurkiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 100 80 100 310
84 Bartłomiej Najdecki 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 30 100 80 100 310
84 Paulina Pietrzyk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 80 100 100 310
84 Mateusz Witkowski 4 Technikum Elektroniczne nr 1 Warszawa 10 100 100 100 310
91 Katarzyna Sobas 3 Liceum Ogólnokształcące FILOMATA Gliwice 30 92 100 87 309
92 Artur Dobrogowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 8 100 100 308
92 Stanisław Dobrowolski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 48 10 100 308
92 Stanisław Purgał 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 78 30 100 308
95 Marcin Szymura 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 40 79 100 88 307
96 Gabriela Gierasimiuk 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 76 100 100 306
97 Maciej Sypetkowski 2 Gimnazjum nr 1 Krasnystaw 50 20 100 90 44 304
98 Jan Tabaszewski 3 Gimnazjum nr 77 Warszawa 10 92 100 100 302
99 Paweł Jankowski 3 Liceum Akademickie Toruń 41 100 60 100 301
99 Karol Krause 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 30 71 100 100 301
99 Kasper Radek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 71 100 100 301
99 Grzegorz Świrski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 71 30 100 301
103 Michał Cylwik 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 100 300
103 Kamil Dębowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 100 300
103 Karol Farbiś 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 300
103 Marcin Kudla 3 Liceum Ogólnokształcące Rydułtowy 100 100 100 300
103 Michał Łazowik 2 Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 300
103 Michał Łuszczyk 2 IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogółnokształcących nr 1 Tarnów 100 100 100 300
103 Aleksander Matusiak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 300
103 Łukasz Muszyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 0 100 100 100 300
103 Michał Parzyszek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
103 Hubert Pełczyński 3 CXXII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 100 100 300
103 Anna Prochowska 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 100 100 300
103 Kamil Żyła 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
115 Krzysztof Suruło 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 80 89 299
116 Grzegorz Bukowiec 3 III Liceum Ogólnokształcące Tarnów 50 0 48 100 100 298
117 Barbara Mroczek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 96 100 100 296
117 Mateusz Sokołowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 100 46 50 100 296
119 Paweł Karpiński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 20 75 100 100 295
119 Dawid Wegner 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 40 75 80 100 295
121 Tomasz Danel 3 III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 30 20 100 100 44 294
122 Piotr Pikul 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 93 100 100 293
123 Piotr Wawrzyniak 3 I Liceum Ogólnokształcące Włocławek 0 88 100 100 288
124 Tomasz Miotk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 87 100 100 287
125 Michał Cłapiński 3 Liceum Akademickie Toruń 30 75 80 100 285
126 Adam Brych 3 IX Liceum Ogólnokształcące Poznań 100 100 40 44 284
127 Mateusz Nowak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 51 100 100 281
127 Marcin Szwarc 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 100 13 80 88 281
129 Krzysztof Adamek 3 CXXII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 0 100 80 100 280
129 Marek Sommer 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 20 100 30 100 280
129 Dariusz Szałkowski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 100 80 100 280
132 Marcin Karpiński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło 30 46 100 100 276
133 Piotr Gawroński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 75 100 100 275
133 Tomasz Rewak 3 II Liceum Ogólnokształcace im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica 40 80 100 55 275
135 Michał Moczulski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 30 0 100 100 44 274
135 Jakub Stanecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 100 100 44 274
137 Radosław Serafin 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 30 41 100 100 271
137 Michał Zieliński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 51 20 100 271
139 Piotr Jaroszewski 2 "Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Wałbrzych 50 0 20 100 100 270
140 Damian Dmochowski 3 Technikum nr 2 Ostrów Mazowiecka 30 0 100 100 33 263
141 Jadwiga Słowik 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 20 100 100 260
142 Adrian Akerman 1 Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew 100 0 56 10 89 255
142 Maciej Obuchowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 45 80 100 255
144 Kamil Rychlewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Łódź 95 90 66 251
145 Piotr Dulikowski 3 XXXI Liceum Ogólnokształcące Łódź 30 100 20 100 250
145 Kamil Kufel 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 50 100 100 250
145 Krzysztof Wędrowicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego Poznań 30 20 100 100 250
145 Michał Zezyk 3 I Liceum Ogólnokształcące Chrzanów 10 30 55 100 55 250
149 Olaf Tomalka 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 0 9 100 100 249
149 Michał Wiatrowski 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 30 75 100 44 249
151 Wojciech Mańke 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 30 73 100 44 247
152 Jakub Cisło 2 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 46 100 100 246
152 Maciej Dąbroś 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 16 100 100 246
152 Monika Olchowik 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 46 100 100 246
155 Michał Błaziak 3 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 40 100 100 240
155 Adrian Naruszko 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 40 100 100 240
155 Karol Pieniący 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 40 100 100 240
155 Bartosz Prusak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 60 80 100 240
159 Krzysiek Francuz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 0 29 80 100 239
159 Karol Jamrozy 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 40 75 80 44 239
161 Adam Szady 3 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Zabrze 40 85 100 11 236
162 Piotr Mackiewicz 2 IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 100 12 100 22 234
163 Jakub Łabaj 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 32 100 100 232
163 Jakub Rówiński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 10 92 30 100 232
165 Maria Banel 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 230
165 Piotr Chabierski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 100 230
165 Jan Derbisz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 100 0 230
165 Rafał Godlewski 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 30 100 100 230
165 Mateusz Janczura 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 0 100 100 230
165 Zbigniew Juszkiewicz 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 30 100 100 230
165 Marek Kondziołka 3 I Liceum Ogólnokształcące Łańcut 30 100 100 230
165 Piotr Korgul 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 100 100 230
165 Michał Królikowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 100 230
165 Konrad Lewandowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 230
165 Gabor Markowski 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 100 100 230
165 Piotr Nosek 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 30 100 100 230
165 Michał Orawiec 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 30 100 100 230
165 Dominik Pieczyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego Poznań 30 100 100 230
165 Julian Pszczołowski 1 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 100 100 230
165 Dawid Pyczek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 100 230
165 Łukasz Raszkiewicz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 100 100 230
165 Jakub Schreiber 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 100 100 230
165 Paweł Sobótka 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 30 100 100 230
165 Krzysztof Stanisławek 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 20 100 10 100 230
165 Rafał Stefański 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 230
165 Aleksander Wolak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 100 230
187 Jakub Nowak 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 47 10 70 100 227
188 Grzegorz Fabiański 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 26 100 100 226
189 Andrzej Golonka 2 I Liceum Ogólnokształcące Kalwaria Zebrzydowska 100 80 44 224
189 Artur Jamro 1 I Liceum Ogólnokształcace Nowy Sącz 40 100 40 44 224
191 Albert Cieślak 1 II Liceum Ogólnokształcące Końskie 40 100 60 22 222
192 Paweł Bąk 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 90 100 220
192 Jan Góra 2 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego Puławy 30 90 100 220
192 Maciej Kucharski 1 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 90 100 220
192 Stanisław Morawski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 90 100 220
192 Jan Olkowski 2 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 30 90 100 220
192 Szymon Rakowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 220
192 Piotr Walczak 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 90 100 220
192 Marcin Witkowski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 30 90 100 220
200 Grzegorz Araminowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk 20 88 10 100 218
200 Grzegorz Borkowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 100 88 218
202 Dominik Kowalczyk 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 60 100 55 215
203 Michał Budziak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło 10 100 100 210
203 Mateusz Frankowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 10 0 100 100 210
203 Tomasz Madycki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 100 100 210
203 Marcin Robert 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 10 0 100 100 210
203 Jędrzej Smaruj 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 0 80 100 210
208 Aleksandra Bańkowska 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 40 80 88 208
208 Jakub Grzywacz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 0 41 100 67 208
210 Michał Hałabiś 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 100 77 207
210 Łukasz Kosiak 4 Technikum Elektroniczne w ZSE im. Wojska Polskiego Bydgoszcz 30 0 75 80 22 207
212 Igor Kotrasiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 95 10 100 205
213 Michał Kuźba 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 0 24 80 100 204
214 Paweł Dybiec 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 43 60 100 203
215 Mateusz Ledzianowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 30 10 28 90 44 202
216 Łukasz Gurdek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 71 30 100 201
216 Emil Hotkowski 2 Liceum Ogólnokształcące Żyrardów 71 30 100 201
216 Agnieszka Świetlik 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz 40 39 100 22 201
219 Maciej Białaszewski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 100 200
219 Maks Brandt 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 100 200
219 Jacek Burys 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 70 100 200
219 Rafał Buzun 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 0 0 100 100 200
219 Stanisław Chmiela 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Albert Citko 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 200
219 Wojciech Grabis 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Henryk Kaczmarski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Natalia Kaczor 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 100 100 200
219 Karol Kaszuba 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 200
219 Jakub Kmiotek 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 200
219 Piotr Robert Konopelko 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Bartłomiej Korzunowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 0 0 100 100 200
219 Marcin Kostrzewa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Michał Kowalewski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 200
219 Michał Krutul 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Szymon Kuchnia 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 40 60 100 200
219 Konrad Kuźniewski 2 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 100 200
219 Jan Ludziejewski 1 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 0 0 100 100 200
219 Jakub Marciniszyn 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 200
219 Marek Matys 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Paweł Milczek 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 200
219 Magdalena Molenda 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 200
219 Tomasz Nastały 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Przemysław Noskowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Sebastian Ogiński 2 "Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Wałbrzych 100 100 200
219 Adam Piekarczyk 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 200
219 Michał Pluta 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 200
219 Mateusz Roth 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego Poznań 0 100 100 200
219 Arkadiusz Roussau 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 200
219 Dominika Salawa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Bruno Sarnowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 100 200
219 Kamil Siemieniuk 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Krzysztof Starecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 200
219 Jakub Stępak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Szymon Śliwa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Jan Śliżewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Paweł Andrzej Śpioch 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Białystok 30 70 100 200
219 Daniel Taranta 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
219 Kamil Tokarski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 200
219 Maciej Trynkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 200
219 Mateusz Windak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
219 Jakub Zadrożny 3 Gimnazjum Nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław 0 100 100 200
219 Marcin Zajda 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
263 Mateusz Cianciara 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 99 199
264 Marcin Michorzewski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 8 90 100 198
265 Bartosz Stebel 3 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Rybnik 30 0 100 66 196
266 Michał Sypetkowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw 50 0 80 20 44 194
266 Paweł Szewczyk 3 Liceum Akademickie Toruń 48 34 90 22 194
266 Paweł Ziębal 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 20 100 44 194
269 Patryk Ławski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 92 100 0 192
270 Rafał Adasiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 190
270 Tomasz Dakowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 190
270 Marek Drozdowski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 0 90 100 190
270 Jakub Karpio 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 190
270 Michał Kliś 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek Rzeszów 90 100 190
270 Piotr Knapczyk 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 90 100 190
270 Jakub Kuderski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 90 100 190
270 Małgorzata Łazuka 2 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 90 100 190
270 Miłosz Mokwa 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 90 100 190
270 Jan Sierpina 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 90 100 190
270 Mateusz Słapiński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 190
270 Janusz Zawistowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 190
282 Agnieszka Dudek 3 Gimnazjum Nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław 44 100 44 188
282 Konrad Paluszek 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 50 0 63 20 55 188
284 Damian Włodzyński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 15 70 100 185
285 Piotr Kuc 2 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego Puławy 40 100 44 184
285 Marek Mystkowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 20 100 44 184
285 Mateusz Zieliński 3 Liceum Akademickie Toruń 0 100 84 184
288 Franciszek Budrowski 2 Społeczne Gimnazjum nr 2 STO Białystok 80 100 180
288 Marianna Wyszyńska 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 80 100 180
288 Mateusz Wytrwał 1 II Liceum Ogólnokształcące Tarnów 30 90 60 180
291 Łukasz Krawczyk 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 77 177
292 Łukasz Proksa 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 43 0 100 33 176
292 Konrad Sikorski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 50 60 66 176
294 Zbigniew Andrzejewski 2 Liceum Akademickie Toruń 30 100 44 174
294 Paweł Czyż 3 Gimnazjum nr 13 Warszawa 30 100 44 174
294 Piotr Klasa 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 40 0 90 44 174
294 Mateusz Śmiech 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 30 0 0 100 44 174
298 Maciej Kacprzak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 10 62 0 100 172
298 Tomasz Kasperowicz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Białystok 40 0 16 50 66 172
300 Jakub Grabarczyk 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 70 100 170
300 Paweł Żemła 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 30 18 100 22 170
302 Michał Stanisz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 24 100 44 168
303 Maciej Kotecki 1 IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogółnokształcących nr 1 Tarnów 40 50 77 167
303 Michał Murawski 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 90 77 167
303 Magdalena Stasiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 67 167
306 Andrzej Filipowicz 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 66 166
306 Maciej Mitraszewski 2 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 66 166
306 Andrzej Pomirski 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 100 66 166
309 Michał Zawalski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 100 20 45 165
310 Jakub Jurczak 1 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego Radom 30 90 44 164
310 Piotr Kargul 3 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 30 0 90 44 164
310 Aleksandra Kobus 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 20 100 44 164
310 Kacper Stachyra 3 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 20 0 100 44 164
310 Jakub Fijałkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące Łowicz 20 100 44 164
315 Mateusz Bartos 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego Poznań 30 0 0 100 33 163
315 Adrian Jeleń 1 VIII LIceum Ogólnokształcące Nowy Sącz 30 100 33 163
315 Jarosław Ławnicki 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego Kutno 0 30 100 33 163
318 Jarosław Jedynak 3 III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 0 30 100 10 22 162
318 Filip Kazubski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 28 90 44 162
318 Piotr Kozakowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 40 100 22 162
321 Damian Czapnik 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV Warszawa 60 100 160
321 Paweł Nałęcz-Jawecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 100 160
321 Franciszek Stokowacki 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 30 30 100 160
321 Piotr Szulc 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 70 90 0 160
325 Maciej Kruk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 40 19 100 0 159
326 Tomasz Krzyżek 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 0 0 100 55 155
326 Karol Sarnecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 55 155
326 Łukasz Wiśniewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 55 155
326 Michał Zgliński 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 0 0 100 55 155
330 Michał Figlus 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski 41 90 22 153
330 Kacper Oreszczuk 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 59 50 44 153
332 Michał Citko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 52 152
332 Patryk Dobrosz 1 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki Lublin 30 0 20 80 22 152
332 Dawid Dworak 3 II Liceum Ogólnokształcące Końskie 30 100 22 152
332 Michał Tepper 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz 30 0 0 100 22 152
336 Stanisław Mączka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 50 100 150
336 Ewa Para 3 II Liceum Ogólnokształcące Tarnów 50 100 150
336 Jakub Pudło 3 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Tarnów 50 100 150
336 Mateusz Radny 3 Zespół Szkół Politechnicznych Września 50 100 0 150
336 Magdalena Wnuk 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 50 100 150
341 Krzysztof Krawczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice 30 0 75 0 44 149
342 Janusz Marcinkiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Ełk 40 75 10 22 147
342 Jakub Supeł 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 67 80 147
344 Sławomir Mucha 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 0 90 56 146
344 Damian Grzeszczuk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 46 100 0 146
346 Mateusz Banaszek 3 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 0 100 44 144
346 Krzysztof Bogacz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 100 44 144
346 Mateusz Cichocki 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 44 144
346 Aleksander Cieluch 2 Liceum Ogólnokształcące nr II Wrocław 100 44 144
346 Karol Horosin 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Kraków 0 0 100 44 144
346 Mateusz Jurczyński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 60 54 144
346 Mateusz Kapłon 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Kłodzko 10 80 10 44 144
346 Krzysztof Maziarz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno 100 44 144
346 Oliwier Mroczkowski 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 44 144
346 Grzegorz Opoka 3 II Liceum Ogólnokształcace Nowy Sącz 0 0 100 44 144
346 Michał Stobierski 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 44 144
346 Bartłomiej Szałach 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 44 144
346 Piotr Waśko 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 0 100 44 144
346 Bartłomiej Wnuk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 44 144
360 Krzysztof Małysa 2 Gimnazjum nr 16 Szczecin 42 100 0 142
361 Rafał Karp 3 Liceum Ogólnokształcące Pruszków 40 100 140
361 Jan Markiewicz 2 II Liceum Ogólnokształcące Tarnów 0 40 100 140
361 Piotr Muras 1 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa 30 20 90 140
361 Maciej Rapacz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 40 100 140
361 Jakub Sutowicz 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 40 100 140
361 Adam Szefer 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 40 100 140
361 Wojciech Wilgierz 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 30 0 10 100 140
368 Teodor Wójcik 1 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa 29 0 20 88 137
369 Angelika Serwa 1 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa 50 30 55 135
370 Michał Balcerzak 3 Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa 30 60 44 134
370 Mateusz Kwaśniak 2 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych nr 17 im. J. Nowaka-Jeziorańskiego Łódź 0 4 30 100 134
370 Kamil Markiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 90 44 134
370 Artur Stryszowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 0 90 44 134
370 Marcin Wilczyński 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 0 90 44 134
370 Marek Zbysiński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 90 44 134
376 Rafał Brzeziński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 33 133
376 Kamil Poniatowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 33 133
376 Dominik Traczyk 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 33 133
379 Filip Sudoł 3 Centrum Edukacji Zawodowej Stalowa Wola 30 80 22 132
380 Bartosz Dziewoński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 30 100 130
380 Paweł Gąsiorowski 4 Liceum Ogólnokształcące nr 2 Nałęczów 30 100 130
380 Jan Kopański 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 30 0 100 0 130
380 Robert Kozak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 30 100 0 130
380 Konrad Krystecki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 30 100 0 130
380 Patrycja Kukla 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 10 40 80 0 130
380 Mateusz Lewko 1 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 30 100 0 130
380 Grzegorz Mrukwa 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 0 0 0 30 100 130
380 Wojciech Orzechowski 3 Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Gliwice 30 100 0 130
380 Kajetan Ożarowski 3 LIceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 30 130
380 Mateusz Pstruś 2 X Liceum Ogólnokształcące im. KEN Kraków 30 100 130
380 Stanisław Robak 3 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 30 100 130
380 Adrian Siwiec 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 30 0 130
380 Mateusz Warowny 2 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica Lublin 30 100 130
380 Andrzej Żak 4 Technikum nr 7 im. gen. J. Hauke Bosaka Kielce 30 0 100 130
380 Bartłomiej Żak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 30 100 130
396 Aleksander Zendel 2 Liceum Akademickie Toruń 28 100 128
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski