Wyniki II etapu XXII OI 2014/2015
lp imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły log* pod pus kur trz suma
1 Jarosław Kwiecień 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 78 100 100 100 378
2 Katarzyna Kowalska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 30 80 100 100 310
3 Jan Ludziejewski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 66 100 0 100 100 300
4 Tadeusz Dudkiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 80 82 100 292
5 Tomasz Kościuszko 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 67 99 0 74 100 273
5 Konrad Paluszek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 85 100 80 93 273
7 Jakub Boguta 1 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin 100 100 60 100 260
7 Mariusz Trela 3g Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków 55 30 100 100 30 260
9 Maciej Hołubowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 24 100 254
10 Marek Zbysiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 92 100 30 252
11 Paweł Burzyński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 60 51 30 241
12 Marek Żochowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 10 16 100 226
13 Michał Zawalski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 88 100 0 17 100 217
14 Przemysław Jakub Kozłowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 10 74 30 214
15 Jan Tabaszewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 55 100 0 82 30 212
16 Martyna Siejba 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 33 80 100 30 210
17 Tomasz Grześkiewicz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 46 8 100 204
17 Stanisław Szcześniak 3g Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów Warszawa 100 30 60 16 98 204
19 Filip Plata 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 55 70 30 74 23 197
20 Maciej Sypetkowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw 11 30 30 100 30 190
21 Michał Kuźba 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 33 79 8 100 187
22 Adrian Siwiec 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 79 30 20 100 30 180
23 Adrian Akerman 3 Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew 100 100 30 16 30 176
23 Jarosław Ławnicki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego Kutno 100 30 30 16 100 176
23 Konrad Majewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 11 100 30 16 30 176
23 Bartosz Narkiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 60 0 16 100 176
23 Michał Tepper 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 30 16 100 176
28 Marcin Michorzewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 66 0 74 100 174
29 Maciej Biernaczyk 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 77 90 41 8 30 169
30 Juliusz Pham 3g Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 66 20 39 8 100 167
31 Bruno Pitrus 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 80 40 16 30 166
31 Michał Siennicki 3g Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa 66 30 20 16 100 166
33 Tomasz Garbus 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 0 41 100 161
34 Piotr Pawlak 2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego Gdańsk 100 30 100 30 160
35 Mateusz Jurczyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 11 30 0 16 100 146
35 Mateusz Radecki 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 100 30 70 16 30 146
35 Angelika Serwa 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida Częstochowa 33 30 0 16 100 146
35 Mateusz Szpyrka 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 22 30 16 100 146
35 Agnieszka Świetlik 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 0 16 100 146
35 Jakub Zadrożny 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza Wrocław 0 100 16 30 146
41 Jan Olkowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 70 0 8 66 144
42 Paweł Solecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 11 27 16 100 143
43 Łukasz Raszkiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 30 30 8 72 140
44 Gabriela Gierasimiuk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 40 60 16 23 139
45 Albert Cieślak 3 II LIceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie Końskie 33 30 0 8 100 138
45 Maciej Maruszczak 3g Gimnazjum nr 16 w Zespołe Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 22 30 0 8 100 138
47 Robert Laskowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 70 20 16 30 136
47 Artur Puzio 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 66 30 60 16 30 136
47 Filip Tokarski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 11 30 60 16 30 136
50 Krzysztof Małysa 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 0 82 23 135
51 Anna Białokozowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 8 23 131
51 Julia Majkowska 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 33 70 30 8 23 131
53 Rafał Łyżwa 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 30 100 0 130
54 Adam Kuczaj 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 30 60 16 23 129
55 Kamil Ćwintal 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów 66 18 0 16 93 127
56 Kamil Rajtar 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 43 33 30 32 30 125
57 Wiktoria Kośny 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 88 30 48 16 30 124
57 Marcin Wawerka 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 66 30 48 16 30 124
59 Eryk Kijewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 30 52 8 30 120
59 Paweł Malenda 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 33 30 60 0 30 120
59 Bartłomiej Wróblewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 55 30 60 0 30 120
62 Piotr Haryza 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 56 73 0 16 30 119
63 Rafał Brzeziński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 44 10 8 100 118
63 Daniel Grzegorzewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego Biała Podlaska 33 10 0 8 100 118
63 Adrian Naruszko 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 44 30 0 16 72 118
66 Daniel Kałuża 3 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa 22 70 0 16 30 116
66 Bartosz Wodziński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 33 30 48 8 30 116
66 Szymon Wolarz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 11 0 16 100 116
69 Krzysztof Piesiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 30 40 8 30 108
70 Piotr Bujakowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 11 30 30 16 30 106
70 Jakub Jasiulewicz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 30 30 16 30 106
70 Michał Niciejewski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 66 30 30 16 30 106
70 Julian Pszczołowski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 30 30 16 30 106
70 Błażej Sowa 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 11 30 30 16 30 106
70 Dominik Traczyk 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego Radom 11 30 30 16 30 106
70 Dawid Wegner 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 30 16 30 106
77 Szymon Pajzert 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 22 0 74 30 104
78 Mateusz Lewko 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 0 8 95 103
78 Stanisław Strzelecki 3g Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa 11 40 0 33 30 103
80 Michał Kosior 3 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. D. Czachowskiego Radom 11 70 0 0 30 100
81 Albert Dziugieł 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana Warszawa 0 30 30 16 23 99
81 Karolina Gabara 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 30 30 16 23 99
83 Szymon Gajda 2 II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej Zawiercie 0 68 0 30 98
83 Bartłomiej Karasek 2 Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazowiecki 0 30 30 8 30 98
83 Adam Klukowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 11 50 10 8 30 98
86 Franciszek Budrowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 30 21 16 30 97
86 Agnieszka Dudek 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 66 0 16 15 97
86 Wojciech Fica 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 20 31 16 30 97
89 Anna Urbala 1 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Szczecin 0 70 16 8 94
90 Rafał Kaszuba 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 33 30 30 16 15 91
91 Artur Jamro 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz 100 20 30 8 30 88
92 Kacper Kluk 3g Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 11 30 10 16 30 86
92 Jakub Romanowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 40 16 30 86
92 Jan Sierpina 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza Wrocław 66 30 10 16 30 86
92 Wojciech Szwarc 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 33 40 0 16 30 86
96 Michał Kukuła 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 33 0 82 0 82
97 Piotr Kowalewski 3g Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 66 16 65 81
98 Jan Klinkosz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 22 30 20 0 30 80
98 Szymon Rakowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 0 30 80
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski