Finał XXII OI 2014/2015
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość odw* myj tab wil kol mod wyc suma
1 Przemysław Jakub Kozłowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 0 100 100 100 82 482
2 Jarosław Kwiecień 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 0 80 100 100 100 100 480
3 Konrad Paluszek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 83 100 100 61 444
4 Maciej Hołubowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 44 100 100 100 65 25 434

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość odw* myj tab wil kol mod wyc suma
5 Katarzyna Kowalska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 34 100 70 91 395
6 Michał Zawalski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 100 90 100 100 390
7 Jan Tabaszewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 5 20 100 51 100 100 376
8 Tomasz Garbus 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 0 100 100 100 30 33 363
9 Mariusz Trela 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków 99 5 100 100 29 100 22 356
10 Paweł Burzyński 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 54 100 100 0 100 354
11 Jakub Boguta 1 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin 100 0 100 100 95 25 320
12 Artur Puzio 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 36 20 100 100 15 83 318
13 Konrad Majewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 36 18 20 100 100 45 25 308
14 Franciszek Budrowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 15 19 100 20 100 50 304

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość odw* myj tab wil kol mod wyc suma
15 Marek Zbysiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 60 100 20 15 100 295
16 Tadeusz Dudkiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 99 10 40 100 30 84 25 289
17 Stanisław Strzelecki 3 XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa 28 0 100 73 52 30 25 280
18 Michał Tepper 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 28 0 20 100 100 30 25 275
19 Tomasz Grześkiewicz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 7 5 20 74 90 75 264
20 Eryk Kijewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 5 20 83 100 30 25 263
21 Angelika Serwa 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa 28 20 100 100 6 25 251
22 Adrian Naruszko 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 28 3 0 100 100 20 25 248
23 Agnieszka Dudek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 100 0 20 100 0 100 25 245
24 Bartosz Narkiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 0 100 93 15 25 233
25 Jan Olkowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 9 64 100 60 0 233
26 Piotr Pawlak 2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego Gdańsk 36 100 90 40 230
27 Mateusz Radecki 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 5 20 100 20 0 83 228
28 Adrian Siwiec 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 11 20 100 30 15 50 226
29 Kacper Kluk 3 Gimnazjum nr 24 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 0 0 93 100 30 0 223
30 Marek Żochowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 5 20 100 26 45 25 221
31 Piotr Kowalewski 3 Gimnazjum nr 24 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 100 5 0 83 97 10 25 220
32 Juliusz Pham 3 Gimnazjum nr 24 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 100 0 20 97 0 100 217
33 Kamil Rajtar 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 97 0 88 91 35 0 214
34 Martyna Siejba 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 36 100 97 0 16 213
35 Filip Tokarski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 28 0 67 100 20 25 212
36 Albert Cieślak 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie 28 5 86 90 30 211
37 Tomasz Kościuszko 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 56 20 100 90 0 210
38 Krzysztof Piesiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 30 74 204
39 Wiktoria Kośny 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 83 90 30 203
40 Michał Kuźba 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 36 0 74 90 30 8 202
41 Mateusz Lewko 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław 0 100 100 0 200
42 Jan Ludziejewski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 100 200

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość odw* myj tab wil kol mod wyc suma
43 Jakub Jasiulewicz 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 28 58 100 25 183
44 Bartłomiej Wróblewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 36 0 20 100 20 15 25 180
45 Bartłomiej Karasek 2 Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazowiecki 0 20 98 30 15 16 179
46 Wojciech Szwarc 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 28 0 83 20 75 178
47 Dominik Traczyk 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 28 8 0 100 20 50 0 178
48 Rafał Łyżwa 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 88 87 0 175
49 Jakub Zadrożny 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 100 0 100 20 30 25 175
50 Michał Kukuła 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 68 18 0 100 30 0 25 173
51 Paweł Solecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 36 0 83 30 55 168
52 Maciej Biernaczyk 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 28 5 100 30 5 25 165
53 Bruno Pitrus 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 31 0 43 100 0 22 165
54 Mateusz Jurczyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 28 63 85 15 163
55 Krzysztof Małysa 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 14 10 20 100 30 0 160
56 Marcin Wawerka 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz 36 0 20 100 10 30 160
57 Stanisław Szcześniak 3 Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów Warszawa 100 5 0 100 20 25 150

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość odw* myj tab wil kol mod wyc suma
58 Adrian Akerman 3 Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew
59 Anna Białokozowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
60 Rafał Brzeziński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
61 Piotr Bujakowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
62 Kamil Ćwintal 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów
63 Albert Dziugieł 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa
64 Wojciech Fica 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
65 Karolina Gabara 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
66 Szymon Gajda 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej Zawiercie
67 Gabriela Gierasimiuk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
68 Daniel Grzegorzewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska
69 Piotr Haryza 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
70 Artur Jamro 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz
71 Daniel Kałuża 3 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa
72 Rafał Kaszuba 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
73 Jan Klinkosz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
74 Adam Klukowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
75 Michał Kosior 3 III Liceum Ogólnokształcące im. płka. Dionizego Czachowskiego Radom
76 Adam Kuczaj 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
77 Robert Laskowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
78 Jarosław Ławnicki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kutno
79 Julia Majkowska 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
80 Paweł Malenda 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
81 Maciej Maruszczak 3 Gimnazjum nr 16 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin
82 Marcin Michorzewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
83 Michał Niciejewski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
84 Szymon Pajzert 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
85 Filip Plata 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom
86 Julian Pszczołowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
87 Szymon Rakowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
88 Łukasz Raszkiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
89 Jakub Romanowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
90 Michał Siennicki 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa
91 Jan Sierpina 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław
92 Błażej Sowa 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
93 Maciej Sypetkowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw
94 Mateusz Szpyrka 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
95 Agnieszka Świetlik 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
96 Anna Urbala 1 Zespół Szkół Elektryczno - Elektronicznych Szczecin
97 Dawid Wegner 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
98 Bartosz Wodziński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
99 Szymon Wolarz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski