Wyniki I etapu XXIV OI 2016/2017
lp. imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły województwo fla pod rep sab tur suma
1 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Anikiel 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Bartmiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Wojciech Bączkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Cezary Bednarz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Artur Błaszkiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Boguta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 100 500
1 Bartłomiej Bollin 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Franciszek Budrowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Damian Burczyk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Charyło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Jan Ciołek 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Konrad Czapliński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Czwórnóg 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Igor Dolecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Szymon Dominikowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Witalis Domitrz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Gerard Dróżdż 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Gaiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Grzegorz Gawryał 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Gienieczko 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Filip Gobis 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Górniak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Maksymilian Grochowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Tomasz Grześkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Dawid Jamka 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Kardaś 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 100 100 100 100 500
1 Jan Klinkosz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Kacper Kluk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Kołton 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Iwona Kotlarska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Kowalewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Krystian Król 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Krzywicki 3LO XII Akademickie Liceum Ogólnokształcące Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Kuczko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Jędrzej Kula 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Alicja Kwiecinska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Jan Lebioda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Libera 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Łopata 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Rafał Maj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Małysa 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Wiktor Marszałkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Maciej Masłowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Sebastian Michoń 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Marcin Mordecki 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Nawrot 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Niciejewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Nowak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Tomasz Nowak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Orda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Adam Pawłowski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Patryk Pęczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Kamil Piechowiak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Bartosz Pieszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Pióro 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Bartosz Podkanowicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Tomasz Ponitka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Potępa 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Łukasz Prajer 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Rymski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Kasper Sapała 4LO Zespół Szkół Łączności w Krakowie Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Łukasz Selwa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Zuzanna Skoczylas 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Konrad Staniszewski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Konstanty Subbotko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Stanisław Szcześniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Szczugieł 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Szewczyk 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Wojciech Szymański 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Szymon Tworkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Kacper Walentynowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Damian Werpachowski 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Marcin Wierzbicki 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Joanna Wojciechowska 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Hubert Zięba 3G Gimnazjum nr 2 Mielec podkarpackie 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Ziobro 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Antoni Żewierżejew 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Marek Żochowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
80 Jacek Salata 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 98 100 498
81 Piotr Satała 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 97 100 100 497
82 Aleksandra Księżny 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 96 100 496
83 Jan Olkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 94 100 494
83 Michał Panek 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 94 494
85 Stanisław Strzelecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 92 492
86 Michał Sala 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 90 490
87 Maciej Dudek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 86 100 100 486
88 Małgorzata Biegała 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 100 480
88 Adam Furtak 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 80 100 100 100 480
88 Jolanta Mozyrska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 80 100 100 100 480
88 Paweł Pawlik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 100 480
92 Arkadiusz Kraus 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 76 98 100 474
93 Maciej Korpalski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 80 100 100 93 473
94 Łukasz Ptak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 80 100 100 90 470
95 Maciej A. Czyzewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 68 468
95 Mateusz Joniec 2LO Zespół Szkół Leżajsk podkarpackie 100 100 100 100 68 468
95 Szymon Kiczak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 68 468
95 Robert Laskowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 68 468
95 Aleksander Sabak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 68 468
100 Paweł Burzyński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 66 100 100 466
100 Przemysław Podleśny 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 100 100 66 100 100 466
100 Michał Szostek 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 66 100 100 466
103 Jacek Gulij 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 63 463
104 Michał Chojnowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów mazowieckie 100 100 96 78 86 460
105 Kamil Złotek 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Strzyżów podkarpackie 100 80 100 78 100 458
106 Piotr Borowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 57 457
106 Rafał Czarnecki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 57 100 100 100 100 457
108 Jędrzej Olkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 96 57 453
109 Filip Rydzyński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 47 447
110 Mateusz Cegiełka 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 89 91 66 100 100 446
111 Kamil Kotowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 98 47 445
112 Oskar Nowak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice śląskie 100 100 100 100 44 444
112 Arkadiusz Коzdrа 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 44 444
114 Jędrzej Głowaczewski 2LO I Akademickie Liceum Ogólnokształcące Gdynia pomorskie 100 100 100 89 53 442
114 Marcin Wojdat 3LO Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego Sierpc mazowieckie 100 80 95 67 100 442
116 Mieszko Mazurek 3LO III Liceum Ogólnokształcące Leszno wielkopolskie 100 100 100 100 41 441
117 Michał Siennicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 39 439
118 Piotr Kram 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 58 438
119 Andrzej Turko 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 37 437
120 Jakub Kubacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 56 100 436
121 Michał Bryjak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego Głogów dolnośląskie 100 100 66 100 67 433
122 Kuba Krawczyk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 67 64 431
123 Artur Puzio 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 29 100 100 100 100 429
123 Mateusz Rzepecki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 29 100 100 100 100 429
125 Marcin Abramowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Grzesiek Aleksiuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Wojciech Buczek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 27 427
125 Jakub Buziewicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 27 427
125 Mateusz Danowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Karolina Drabik 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Jakub Frąc 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Szymon Frąckowiak 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Miłosz Głowaczewski 2LO I Akademickie Liceum Ogólnokształcące Gdynia pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Piotr Grabowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 27 427
125 Mieszko Grodzicki 3G Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Adama Mickiewicza Pionki mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Jacek Jakimiuk 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Kalina Jasińska 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Franciszek Jełowicki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Aleksander Kleinszmidt 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Grzegorz Kopania 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Michał Kowieski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Siedlce mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Leopold Kozioł 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 27 427
125 Józef Mastalarz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 27 427
125 Hubert Obrzut 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 27 427
125 Łukasz Orlikowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Juliusz Pham 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Miłosz Piekutowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Michał Radwański 3LO Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Marcin Rogala 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 100 27 427
125 Michał Rokita 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Przemysław Rozwałka 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 27 427
125 Mateusz Rychlicki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Wojciech Sekta 3LO III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 100 27 427
125 Przemysław Simajchel 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 27 427
125 Beata Siorek 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 27 427
125 Michał Syposz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 27 427
125 Przemysław Szpakowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Szymon Tomulewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 27 427
125 Maciej Walczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 27 427
125 Jakub Walendowski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 27 427
125 Piotr Zieliński 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 27 427
125 Seweryn Ziemski 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 27 427
163 Łukasz Galas 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 99 27 426
163 Patryk Kisielewski 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 99 100 27 426
165 Konrad Hreczycho 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 66 100 58 424
166 Adam Pawełek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 76 100 44 420
167 Jonatan Hrynko 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 92 100 100 100 27 419
168 Szymon Borowy 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 18 418
168 Jakub Mendyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 18 418
168 Tomasz Słojewski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 18 418
168 Jakub Urbańczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 18 418
172 Mateusz Stępniak 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 29 100 100 87 100 416
172 Mariusz Trela 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 16 100 100 416
172 Igor Witkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 89 27 416
172 Michał Wityk 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Elbląg warmińsko-mazurskie 36 80 100 100 100 416
176 Przemysław Dominikowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 15 415
177 Jagoda Kamińska 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 86 100 27 413
177 Szymon Karpiński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 86 100 27 413
179 Przemysław Czerwiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 9 409
179 Mateusz Dudziński 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 29 80 100 100 100 409
179 Filip Mikina 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 9 409
182 Kamil Kurowski 2LO Zespół Szkół Ropczyce podkarpackie 100 80 99 61 68 408
182 Katarzyna Miernikiewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 90 100 18 408
184 Damian Chańko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 80 100 100 27 407
184 Robert Michna 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 80 100 100 27 407
184 Konrad Skublicki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 27 407
184 Jakub Węgrecki 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 80 100 100 27 407
184 Piotr Wojtczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 80 100 100 27 407
184 Tomasz Załęski 3LO I Liceum Ogólnokształcące Gorlice małopolskie 100 100 80 100 27 407
190 Tomasz Arczewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 79 100 27 406
191 Piotr Kowalkowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 86 100 18 404
192 Przemysław Buczkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 76 100 27 403
193 Marta Banel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
193 Łukasz Białas 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Hubert Budzyński 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Adam Cichy 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
193 Wiktor Czyż 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 0 400
193 Jerzy Denisiewicz 1LO IX Liceum Ogólnokształcące Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Natalia Falkiewicz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
193 Stanisław Gajda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Michał Gliński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Stanisław Gutowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
193 Mikołaj Jackowski 1LO Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 0 400
193 Piotr Jasiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Krzysztof Kacprzyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Łukasz Kawka 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 0 400
193 Zuzanna Kiczak 2G Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
193 Rafał Kilar 2LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno podkarpackie 100 100 100 100 400
193 Jakub Kosterna 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 0 400
193 Jakub Kowalski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 0 400
193 Adrian Koźluk 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Patryk Ksiezuk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Mateusz Łaniewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
193 Marta Markocka 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Artur Matyjasek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
193 Wojciech Mitros 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Maciej Nadolski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 400
193 Hubert Nastały 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
193 Michał Natonek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
193 Maciej Nemś 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
193 Piotr Nojszewski 2LO 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Piotr Onyszczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Siedlce mazowieckie 100 100 100 100 0 400
193 Konrad Owsikowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Filip Piórski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Mateusz Rasmus 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 400
193 Michał Rogiński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
193 Marcin Serwin 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
193 Paweł Sosna 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 100 100 100 400
193 Michał Staniewski 3G Gimnazjum nr 16 przy XIII Liceum Ogólnokształcącym Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Szymon Stolarczyk 3LO II Liceum Ogólnokształcące Ostrołęka mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Adrianna Struzik 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
193 Szymon Trochimiak 1LO Liceum Ogólnokształcące Benedykta Drohiczyn podlaskie 100 100 100 100 0 400
193 Mikołaj Twaróg 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
193 Anna Urbala 3LO Zespół Szkół Elektryczno - Elektronicznych Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
193 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 3LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno podkarpackie 100 100 100 100 400
193 Jacek Wernikowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 0 400
193 Szymon Wieczorek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
193 Maciej Wojtala 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Jakub Wornbard 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Piotr Wójcik 3LO II Liceum Ogólnokształcące Ostrołęka mazowieckie 100 100 100 100 400
193 Jan Żak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
242 Tomasz Wiśniewski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 80 100 100 18 398
243 Adam Drożyński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 96 100 396
244 Jowita Drozdowicz 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 67 27 394
245 Mateusz Basiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 66 100 27 393
245 Dawid Herman 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 66 100 27 393
245 Igor Zieliński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 56 100 37 393
248 Norbert Poniatowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 64 100 100 100 27 391
248 Szymon Zawadzki 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok podlaskie 100 100 100 64 27 391
250 Szymon Salabura 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 62 27 389
251 Krzysztof Bartoszek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 86 100 386
251 Andrzej Frączak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 86 100 386
251 Bartosz Zadrożny 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 86 100 386
254 Michał Niedziółka 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 84 100 384
255 Tomasz Buczyński 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 56 100 27 383
255 Fryderyk Sucharczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 83 100 383
255 Kacper Szufnarowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 56 100 27 383
258 Franciszek Szarwacki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 82 100 382
259 Hubert Baran 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 80 100 100 380
259 Lara Citko 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 80 100 380
259 Adrian Górecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
259 Grzegorz Gruza 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
259 Michał Odziemczyk 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
259 Wojciech Olejniczak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 80 100 100 380
259 Paweł Sawicki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 80 100 100 380
259 Kacper Szczepański 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 80 100 100 380
259 Anita Śledź 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
259 Jakub Wasilewski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 0 380
269 Karolina Gabara 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 76 100 100 100 376
270 Jonasz Aleszkiewicz 2G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 85 89 374
270 Witold Drzewakowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 66 100 28 374
272 Anna Pacanowska 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 45 27 372
273 Michał Zalewski 2LO I Akademickie Liceum Ogólnokształcące Gdynia pomorskie 100 80 91 100 371
274 Krzysztof Guzik 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 100 100 67 367
274 Krzysztof Jóskowiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 100 67 100 367
276 Marcin Augustynowicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 66 100 366
276 Bartłomiej Cieślar 3G VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 80 28 100 58 366
276 Łukasz Kamiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 66 100 366
276 Paweł Pawłowski 1LO Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 100 66 100 366
276 Marek Skiba 1LO Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 100 66 100 366
276 Michał Szczęśniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 66 100 366
282 Kamil Krzempek 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 76 62 27 365
282 Krzysztof Misan 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Słupsk pomorskie 37 80 100 100 48 365
284 Aleksander Janczewski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 90 80 100 67 27 364
285 Grzegorz Kwiatkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 90 80 66 100 27 363
286 Mateusz Olszewski 1LO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Choszczno zachodniopomorskie 100 100 100 43 18 361
287 Michał Borowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 33 27 360
287 Zofia Marciniak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 60 100 0 360
287 Klaudia Osowska 3LO Zespół Szkół Nr 1 Wałbrzych dolnośląskie 100 100 100 33 27 360
290 Mikołaj Bocheński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 16 100 43 359
290 Dawid Ignasiak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 32 27 359
292 Łukasz Piekarski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 99 58 357
293 Karol Górski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 90 100 66 100 356
293 Justyna Joanna Jaworska 3G Gimnazjum nr 16 przy XIII Liceum Ogólnokształcącym Szczecin zachodniopomorskie 100 100 56 100 356
293 Krzysztof Juszczyk 3LO Techniczne Zakłady Naukowe Częstochowa śląskie 51 80 57 100 68 356
293 Maciej Kasprzyk 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn warmińsko-mazurskie 90 100 66 100 356
297 Michał Skarzyński 3LO L Liceum Ogólnokształcace z oddziałami integracyjnymi Warszawa mazowieckie 36 80 67 100 71 354
298 Krystian Markowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 35 80 66 100 68 349
299 Lidia Sobońska 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 21 27 348
299 Mikołaj Stępiński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 68 348
301 Paweł Jasiak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 20 100 27 347
302 Michał Maciaszek 1LO XX Liceum Ogólnokształcące Gdańsk pomorskie 100 50 28 100 68 346
302 Szymon Nowakowski 4LO Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 80 66 100 346
302 Michał Woźny 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 80 66 100 346
305 Karol Baryła 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 40 78 27 345
306 Maja Orłowska 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 71 80 93 100 344
307 Paweł Narkiewicz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 43 0 343
308 Przemysław Borkowski 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 29 100 86 100 27 342
309 Jan Jurkowski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 40 100 340
310 Paweł Matuszewski 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 12 100 27 339
311 Jan Wójcicki 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 38 0 338
312 Bartosz Kąkol 2LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk pomorskie 100 100 86 16 35 337
313 Jadwiga Agnieszka Czyżewska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 8 100 27 335
314 Maciej Walkowiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 33 333
314 Piotr Wojtyniak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 33 333
316 Adam Morawski 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 32 100 332
317 Jakub Grudzień 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 51 80 100 100 331
317 Filip Komorowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 80 100 51 331
319 Janusz Partyka 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 29 100 100 100 329
319 Wiktor Tarsa 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 29 100 100 100 329
321 Michał Grzymek 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 28 100 328
321 Marcin Sarnecki 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 35 100 66 100 27 328
323 Mieszko Baszczak 2G Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 Warszawa mazowieckie 64 100 66 43 54 327
323 Paweł Głowacki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 27 327
323 Jan Horodecki 3LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Gdynia pomorskie 100 100 100 27 327
323 Piotr Olkusnik 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 27 327
323 Jakub Tkacz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice śląskie 100 100 0 100 27 327
323 Adrian Urbański 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 27 327
323 Bartłomiej Wacławik 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 100 100 100 27 327
323 Marcin Wojtyra 3LO Zespół Szkół Licealnych Zwoleń mazowieckie 100 100 66 43 18 327
323 Jakub Zacharczuk 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok podlaskie 100 100 100 27 327
332 Grzegorz Klocek 3LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno podkarpackie 25 100 100 100 325
333 Adrian Czuchaj 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 29 100 100 95 324
334 Bartosz Deptuła 1LO XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Warszawa mazowieckie 85 80 56 100 321
335 Adam Bac 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 92 100 100 28 320
335 Szymon Kosakowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 20 100 0 320
335 Adam Rozenek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 20 100 320
335 Antoni Strychalski 3G Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 Warszawa mazowieckie 100 100 20 100 0 320
335 Rafał Tatarczuk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 20 100 320
340 Edyta Garbarz 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 92 100 27 319
341 Maciej Falbogowski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 18 318
341 Dominika Rybska 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 18 318
341 Oskar Straszyński 3LO XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Warszawa mazowieckie 100 100 56 62 318
344 Paweł Dziubiński 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie Wolsztyn wielkopolskie 45 100 86 67 18 316
345 Andrzej Oreszczuk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 71 55 100 61 27 314
346 Marcel Korpal 2LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 56 29 27 312
346 Tomek Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 82 100 312
348 Jacek Gosztyła 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 90 92 98 27 307
348 Zuzanna Opała 3LO Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 53 100 100 54 307
348 Michał Sidor 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 80 100 27 307
351 Jan Bróździak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 80 8 100 18 306
352 Rafał Łyżwa 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 29 100 74 100 303
352 Tomek Trzeciak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 66 100 37 303
354 Stanisław Koza 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 40 34 27 301
355 Jakub Banaszak 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 100 80 20 100 300
355 Olga Bońdos 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 100 100 100 300
355 Jakub Budrewicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 300
355 Bartosz Butler 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 300
355 Stanisław Denkowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 0 100 300
355 Ryszard Gromek 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 300
355 Kacper Harasimowicz 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 100 100 100 300
355 Łukasz Kleczaj 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 300
355 Paweł Kubala 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 300
355 Tomek Lamża 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice śląskie 100 100 100 300
355 Dominik Makowiak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 300
355 Michał Makowski 2LO XII Akademickie Liceum Ogólnokształcące Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 100 100 300
355 Tomasz Mróz 2LO Zespół Szkół Nr 22 Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
355 Michał Opanowicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
355 Wiktor Pilarczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
355 Maksymilian Polarczyk 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
355 Tomasz Przybyłowski 3LO Gimnazjum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 300
355 Piotr Romaniuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 0 300
355 Aleksandra Romanowska 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 300
355 Tomasz Siłkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 100 100 100 300
355 Mateusz Smoliński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 20 100 300
355 Karol Stuła 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 0 300
355 Aleksander Wardyn 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 300
355 Sebastian Westfal 4LO Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy pomorskie 100 100 100 300
355 Fryderyk Wiatrowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 300
355 Maciej Witkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
355 Łukasz Wróblewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 100 100 300
355 Marcin Złakowski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 300
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski