Finał XXIV OI 2016/2017
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo piz* mid oce zap kuc roz suma
1 Mariusz Trela 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 50 100 100 450
2 Jan Olkowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 92 100 57 449
3 Stanisław Strzelecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 52 92 100 100 444

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo piz* mid oce zap kuc roz suma
4 Mieszko Grodzicki 3G Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Adama Mickiewicza Pionki mazowieckie 25 100 75 92 100 18 385
5 Anadi Agrawal 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 58 92 100 32 382
6 Maciej Nadolski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 6 100 100 92 20 57 369
7 Damian Burczyk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 68 97 365
8 Krzysztof Małysa 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 24 100 100 20 100 40 360
9 Rafał Łyżwa 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 73 92 68 21 354
10 Franciszek Budrowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 92 20 32 344
11 Kacper Kluk 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 12 100 96 12 100 36 344
12 Artur Puzio 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 12 100 32 344
13 Jan Lebioda 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 0 100 36 336
14 Krzysztof Pióro 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 24 92 100 18 334
15 Tomasz Ponitka 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 52 20 100 57 329
16 Juliusz Pham 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 72 20 100 32 324
17 Michał Górniak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 80 80 20 32 312
18 Paweł Pawlik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 92 20 312
19 Jakub Boguta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 38 20 100 48 306
20 Kacper Walentynowicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 52 92 20 40 304

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo piz* mid oce zap kuc roz suma
21 Paweł Burzyński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 62 20 282
22 Przemysław Podleśny 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 100 100 63 100 18 281
23 Mateusz Gienieczko 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 45 92 32 10 279
24 Wojciech Bączkowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 59 100 32 56 68 18 274
25 Paweł Charyło 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 70 84 20 0 274
26 Michał Siennicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 19 20 91 32 262
27 Paweł Anikiel 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 64 96 32 100 32 260
28 Stanisław Szcześniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 20 20 18 258
29 Kamil Piechowiak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 60 100 96 20 20 18 254
30 Piotr Kowalewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 64 100 59 92 0 251
31 Krzysztof Potępa 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 64 100 0 50 100 250
32 Bartłomiej Wacławik 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 24 100 32 0 100 18 250
33 Piotr Borowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 24 100 52 89 241
34 Piotr Nawrot 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 64 100 52 68 20 240
35 Jacek Salata 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 91 26 100 18 235
36 Jakub Kubacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 64 100 44 20 69 233
37 Antoni Żewierżejew 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 11 68 20 32 231
38 Filip Gobis 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 8 87 32 92 12 0 223
39 Krystian Król 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 12 100 70 0 20 32 222
40 Wojciech Szymański 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 92 64 20 32 208
41 Mateusz Rzepecki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 73 20 10 203
42 Zuzanna Opała 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 12 100 32 68 200

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo piz* mid oce zap kuc roz suma
43 Mateusz Orda 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 18 100 52 0 20 18 190
44 Grzegorz Gawryał 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 64 49 100 20 18 187
45 Iwona Kotlarska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 32 12 20 21 185
46 Rafał Czarnecki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 52 16 10 178
47 Michał Łopata 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 62 16 0 178
48 Konrad Staniszewski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 64 100 0 20 20 32 172
49 Karolina Gabara 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 52 0 18 170
50 Mateusz Cegiełka 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 12 100 24 12 32 168
51 Tomasz Nowak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 52 20 0 167
52 Paweł Sawicki 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 8 100 62 0 162
53 Adam Pawłowski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 65 44 20 32 161
54 Karol Górski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 64 76 26 46 12 0 160
55 Arkadiusz Kоzdrа 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 2 100 32 16 10 158
56 Jakub Bartmiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 32 20 0 152
57 Konrad Czapliński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 32 20 152
58 Rafał Maj 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 31 100 0 32 20 152
59 Patryk Pęczak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 32 20 152

finalista
lp. imię i nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo piz* mid oce zap kuc roz suma
60 Małgorzata Biegała 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
61 Damian Chańko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
62 Adam Cichy 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
63 Witalis Domitrz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
64 Michał Gliński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
65 Adrian Górecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
66 Piotr Grabowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
67 Tomasz Grześkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
68 Stanisław Gutowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
69 Dawid Herman 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
70 Dawid Jamka 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie
71 Łukasz Kamiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
72 Michał Kardaś 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn warmińsko-mazurskie
73 Rafał Kilar 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie
74 Jan Klinkosz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
75 Kuba Krawczyk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
76 Piotr Kuczko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
77 Robert Laskowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
78 Sebastian Michoń 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie
79 Michał Niciejewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie
80 Wojciech Olejniczak 3LO Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie
81 Bartosz Pieszko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
82 Mateusz Rychlicki 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie
83 Szymon Salabura 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie
84 Kasper Sapała 4 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie
85 Marcin Serwin 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
86 Konstanty Subbotko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
87 Fryderyk Sucharczuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie
88 Szymon Tworkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie
89 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie
90 Maciej Walczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie
91 Piotr Wojtczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
92 Piotr Wójcik 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka mazowieckie
93 Krzysztof Ziobro 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie
94 Marek Żochowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski