Wyniki I etapu XXV OI 2017/2018
lp. imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość województwo pio pla pow pra roz suma
1 Anadi Agrawal 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
2 Michał Borowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 100 500
3 Tomasz Buczyński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
4 Konrad Czapliński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
5 Rafał Czarnecki 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
6 Mateusz Danowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
7 Wiktoria Domagała 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
8 Szymon Dominikowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
9 Mieszko Grodzicki 1 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 100 500
10 Kacper Kluk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
11 Kamil Kotowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
12 Mateusz Maciej Masłowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
13 Artur Matyjasek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 100 500
14 Paweł Pawlik 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
15 Adam Pawłowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 100 500
16 Przemysław Podleśny 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja Lubartów lubelskie 100 100 100 100 100 500
17 Tomasz Ponitka 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
18 Mateusz Rzepecki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
19 Michał Sala 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
20 Łukasz Selwa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
21 Stanisław Strzelecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
22 Stanisław Szcześniak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
23 Mariusz Trela 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
24 Jakub Wasilewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
25 Damian Werpachowski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
26 Antoni Żewierżejew 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
27 Marcel Korpal 3 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 94 494
28 Jan Ciołek 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 93 493
29 Jakub Frąc 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 94 100 99 100 100 493
30 Piotr Nawrot 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 85 485
31 Marcin Abramowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 80 480
32 Dawid Jamka 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 80 100 100 100 100 480
33 Piotr Libera 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 80 480
34 Hubert Obrzut 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 80 480
35 Bartłomiej Wacławik 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 100 100 100 100 480
36 Dawid Alimowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 79 479
37 Miłosz Piekutowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 79 479
38 Mateusz Ładysz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 78 478
39 Paweł Anikiel 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 90 100 100 100 85 475
40 Przemysław Dominikowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 74 474
41 Kacper Walentynowicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 89 100 100 85 474
42 Grzegorz Gawryał 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 71 471
43 Franciszek Malinka 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 69 469
44 Paweł Putra 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 69 469
45 Marek Skiba 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 80 89 100 100 100 469
46 Grzegorz Kwiatkowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 100 100 96 466
47 Jędrzej Głowaczewski 3 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdynia pomorskie 100 100 100 100 65 465
48 Michał Rogiński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 95 100 100 70 465
49 Michał Maras 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 100 100 100 64 464
50 Janusz Partyka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 100 100 70 464
51 Jakub Budrewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 63 463
52 Jowita Drozdowicz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 63 463
53 Kalina Jasińska 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 63 463
54 Jakub Zacharczuk 1 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 83 100 100 80 463
55 Jagoda Kamińska 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 62 462
56 Juliusz Pham 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 62 462
57 Konrad Litwiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 100 100 66 461
58 Karol Baryła 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 60 460
59 Cezary Bednarz 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 60 460
60 Krzysztof Boryczka 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 100 60 460
61 Bartosz Butler 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 60 460
62 Stanisław Denkowski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 60 460
63 Miłosz Głowaczewski 3 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdynia pomorskie 100 100 100 100 60 460
64 Anna Hoang 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 100 100 65 460
65 Jonatan Hrynko 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 100 60 460
66 Zuzanna Kiczak 3G Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 60 460
67 Maxymilian Kowalski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów mazowieckie 100 100 100 100 60 460
68 Wiktor Kuchta 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 60 460
69 Alicja Kwiecinska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 60 460
70 Katzper Michno 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 60 460
71 Adam Morawski 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 60 460
72 Łukasz Orawiec 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 60 460
73 Mateusz Pach 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 100 100 60 460
74 Przemysław Rozwałka 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 60 460
75 Szymon Salabura 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 60 460
76 Piotr Satała 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 60 460
77 Michał Szczęśniak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 60 460
78 Maciej Wróblewski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Lębork pomorskie 100 100 100 100 60 460
79 Piotr Zieliński 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 60 460
80 Krzysztof Ziobro 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 100 100 100 100 460
81 Marcin Złakowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 60 460
82 Jakub Panasiuk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 80 100 79 459
83 Jakub Domański 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 98 100 100 100 60 458
84 Jacek Jakimiuk 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 58 458
85 Tomek Wiśniewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 100 100 64 458
86 Kamil Jonak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 100 100 60 455
87 Natalia Kucharczuk 3 I liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski łódzkie 100 95 100 100 60 455
88 Mikołaj Stępiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 54 454
89 Szymon Tworkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 54 100 100 100 454
90 Mateusz Cegiełka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 53 453
91 Adam Górkiewicz 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 89 100 100 63 452
92 Adam Bac 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 50 450
93 Marcin Mordecki 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 84 66 100 100 100 450
94 Jacek Salata 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 100 100 100 100 450
95 Aleksander Janczewski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 49 449
96 Michał Kępa 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 84 100 100 64 448
97 Damian Burczyk 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 95 100 100 52 447
98 Gerard Dróżdż 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 98 100 49 100 447
99 Jakub Urbańczyk 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 45 445
100 Paweł Matuszewski 3 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 80 100 100 100 63 443
101 Michał Staniewski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 83 100 100 60 443
102 Michał Traczyk 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 41 441
103 Szymon Kiczak 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 40 440
104 Kuba Krawczyk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 40 440
105 Robert Michna 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 40 440
106 Oskar Nowak 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 80 100 100 100 60 440
107 Krzysztof Rymski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 89 100 100 51 440
108 Mateusz Opala 2 Liceum Ogólnokształcące nr V im. Gen. Jakuba Jasińskiego Wrocław dolnośląskie 100 83 100 100 56 439
109 Bartłomiej Cieślar 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 98 100 100 100 40 438
110 Franciszek Biel 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 36 436
111 Piotr Aksamit 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 69 100 100 100 66 435
112 Juliusz Korab-Karpowicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Bielsko-Biała śląskie 100 100 70 100 64 434
113 Arkadiusz Czarkowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 89 100 100 44 433
114 Andrzej Frączak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 89 100 100 43 432
115 Maksymilian Grochowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 72 432
116 Dawid Ignasiak 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 85 45 430
117 Sebastian Zięciak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 70 100 100 100 60 430
118 Szymon Karpiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 100 100 49 429
119 Rafał Pyzik 1 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 89 100 100 40 429
120 Kacper Solecki 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 60 100 100 100 69 429
121 Michał Wronka 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 70 95 100 100 63 428
122 Piotr Kram 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 100 100 32 426
123 Stanisław Gajda 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 65 425
124 Dawid Herman 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 23 423
125 Grzegorz Makowski 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 60 100 100 100 63 423
126 Patryk Ksiezuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 62 422
127 Andrzej Tkaczyk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 60 100 100 100 61 421
128 Hubert Zięba 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 61 100 100 60 421
129 Tomasz Adamczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 60 100 100 100 60 420
130 Mikołaj Bulge 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 60 420
131 Cezary Choduń 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Unii Europejskiej Ostrołęka mazowieckie 60 100 100 100 60 420
132 Justyna Joanna Jaworska 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 100 100 100 60 420
133 Mateusz Orda 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 60 100 100 100 60 420
134 Łukasz Orlikowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 50 100 100 420
135 Marcin Szmagara 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 60 100 100 100 60 420
136 Andrzej Turko 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 80 100 40 420
137 Dawid Woźny 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 100 100 100 60 420
138 Adam Zyzik 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 60 100 100 100 60 420
139 Mateusz Stępniak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 100 100 100 59 419
140 Antoni Strychalski 1 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 58 418
141 Jeremi Gładkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 57 417
142 Paweł Kubala 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 60 100 100 100 57 417
143 Przemysław Kusiak 2 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 15 415
144 Maciej Wojtala 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 100 100 100 415
145 Zuzanna Skoczylas 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 89 100 91 34 414
146 Szymon Borowy 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 63 413
147 Mateusz Kisiel 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 100 50 100 62 412
148 Marcin Knapik 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 100 100 50 62 412
149 Piotr Nojszewski 3 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Pawła Jasienicy Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 11 411
150 Jan Pasieka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 60 95 100 100 56 411
151 Krzysztof Bartoszek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
152 Marcin Brojek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 10 410
153 Arkadiusz Kozdra 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 50 100 60 410
154 Konrad Skublicki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 60 410
155 Andrzej Stalke 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 50 100 60 410
156 Krystian Markowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 89 100 100 48 407
157 Rafał Szulc 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 7 407
158 Mateusz Zieliński 2 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 6 406
159 Adam Cichy 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 5 100 100 100 405
160 Krzysztof Jóskowiak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 100 100 10 405
161 Michał Rembalski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 94 100 100 100 10 404
162 Jakub Bedełek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
163 Kacper Chętkowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
164 Karolina Drabik 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 100 400
165 Bartosz Głowacki 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 40 100 100 100 60 400
166 Karol Górski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
167 Alicja Kluczek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
168 Paweł Misterka 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
169 Michał Niedziółka 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
170 Paweł Sarzyński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
171 Przemysław Szpakowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
172 Wojciech Szymański 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 0 100 100 100 400
173 Tymoteusz Wiśniewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 0 400
174 Dominik Komła 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 99 100 100 100 399
175 Michał Woźny 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 50 89 100 100 60 399
176 Michał Grzymek 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 35 100 100 100 60 395
177 Piotr Mańkowski 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 35 100 100 100 60 395
178 Michał Rokita 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 95 100 100 100 0 395
179 Remigiusz Uszok 1 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 40 95 100 100 60 395
180 Bartosz Stefaniak 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 89 50 94 60 393
181 Paweł Jasiak 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 82 100 50 100 60 392
182 Laura Hoang 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 95 50 100 46 391
183 Kacper Szufnarowski 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 50 100 40 390
184 Mikołaj Kornaś 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 66 100 100 61 387
185 Tomasz Nowak 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 100 100 100 27 387
186 Sylwia Szunejko 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 100 100 100 27 387
187 Piotr Kowalewski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 50 100 65 385
188 Krystian Król 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 0 100 100 85 385
189 Jakub Walendowski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 60 89 36 100 100 385
190 Igor Witkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 25 60 385
191 Mikołaj Poliński 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 40 84 100 100 60 384
192 Lara Citko 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 80 100 380
193 Adrian Górecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 100 100 10 380
194 Filip Synowiec 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 80 100 100 100 0 380
195 Jan Dobrakowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 100 100 79 379
196 Julian Leśniak 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 47 71 100 100 60 378
197 Iwo Pilecki-Silva 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 50 65 62 377
198 Michał Jan Gliński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 100 100 60 375
199 Paweł Kowalski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 75 100 100 100 375
200 Paweł Matuszny 2 I Liceum Ogólnokształcące Żywiec śląskie 80 100 100 35 60 375
201 Tomasz Nowak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 100 100 60 375
202 Mateusz Olszewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 15 100 100 100 60 375
203 Anna Pacanowska 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 15 100 100 100 60 375
204 Dawid Pastuszka 2 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 60 100 100 75 40 375
205 Kacper Szczepański 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 75 100 100 100 375
206 Fryderyk Wiatrowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 65 100 50 100 60 375
207 Kamil Kurowski 3 Zespół Szkół im. księdza dra Jana Zwierza Ropczyce podkarpackie 60 100 100 100 14 374
208 Kamil Tokarski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 5 100 100 69 374
209 Paweł Narkiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 100 100 100 10 370
210 Paweł Sawicki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 60 100 100 10 370
211 Magdalena Jarecka 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 5 100 100 62 367
212 Piotr Prabucki 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 67 367
213 Szymon Hutnik 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 55 100 11 366
214 Marcin Kurowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 5 100 100 100 61 366
215 Michał Leszczyński 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 66 366
216 Józef Mastalarz 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 89 50 65 60 364
217 Patrycja Balik 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 100 100 63 363
218 Anita Śledź 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 58 95 100 100 10 363
219 Piotr Choromański 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 62 362
220 Bartosz Jaśkiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 60 100 100 100 360
221 Dawid Kożykowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 80 100 10 360
222 Jakub Organa 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 100 100 360
223 Marcin Sarnecki 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 60 100 100 100 360
224 Patryk Tomaszewski 2 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 10 360
225 Juliusz Wajgelt 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 60 360
226 Adam Pawełek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 59 359
227 Jędrzej Dudzicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 95 100 62 357
228 Jan Wawszczak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Starachowice świętokrzyskie 50 100 100 100 6 356
229 Aleksandra Andrasz 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 15 100 80 100 60 355
230 Jan Chyb 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 95 100 100 355
231 Filip Konieczny 1 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 79 95 100 10 71 355
232 Bartłomiej Lewandowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 94 100 100 354
233 Jan Chyczyński 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 92 100 100 60 352
234 Zosia Marciniak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 100 80 100 12 352
235 Mikołaj Jackowski 2 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka Warszawa mazowieckie 90 100 100 60 350
236 Grzegorz Kopania 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 350
237 Bartosz Zadrożny 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 50 350
238 Aleksander Kleinszmidt 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 89 100 100 349
239 Hubert Grochowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 80 100 100 66 346
240 Jagoda Bracha 1 Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 45 100 100 100 0 345
241 Franciszek Szarwacki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 55 88 100 100 343
242 Łukasz Kamiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 100 100 40 340
243 Adam Ogórek 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 40 340
244 Kamil Jakoniuk 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 79 100 60 339
245 Jędrzej Olkowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 100 100 21 336
246 Maciek Sygnowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 95 46 100 55 40 336
247 Patryk Grzegorczyk 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 70 100 100 65 335
248 Ola Kowalska 1 Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 35 100 100 100 335
249 Michał Makowski 3 Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn warmińsko-mazurskie 55 100 80 100 335
250 Tomek Trzeciak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 35 100 100 100 0 335
251 Jan Wańkowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 65 100 10 100 60 335
252 Filip Andrejuk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 100 100 62 332
253 Władysław Pałucki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 27 80 100 44 331
254 Witold Drzewakowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 80 100 50 100 0 330
255 Mikołaj Drzewiecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 95 100 100 35 330
256 Adam Krawczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 20 100 50 100 60 330
257 Hubert Budzyński 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 76 100 50 42 328
258 Tomasz Słojewski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa mazowieckie 100 0 100 55 72 327
259 Wiktor Pilarczyk 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 95 0 100 61 326
260 Antoni Wiśniewski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 40 83 100 100 323
261 Joanna Wojciechowska 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 89 10 100 24 323
262 Mikołaj Woliński 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia pomorskie 60 100 50 50 62 322
263 Andrzej Zamora 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 60 100 100 62 322
264 Wojciech Kłopotek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 20 100 0 320
265 Szymon Łukasik 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 100 100 60 320
266 Michał Mgeładze-Arciuch 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 100 100 60 320
267 Marta Markocka 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 47 100 100 10 317
268 Igor Zieliński 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 15 100 100 44 58 317
269 Maciej Maruszczak 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 20 95 100 100 315
270 Mateusz Smoliński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 100 100 100 315
271 Przemysław Buczkowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 50 100 62 312
272 Tomasz Nitsch 2 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 42 30 100 40 312
273 Michał Siennicki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 61 100 50 40 311
274 Karolina Dąbrowska 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 10 310
275 Jan Jurkowski 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 15 95 100 100 310
276 Rafał Kilar 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno podkarpackie 100 100 100 10 310
277 Paweł Kroll 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 10 310
278 Kacper Piaskowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 10 310
279 Andrzej Radzimiński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 45 5 100 100 60 310
280 Aleksandra Romanowska 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 100 100 10 310
281 Szymon Frąckowiak 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 89 100 10 100 10 309
282 Piotr Pawłowski 2 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 60 89 100 60 309
283 Kamil Banaś 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 50 100 100 57 307
284 Stanisław Gutowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 6 306
285 Jakub Popielski 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 50 56 306
286 Kacper Harasimowicz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 90 100 100 305
287 Konstanty Jeleński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 5 100 100 100 305
288 Piotr Ryłko 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 80 25 305
289 Aleksandra Krakowiak 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 65 89 50 100 304
290 Jan Kot 4 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych Zakopane małopolskie 100 78 65 60 303
291 Łukasz Wasilewski 2 XX Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Gdańsk pomorskie 100 95 0 50 56 301
292 Michał Drętkiewicz 3 Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Stanisława Małachowskiego Płock mazowieckie 100 100 100 0 300
293 Zbigniew Drozd 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
294 Adam Rozenek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 100 100 300
295 Dawid Sula 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 100 100 100 0 300
296 Seweryn Ziemski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 300
297 Mateusz Joniec 3 Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego Leżajsk podkarpackie 60 100 100 37 297
298 Mikołaj Korulczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące Radzyń Podlaski lubelskie 100 100 34 63 297
299 Jakub Wornbard 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 97 100 100 297
300 Błażej Kubicki 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 95 100 40 295
301 Jan Wodziński 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 5 100 30 100 60 295
302 Jan Ossowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 94 100 100 294
303 Krzysztof Juszczyk 4 Techniczne Zakłady Naukowe im. Gen. Władysława Sikorskiego Częstochowa śląskie 90 32 50 55 64 291
304 Grzegorz Gruza 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 60 30 100 100 290
305 Paweł Górski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 15 72 100 100 287
306 Izabella Kozioł 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 46 100 40 286
307 Grzegorz Szumigaj 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 80 5 100 100 285
308 Tomasz Dądela 2 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 15 83 30 100 53 281
309 Michał Janeczko 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 15 100 6 100 60 281
310 Mateusz Biłyk 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 60 100 10 50 60 280
311 Aleksander Garlikowski 2 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 70 100 80 30 280
312 Bartosz Kąkol 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 95 95 0 50 40 280
313 Tomasz Siłkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki podlaskie 100 100 26 54 280
314 Dominik Wawszczak 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 30 50 100 280
315 Jan Kwiatkowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 60 79 100 40 279
316 Michał Marczewski 2 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida Biała Podlaska lubelskie 80 49 100 50 0 279
317 Antoni Koszowski 2 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 15 100 100 60 275
318 Michał Opanowicz 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 60 95 20 100 275
319 Mateusz Zdon 3 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Strzyżów podkarpackie 100 50 65 60 275
320 Ryszard Gromek 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 15 100 100 58 273
321 Aleksandra Staszewska 2 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 60 100 10 40 60 270
322 Jan Urbanek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Łódź łódzkie 70 100 0 100 0 270
323 Krzysztof Olejniczak 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 25 95 21 88 40 269
324 Daniel Barczyk 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 66 100 100 266
325 Piotr Jasiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 66 100 100 266
326 Michał Miodowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 0 100 66 266
327 Maciej Trątnowiecki 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 60 46 100 60 266
328 Małgorzata Biegała 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 45 61 20 100 39 265
329 Kacper Budziło 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 5 100 100 60 265
330 Stanisław Cieślik 2 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa mazowieckie 40 100 65 60 265
331 Jadwiga Agnieszka Czyżewska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 100 65 265
332 Dominik Kowalczyk 3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 0 50 55 60 265
333 Krzysztof Druciarek 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 61 100 40 261
334 Paweł Bęza 3 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Warszawa mazowieckie 100 100 60 260
335 Natalia Falkiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 100 100 260
336 Szymon Mazur 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 0 100 100 59 259
337 Damian Kokot 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 83 63 10 256
338 Jeremiasz Grodzicki 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Bytów pomorskie 95 100 60 255
339 Marek Wesołowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 5 50 100 0 255
340 Łukasz Białas 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 100 94 254
341 Jan Wojtach 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 75 51 65 60 251
342 Kacper Cyganek 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 60 30 100 60 250
343 Maciek Staniszewski 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 0 100 50 0 250
344 Bartosz Czekaj 3 Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Stanisława Małachowskiego Płock mazowieckie 60 100 26 60 246
345 Przemysław Kowalewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 46 0 65 35 246
346 Paweł Dietrich 2 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 60 100 50 25 10 245
347 Mateusz Janduła 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 50 100 55 40 245
348 Piotr Olszewski 2 II Liceum Ogólnokształcące Zawiercie śląskie 5 100 30 49 60 244
349 Jakub Ptasznik 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 60 77 47 60 244
350 Marek Teske 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 0 100 100 43 243
351 Grzegorz Zaleski 2 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 55 10 10 100 63 238
352 Łukasz Klimek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 82 65 19 236
353 Stefan Rucki 2 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 60 16 100 60 236
354 Jonasz Aleszkiewicz 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 66 100 10 59 235
355 Szymon Trochimiak 2 Liceum Ogólnokształcące Benedykta Drohiczyn podlaskie 15 46 10 100 60 231
356 Dieu Hoa Ha 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 100 100 230
357 Jakub Jakubowski 1 Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń kujawsko-pomorskie 100 22 65 40 227
358 Agnieszka Pałka 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 15 50 100 60 225
359 Jan Piskorski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 94 65 63 222
360 Jerzy Denisiewicz 2 IX Liceum Ogólnokształcące Warszawa mazowieckie 60 0 50 49 61 220
361 Małgorzata Róg 2 Liceum Akademeia High School (268 LO) Warszawa mazowieckie 95 95 30 220
362 Rafał Spyra 2 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 0 10 100 100 10 220
363 Samuel Li 4 Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław dolnośląskie 80 100 35 0 215
364 Mateusz Błajda 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 15 95 100 210
365 Piotr Pływacz 2G Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki; Gimnazjum Nr 77 Warszawa mazowieckie 0 0 100 50 60 210
366 Lidia Sobońska 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 55 10 65 80 210
367 Marcin Malinowski 4 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Brodnica kujawsko-pomorskie 100 0 0 40 69 209
368 Jan Kukowski 3 Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Lublin lubelskie 60 0 85 60 205
369 Piotr Stankiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 0 95 50 50 10 205
370 Szymon Zawadzki 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 15 78 100 10 203
371 Tomasz Cheda 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 200
372 Jakub Dec 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 0 200
373 Michał Machnio 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 0 200
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski