Zgodnie z decycją Komitetu Głównego publikujemy jedynie wyniki osób, które przeszły do II etapu Olimpiady, w tym roku są to 134 osoby. Minimalna liczba punktów potrzebna do przejścia do następnego etapu to 255 pkt.
Nr | Imię | Nazwisko | Szkoła | Miasto | MAL | WIE | SUM | ABS | Suma |
1 | Marcin | Stefaniak | III L. O. im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 100 | 100 | 100 | 76 | 376 |
2 | Maciej | Żenczykowski | I L. O. im. B. Nowodworskiego | Kraków | 100 | 100 | 100 | 68 | 368 |
3 | Przemysław | Broniek | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 100 | 90 | 100 | 63 | 353 |
4 | Michał | Nowakiewicz | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 100 | 100 | 52 | 352 |
5 | Kamil | Kloch | I L. O. im. B. Nowodworskiego | Kraków | 100 | 100 | 100 | 52 | 352 |
6 | Jerzy | Ziemiański | I L. O. im. ks. S. Konarskiego | Rzeszów | 100 | 100 | 100 | 52 | 352 |
7 | Tomasz | Czajka | L. O. im. Komisji Edukacji Narodowej | Stalowa Wola | 100 | 100 | 100 | 52 | 352 |
8 | Agata | Godlewska | V L. O. im. J. Poniatowskiego | Warszawa | 100 | 100 | 100 | 52 | 352 |
9 | Marek | Gibek | Zespół Szkół Łączności | Kraków | 70 | 100 | 92 | 88 | 350 |
10 | Łukasz | Kamiński | IV L. O. im. T. Kościuszki | Toruń | 100 | 70 | 100 | 76 | 346 |
11 | Tomasz | Szydło | IV L. O. im. M. Kopernika | Rzeszów | 100 | 100 | 100 | 44 | 344 |
12 | Marcin | Kielar | I L. O. im. St. Leszczyńskiego | Jasło | 100 | 100 | 100 | 44 | 344 |
13 | Paweł | Dąbrowski | L. O. im. Kazimierza Wielkiego | Brzozów | 100 | 91 | 100 | 52 | 343 |
14 | Paweł | Kowalik | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Gdańsk | 100 | 100 | 92 | 49 | 341 |
15 | Rafał | Rusin | II L. O. im. L. Lisa-Kuli | Rzeszów | 100 | 80 | 100 | 60 | 340 |
16 | Łukasz | Anforowicz | VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 100 | 70 | 100 | 68 | 338 |
17 | Tomasz | Dobrowolski | IX L. O. | Gdańsk | 70 | 100 | 100 | 68 | 338 |
18 | Paweł | Firlej | Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois | Koszalin | 100 | 100 | 100 | 36 | 336 |
19 | Paweł | Wolff | V L. O. | Zielona Góra | 100 | 100 | 100 | 36 | 336 |
20 | Bazyli | Blicharski | Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois | Koszalin | 100 | 81 | 100 | 52 | 333 |
21 | Wojciech | Dudek | Zespół Szkół im. C. K. Norwida | Częstochowa | 100 | 80 | 100 | 52 | 332 |
22 | Krzysztof | Kowalski | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 70 | 100 | 100 | 60 | 330 |
23 | Ignacy | Kowalczyk | I L. O. im. M. Kopernika | Gdańsk | 70 | 90 | 100 | 70 | 330 |
24 | Adam | Leszczyński | LI L. O. im. T. Kościuszki | Warszawa | 60 | 100 | 100 | 69 | 329 |
25 | Daniel | Brylak | I L. O. im. T. Kościuszki | Legnica | 100 | 100 | 100 | 28 | 328 |
26 | Maciej | Jabłoński | XIX L. O. | Poznań | 60 | 100 | 100 | 68 | 328 |
27 | Paweł | Fic | XIII L. O. | Gdańsk | 100 | 100 | 100 | 28 | 328 |
28 | Jacek | Dąbrowski | II L. O. im. K. I. Gałczyńskiego | Olsztyn | 100 | 100 | 100 | 28 | 328 |
29 | Adam | Koprowski | XXVII L. O. im. T. Czackiego | Warszawa | 100 | 100 | 92 | 36 | 328 |
30 | Tomasz | Arodź | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 100 | 100 | 100 | 27 | 327 |
31 | Mariusz | Dziewierz | L. O. im. T. Kościuszki | Busko-Zdrój | 100 | 81 | 100 | 44 | 325 |
32 | Łukasz | Cieśla | IV L. O. im. Kazimierza Wielkiego | Bydgoszcz | 100 | 70 | 100 | 52 | 322 |
33 | Remigiusz | Różycki | V L. O. im. A. Asnyka | Szczecin | 100 | 70 | 84 | 68 | 322 |
34 | Przemysław | Rekucki | Społeczne L. O. | Warszawa | 100 | 100 | 100 | 20 | 320 |
35 | Dariusz | Jabłonowski | III L. O. im. Marynarki Wojennej | Gdynia | 100 | 100 | 100 | 20 | 320 |
36 | Piotr | Przytycki | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 100 | 100 | 20 | 320 |
37 | Marek | Biegański | I L. O. im. St. Konarskiego | Mielec | 70 | 100 | 100 | 50 | 320 |
38 | Bartłomiej | Waszak | L. O. Towarzystwa Salezjańskiego | Aleksandrów Kuj. | 100 | 100 | 100 | 20 | 320 |
39 | Janusz | Gregorczyk | V L. O. im. A. Asnyka | Szczecin | 100 | 50 | 100 | 68 | 318 |
40 | Maciej | Warchol | Zespół Szkół Ogólnokształcących | Bystrzyca Kłodzka | 96 | 100 | 100 | 20 | 316 |
41 | Marek | Madej | I L. O. im. St. Konarskiego | Mielec | 70 | 100 | 100 | 44 | 314 |
42 | Krzysztof | Onak | III L. O. im. A. Mickiewicza | Tarnów | 61 | 100 | 100 | 52 | 313 |
43 | Krzysztof | Mieloch | L. O. im. M. Skłodowskiej-Curie | Strzelin | 100 | 100 | 100 | 12 | 312 |
44 | Eryk | Kopczyński | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 60 | 100 | 52 | 312 |
45 | Adam | Rudnicki | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 100 | 100 | 100 | 12 | 312 |
46 | Dominik | Wojtczak | III L. O. im. Marynarki Wojennej RP | Gdynia | 100 | 60 | 100 | 52 | 312 |
47 | Robert | Szefler | IV L. O. im. T. Kościuszki | Toruń | 100 | 100 | 84 | 28 | 312 |
48 | Marcin | Mościcki | I Społeczne L. O. | Warszawa | 70 | 100 | 100 | 40 | 310 |
49 | Jarosław | Duda | L. O. im. Władysława Jagiełły | Dębica | 100 | 81 | 100 | 28 | 309 |
50 | Marcin | Dec | I L. O. im. St. Konarskiego | Mielec | 70 | 100 | 100 | 36 | 306 |
51 | Michał | Dućka | V L. O. im. A. Mickiewicza | Częstochowa | 100 | 100 | 84 | 20 | 304 |
52 | Jacek | Błaszczyk | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 60 | 91 | 100 | 52 | 303 |
53 | Jerzy | Bałamut | IV L. O. im. M. Kopernika | Rzeszów | 100 | 91 | 100 | 12 | 303 |
54 | Jarosław | Czaja | Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych | Bytom | 60 | 81 | 100 | 60 | 301 |
55 | Przemysław | Węgrzyn | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawod. | Krosno Odrzańskie | 100 | 100 | 100 | 0 | 300 |
56 | Robert | Lubczyński | Zespół Szkół im. K. Kosińskiego | Kłobuck | 100 | 100 | 100 | 0 | 300 |
57 | Piotr | Dobrowolski | I L. O. im. J. Długosza | Nowy Sącz | 100 | 100 | 100 | 0 | 300 |
58 | Andrzej | Gąsienica-Samek | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 100 | 100 | 0 | 300 |
59 | Marcin | Poturalski | IV L. O. im. T. Kościuszki | Toruń | 32 | 100 | 100 | 68 | 300 |
60 | Dariusz | Kleszczewski | Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych | Augustów | 60 | 100 | 100 | 39 | 299 |
61 | Robert | Ratajski | XII L. O. im. St. Wyspiańskiego | Łódź | 70 | 60 | 100 | 68 | 298 |
62 | Michał | Piątkowski | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 100 | 78 | 100 | 20 | 298 |
63 | Jakub | Przewoźnik | I L. O. im. T. Kościuszki | Gorzów Wlkp. | 100 | 60 | 100 | 37 | 297 |
64 | Stanisław | Findeisen | XXVII L. O. im. T. Czackiego | Warszawa | 41 | 88 | 100 | 68 | 297 |
65 | Łukasz | Szkup | II L. O. im. Piastów Śląskich | Wrocław | 70 | 60 | 100 | 66 | 296 |
66 | Michał | Adamczak | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 100 | 60 | 100 | 36 | 296 |
67 | Michał | Wroński | I L. O. im. M. Kopernika | Gdańsk | 70 | 80 | 100 | 45 | 295 |
68 | Tomasz | Helbing | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 90 | 92 | 12 | 294 |
69 | Wojciech | Jaworski | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 100 | 92 | 0 | 292 |
70 | Piotr | Maceluch | Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois | Koszalin | 100 | 100 | 56 | 36 | 292 |
71 | Krzysztof | Garus | L. O. im. St. Staszica | Zgierz | 100 | 31 | 100 | 60 | 291 |
72 | Arkadiusz | Adamczak | L. O. | Morąg | 100 | 90 | 100 | 0 | 290 |
73 | Maksymilian | Ortyl | I L. O. im. St. Konarskiego | Mielec | 60 | 100 | 100 | 28 | 288 |
74 | Andrzej | Partyka | IV L. O. im. M. Kopernika | Rzeszów | 60 | 100 | 100 | 28 | 288 |
75 | Ngo | Chi Lang | II L. O. im. S. Batorego | Warszawa | 100 | 60 | 100 | 28 | 288 |
76 | Grzegorz | Czaja | XXVIII L. O. im. J. Kochanowskiego | Warszawa | 51 | 60 | 100 | 76 | 287 |
77 | Piotr | Wieczorek | L. O. im. A. Mickiewicza | Dobrodzień | 100 | 51 | 100 | 36 | 287 |
78 | Paweł | Krześniak | VI L. O. im.J. Słowackiego | Kielce | 70 | 70 | 100 | 44 | 284 |
79 | Tomasz | Kowalski | I L. O. im. M. Kopernika | Łódź | 100 | 100 | 84 | 0 | 284 |
80 | Marcin | Wojnarski | Katolickie L. O. Zakonu Pijarów | Kraków | 70 | 60 | 100 | 52 | 282 |
81 | Przemysław | Ryba | VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 90 | 60 | 100 | 32 | 282 |
82 | Marek | Goebel | V L. O. im. A. Mickiewicza | Częstochowa | 100 | 70 | 100 | 12 | 282 |
83 | Michał | Rein | IV L. O. im. Kazimierza Wielkiego | Bydgoszcz | 60 | 70 | 100 | 52 | 282 |
84 | Michał | Kosek | V L. O. im. A. Witkowskiego | Kraków | 70 | 100 | 100 | 12 | 282 |
85 | Michał | Sidor | VI L. O. im. W. Sierpińskiego | Gdynia | 70 | 100 | 100 | 12 | 282 |
86 | Tomasz | Malesiński | Zespól Szkół Elektrycznych | Białystok | 70 | 100 | 60 | 52 | 282 |
87 | Paweł | Terlecki | XIV L. O. im. St. Staszica | Warszawa | 100 | 70 | 100 | 12 | 282 |
88 | Filip | Różycki | I L. O. im. A. Mickiewicza | Białystok | 70 | 51 | 100 | 60 | 281 |
89 | Michał | Antkiewicz | I L. O. im. M. Kopernika | Bielsko-Biała | 60 | 100 | 76 | 44 | 280 |
90 | Maciej | Kujałowicz | Zespół Szkół Ogólnokszt. im. St. Dubois | Koszalin | 87 | 41 | 100 | 52 | 280 |
91 | Jacek | Szklarski | XIV L. O. | Szczecin | 60 | 60 | 84 | 76 | 280 |
92 | Konrad | Kwiatkowski | III L. O. w ZSE | Krosno | 51 | 100 | 100 | 29 | 280 |
93 | Mariusz | Paradowski | XX L. O. | Wrocław | 60 | 89 | 100 | 28 | 277 |
94 | Arkadiusz | Jestratjew | Techniczne Zakłady Naukowe | Dąbrowa Górnicza | 100 | 41 | 76 | 60 | 277 |
95 | Mikołaj | Zalewski | I L. O. im. B. Nowodworskiego | Kraków | 90 | 91 | 60 | 36 | 277 |
96 | Roman | Trylski | VI L. O. im. J. Słowackiego | Kielce | 70 | 70 | 92 | 44 | 276 |
97 | Gracjan | Polak | III L. O. im. J. Kochanowskiego | Kraków | 80 | 60 | 100 | 36 | 276 |
98 | Wojciech | Matyjewicz | Szkoła Podstawowa nr 16 | Tarnów | 70 | 100 | 84 | 20 | 274 |
99 | Jan | Chmiel | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 100 | 81 | 92 | 0 | 273 |
100 | Grzegorz | Andruszkiewicz | XVIII L. O. im. J. Zamoyskiego | Warszawa | 60 | 60 | 92 | 60 | 272 |
101 | Maciej | Modelski | III L. O. im. A. Mickiewicza | Wrocław | 60 | 60 | 100 | 52 | 272 |
102 | Przemysław | Biecek | V L.O.im.A.Mickiewicza | Częstochowa | 70 | 82 | 92 | 28 | 272 |
103 | Paweł | Ziniewicz | Zespól Szkół Elektrycznych | Białystok | 60 | 60 | 100 | 52 | 272 |
104 | Dariusz | Wlaź | L. O. im. B. Głowackiego | Tomaszów Lub. | 60 | 60 | 100 | 52 | 272 |
105 | Marcin | Ślusarczyk | II L. O. im. Ziemi Olkuskiej | Olkusz | 60 | 50 | 100 | 60 | 270 |
106 | Rafał | Kochaniak | XXXI L. O. im. L. Zamenhofa | Łódź | 60 | 100 | 60 | 50 | 270 |
107 | Tomasz | Pylak | II L. O. im. A. F. Modrzewskiego | Włodawa | 50 | 100 | 100 | 20 | 270 |
108 | Tomasz | Pawicki | XIV L. O. im. Polonii Belgijskiej | Wrocław | 33 | 100 | 100 | 36 | 269 |
109 | Szymon | Kuklewicz | I L. O. im. M. Konopnickiej | Suwałki | 50 | 50 | 100 | 68 | 268 |
110 | Łukasz | Zaręba | I L. O. im. S. Żeromskiego | Kielce | 60 | 50 | 100 | 58 | 268 |
111 | Jakub | Lipiński | I L. O. im. J. Długosza | Nowy Sącz | 100 | 100 | 68 | 0 | 268 |
112 | Grzegorz | Englot | I L. O. im. B. Nowodworskiego | Kraków | 0 | 99 | 100 | 68 | 267 |
113 | Aleksander | Kowalczyk | VI L. O. im. W. Sierpińskiego | Gdynia | 70 | 70 | 91 | 36 | 267 |
114 | Wiktor | Miszuris | IV L. O im. M. Kopernika | Rzeszów | 70 | 60 | 84 | 52 | 266 |
115 | Szymon | Zięba | I L. O. im. M. Kopernika | Bielsko-Biała | 38 | 100 | 100 | 28 | 266 |
116 | Jakub | Górski | III L. O. im. M. Konopnickiej | Włocławek | 60 | 70 | 68 | 68 | 266 |
117 | Kamil | Blank | Szkoła Podstawowa nr 64 | Bydgoszcz | 60 | 53 | 100 | 52 | 265 |
118 | Bulek | Mariusz | ZSZ Elektrowni ,,Jaworzno" S. A. | Jaworzno | 60 | 60 | 84 | 60 | 264 |
119 | Paweł | Buchaniec | Katolickie L. O. Zakonu Pijarów | Kraków | 60 | 60 | 92 | 52 | 264 |
120 | Grzegorz | Paździor | I L. O. im. T. Kościuszki | Legnica | 60 | 60 | 92 | 52 | 264 |
121 | Bartosz | Nowierski | VIII L. O. im. A. Mickiewicza | Poznań | 60 | 60 | 100 | 44 | 264 |
122 | Grzegorz | Rycko | Zespół Szkół Elektronicznych | Rzeszów | 60 | 60 | 100 | 44 | 264 |
123 | Grzegorz | Głowaty | Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokszt. | Przemyśl | 60 | 60 | 100 | 41 | 261 |
124 | Marcin | Ustrzycki | Zespół Szkół Ekonomicznych | Ośno Lubuskie | 60 | 41 | 100 | 60 | 261 |
125 | Marcin | Stefaniak | Zespół Szkół Zawodowych nr 1 | Siedlce | 60 | 49 | 84 | 67 | 260 |
126 | Bartosz | Wieloch | L. O. im. T. Kościuszki | Jarocin | 60 | 80 | 100 | 20 | 260 |
127 | Krzysztof | Benedyczak | I L. O. im. M. Kopernika | Gdańsk | 42 | 81 | 100 | 36 | 259 |
128 | Marek | Wieczorek | I L. O. im. S. Staszica | Lublin | 60 | 60 | 100 | 39 | 259 |
129 | Adam | Zakrzewski | XVII L. O. im. A. Frycza-Modrzewskiego | Warszawa | 70 | 60 | 100 | 28 | 258 |
130 | Noe | Nemś | XXVIII L. O. im. J. Kochanowskiego | Warszawa | 60 | 70 | 100 | 28 | 258 |
131 | Arkadiusz | Janin | II L. O. im. Ziemi Olkuskiej | Olkusz | 60 | 60 | 68 | 68 | 256 |
132 | Paweł | Pabich | III L. O. im. A. Mickiewicza | Wrocław | 60 | 60 | 100 | 36 | 256 |
133 | Jerzy | Królak | VI L. O. im. J. i J. Śniadeckich | Bydgoszcz | 100 | 60 | 28 | 68 | 256 |
134 | Dominik | Pyrda | II L. O. im. J. Tarnowskiego | Tarnów | 60 | 51 | 92 | 52 | 255 |