Polish version    English version  
  IV OIG 2009/2010


 Aktualności
 O olimpiadzie
 Komitety
 XVIII OI 2010/2011
 Historia OI
 Książeczki OI
 Reprezentacja
 Obozy Olimpiady
 Galeria zdjęć
 Ciekawe odsyłacze
 OIG LiveCD
 IV OIG 2009/2010
Terminarz
Przepisy
Komitet
Przydatne zasoby
Dla zawodników
SIOgim
Opracowania
II Etap
Wyniki II etapu
 Historia OIG
 SIO
 MAIN
Aktualności

Wyniki Finału IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów2010-06-17

Został ogłoszony ranking finałów IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.


Informacje na temat II etapu IV OIG2010-03-20

Pojawiły się informacje na temat zawodów II stopnia. Dostępne są także opracowania zadań z zawodów I stopnia.


Zakwalifikowani do II etapu IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów2010-01-28

Organizatorzy serdecznie przepraszają wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim zawodników za opóźnienie przekazania listy zawodników zakwalifikowanych do zawodów II stopnia ustalonych przez Komitet Głowny Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Opóźnienie zostało spowodowane problemami organizacyjnymi.


Wyniki I Etapu IV Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów2010-01-27

Próg do II etapu wynosi 155 punktów. Wkrótce opublikujemy listę zakwalifikowanych. Niestety, doszło również do dyskwalifikacji niektórych zawodników.


Rozpoczyna sie IV OIG.2009-12-07

Rozpoczyna się IV Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów. Zawody I stopnia rozpoczną się 7 grudnia i będą trwały do 11 stycznia. Jest więc bardzo dużo czasu na zmierzenie się z niełatwymi, ale ciekawymi zadaniami Olimpiady. Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych informatyką do spróbowania swoich sił. Popatrz na zadania, czy dasz im radę? Szczegółów możesz się douczyć w międzyczasie, np. korzystając z pomocy nauczyciela lub ze strony Młodzieżowej Akademii Informatycznej: www.main.edu.pl.

Laureaci Olimpiady uzyskują uprawnienia takie jak laureaci konkursów kuratoryjnych, a więc przede wszystkim wstęp do liceów poza kryteriami punktowymi procedury kwalifikacyjnej. A ponadto w naszej olimpiadzie można wygrać możliwość udziału w letnim obozie informatycznym , cenne nagrody rzeczowe. Wszyscy, którzy awansują do II etapu otrzymają koszulki Olimpiady.

Aby wziąć udział w Olimpiadzie trzeba też zarejestrować się oraz przeczytać Zasady organizacji zawodów, które są przygotowanym dla zawodników przewodnikiem po zawodach zawierającym ustalenia prawne i organizacyjne, a także bardzo cenne wskazówki. Regulaminu nie musicie czytać, poza tym co jest w Zasadach zawiera on ustalenia bardziej ogólne, bezpośrednio Was nie dotyczące.

Pamiętajcie o fair play. Przestrzegamy ich zasad. Niech Olimpiada będzie miejscem szlachetnej rywalizacji z koleżankami i kolegami, ale przede wszystkim polem własnego rozwoju!

Powodzenia!


PAPAYdruk - najlepsze nadruki na koszulkach, Artykuły reklamowe