Polish version    English version  
  History of OI -> XIV OI 2006/2007 -> Stage III - results


 News
 About Olympic
 History of OI
XVII OI 2009/2010
XVI OI 2008/2009
XV OI 2007/2008
XIV OI 2006/2007
Schedule
Problems
Stage III - results
Stage II - results
Stage I - results
Stage II
Stage III
Regulations
For contestants
Helpful resources
XIII OI 2005/2006
XII OI 2004/2005
XI OI 2003/2004
X OI 2002/2003
IX OI 2001/2002
VIII OI 2000/2001
VII OI 1999/2000
VI OI 1998/1999
V OI 1997/1998
IV OI 1996/1997
III OI 1995/1996
II OI 1994/1995
I OI 1993/1994
 OI books
 National team
 Olympic camps
 Photo gallery
 Links
 SIO
 MAIN
This document is not available in English version.

XIV OI 2006/2007 - Wyniki III Etapu

Zgodnie z decyzją Komitetu Głównego OI publikujemy jedynie wyniki osób, które zdobyły tytuł Laureata.

Lp

imię 

nazwisko 

tytuł 

KOL 

ODW 

GAZ 

WAG 

EGZ 

KLO 

SUMA 

1

Tomasz 

Kulczyński 

Laureat I stopnia 

100 

100 

100 

100 

100 

100 

500 

2

Marcin 

Andrychowicz 

Laureat I stopnia 

100 

100 

100 

100 

100 

400 

3

Jakub 

Kallas 

Laureat I stopnia 

100 

100 

100 

100 

400 

4

Marcin 

Kurczych 

Laureat II stopnia 

69 

100 

100 

49 

100 

349 

5

Jarosław 

Gomułka 

Laureat II stopnia 

10 

100 

100 

100 

45 

345 

6

Piotr 

Niedźwiedź 

Laureat II stopnia 

100 

100 

100 

100 

45 

345 

7

Jarosław 

Błasiok 

Laureat II stopnia 

100 

100 

50 

91 

341 

8

Maciej 

Klimek 

Laureat II stopnia 

79 

100 

100 

41 

30 

45 

316 

9

Marcin 

Koscielnicki 

Laureat II stopnia 

100 

70 

100 

45 

315 

10

Rafał 

Józefowicz 

Laureat II stopnia 

70 

100 

70 

91 

45 

306 

11

Damian 

Karasiński 

Laureat II stopnia 

100 

100 

100 

100 

300 

12

Michał 

Jastrzębski 

Laureat II stopnia 

100 

100 

100 

300 

13

Łukasz 

Wołochowski 

Laureat II stopnia 

100 

100 

98 

298 

14

Jacek 

Migdał 

Laureat III stopnia 

95 

100 

100 

49 

27 

276 

15

Marek 

Rogala 

Laureat III stopnia 

40 

100 

100 

24 

25 

249 

16

Wojciech 

Baranowski 

Laureat III stopnia 

58 

100 

49 

100 

249 

17

Marcin 

Babij 

Laureat III stopnia 

70 

100 

100 

16 

18 

234 

18

Błażej 

Osiński 

Laureat III stopnia 

100 

100 

100 

209 

19

Piotr 

Kufel 

Laureat III stopnia 

40 

100 

41 

27 

208 

20

Mateusz 

Klimek 

Laureat III stopnia 

61 

20 

100 

41 

45 

206 

21

Robert 

Obryk 

Laureat III stopnia 

60 

100 

100 

200 

22

Filip 

Wieczorek 

Laureat III stopnia 

10 

100 

100 

200 

23

Aleksandra 

Lipiec 

Laureat III stopnia 

94 

100 

100 

200 

24

Tomek 

Żurkowski 

Laureat III stopnia 

90 

100 

100 

200 

25

Mateusz 

Baranowski 

Laureat III stopnia 

90 

100 

199 

Paweł 

Blokus 

Finalista 

Michał 

Dereziński 

Finalista 

Łukasz 

Dudek 

Finalista 

Dominik 

Dudzik 

Finalista 

Artur 

Dwornik 

Finalista 

Przemysław 

Gajda 

Finalista 

Krzysztof 

Gogolewski 

Finalista 

Konrad 

Gołuchowski 

Finalista 

Bartosz 

Górski 

Finalista 

Jan 

Inowolski 

Finalista 

Michał 

Iwaniuk 

Finalista 

Wojciech 

Jamrozy 

Finalista 

Piotr 

Janik 

Finalista 

Jacek 

Jendrej 

Finalista 

Piotr 

Kieć 

Finalista 

Marek 

Kiszkis 

Finalista 

Jerzy 

Kozera 

Finalista 

Bolesław 

Kulbabiński 

Finalista 

Bartosz 

Lewiński 

Finalista 

Tomasz 

Marmołowski 

Finalista 

Przemysław 

Mazur 

Finalista 

Łukasz 

Mazurek 

Finalista 

Mirosław 

Michalski 

Finalista 

Cezary 

Myczka 

Finalista 

Jakub 

Oćwieja 

Finalista 

Maciek 

Pacut 

Finalista 

Szymon 

Pałka 

Finalista 

Jonasz 

Pamuła 

Finalista 

Szymon 

Piechowicz 

Finalista 

Michał 

Pilch 

Finalista 

Mateusz 

Piwnicki 

Finalista 

Robert 

Pohnke 

Finalista 

Piotr 

Polesiuk 

Finalista 

Tomasz 

Roda 

Finalista 

Rafał 

Ruciński 

Finalista 

Jan 

Rudol 

Finalista 

Marek 

Sapota 

Finalista 

Michał 

Stachurski 

Finalista 

Damian 

Straszak 

Finalista 

Marcin 

Walas 

Finalista 

Oskar 

Wantoła 

Finalista 

Eryk 

Wieliczko 

Finalista 

Jarosław 

Wódka 

Finalista 

Marek 

Wróbel 

Finalista 

Michał 

Wszołek 

Finalista 

Łukasz 

Zatorski 

Finalista 

Artur 

Żylinski 

Finalista 




Print friendly version