Wyniki II etapu XVIII OI 2010/2011
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość rot roz sej* smi tem suma
1 Jan Kanty Milczek III III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 400
2 Piotr Bejda 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 93 100 0 100 100 393
3 Krzysztof Pszeniczny 1D Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 91 100 70 100 100 391
4 Bartłomiej Gajewski 3A XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 82 100 0 98 100 380
5 Łukasz Jocz 3b I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 67 100 70 100 100 367
6 Karol Farbiś I VI Liceum Ogólnokształcące Radom 100 60 0 100 100 360
7 Bartosz Tarnawski 2 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 60 100 360
8 Krzysztof Leszczyński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 57 100 56 99 100 356
9 Wojciech Marczenko 3 XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 39 100 100 100 339
10 Paweł Kubiak 3 I Liceum Ogólnokształcące Katowice 31 96 100 100 327
11 Marcin Smulewicz 2 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 100 20 100 320
12 Michał Zając 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 61 100 0 100 58 319
13 Maciej Matraszek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 92 0 20 100 312
14 Bartłomiej Dudek 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 69 40 21 100 100 309
15 Stanisław Barzowski 3gm Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 100 53 100 0 300
16 Maciej Borsz 3a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 63 76 70 60 100 299
17 Damian Orlef III III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 30 100 77 60 100 290
18 Paweł Nowak 1D XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 39 100 0 98 50 287
19 Karol Pokorski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 0 60 24 284
20 Aleksander Kramarz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 30 44 28 100 100 274
21 Wojciech Kozaczewski 2A Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 30 60 21 76 100 266
22 Wojciech Sidor 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 22 100 0 60 80 262
23 Adam Czapliński IF IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 49 100 7 10 100 259
24 Marcin Regdos 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 34 100 20 100 254
25 Jakub Sygnowski 3a Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 30 60 21 60 100 250
26 Krzysztof Kiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 29 100 0 20 100 249
27 Wojciech Nadara IIB XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 100 63 98 50 248
28 Wiktor Kuropatwa 2E V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 39 96 10 100 245
29 Piotr Kozakowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 31 50 0 60 100 241
30 Szymon Stankiewicz 1C VI Liceum Ogólnokształcące Radom 31 100 0 10 100 241
31 Dariusz Sosnowski 2 B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 38 100 100 0 238
32 Wojciech Donderowicz 3B XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 37 100 0 100 237
33 Piotr Pakosz 3 Zespół Szkół nr 1 im Jana Pawła II Przysucha 35 100 70 0 100 235
34 Franciszek Boehlke 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 34 80 0 20 100 234
35 Mateusz Jurczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 34 100 0 0 100 234
36 Michał Łowicki 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 32 100 7 100 232
37 Mateusz Kopeć II B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 100 70 100 0 230
38 Konrad Zemek 3e V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 30 100 0 100 230
39 Michał Dyrek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 39 40 0 100 50 229
40 Krzysztof Kleiner 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 39 40 0 100 50 229
41 Jakub Czarnowicz 3E V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 28 80 20 100 228
42 Michał Kowalczyk 1a Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 30 72 70 20 100 222
43 Robert Błaszkiewicz 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 0 100 20 100 220
44 Filip Kowalski II M III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 22 100 0 98 220
45 Michał Piekarz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 30 80 70 60 50 220
46 Radosław Serafin 1 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 7 20 100 220
47 Kamil Łukasz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 28 40 0 100 50 218
48 Piotr Żurkowski 3A VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 30 100 0 0 86 216
49 Mateusz Gołębiewski 2A Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 36 100 70 20 58 214
50 Katarzyna Jabłonowska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 0 60 0 100 54 214
51 Łukasz Gładczuk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 39 71 0 50 50 210
52 Przemysław Kozłowski 2 Społeczne LO i Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok 39 10 60 100 209
53 Michał Kosnowski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 57 100 50 207
54 Jakub Kołodziej IIa Liceum Ogólnokształcące Giżycko 22 60 0 20 100 202
55 Krzysztof Kulig 2e V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 0 100 0 200
56 Tom Macieszczak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 0 100 100 200
57 Piotr Jagiełło 3e Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 39 40 0 20 100 199
58 Miłosz Makowski 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 30 64 0 100 194
59 Szymon Policht 2e V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 0 100 92 192
60 Wojciech Janczewski 1A I Liceum Ogólnokształcące Legnica 27 80 60 24 191
61 Rafał Bielenia 3B I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 30 60 100 190
62 Marek Rusinowski 1b II Liceum Ogólnokształcące Mielec 30 60 100 190
63 Mateusz Twaróg 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 30 40 0 20 100 190
64 Adam Malczewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 39 50 100 189
65 Damian Repke 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 30 20 0 89 50 189
66 Kamil Rychlewicz 3 Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki Łódź 39 40 21 60 50 189
67 Piotr Chabierski I MF III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 27 40 0 20 100 187
68 Sebastian Jaszczur 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 39 40 0 100 8 187
69 Błażej Magnowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 30 96 0 10 50 186
70 Konrad Sikorski 1 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 36 100 0 0 50 186
71 Bartosz Marcinkowski 3D XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 39 36 0 60 50 185
72 Łukasz Wałejko 3B I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 30 43 0 10 100 183
73 Michał Darkowski 3E V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 0 30 0 60 92 182
74 Michał Kowalik IIIe V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 30 42 60 50 182
75 Stanisław Purgał 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 38 40 0 20 83 181
76 Arkadiusz Wróbel 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 30 41 0 60 50 181
77 Maciej Kisiel 3F IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 30 40 0 20 88 178
78 Maciej Szeptuch 3 Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 30 68 0 80 0 178
79 Michał Glapa 3 Gimnazjum FILOMATA Gliwice 76 0 100 176
80 Krzysztof Lis 3F XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 35 80 0 60 0 175
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski