Wyniki I etapu XIX OI 2011/2012
lp imię nazwisko klasa szkoła miejscowość fes lit odl ran stu suma
1 Stanisław Barzowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
1 Robert Błaszkiewicz 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 100 100 100 500
1 Bartłomiej Dudek 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 100 500
1 Maciej Dulęba 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 100 500
1 Mieszko Kamyczek 3 Autorska Szkoła Samorozwoju ASSA Wrocław 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Kołodziej 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Giżycko 100 100 100 100 100 500
1 Filip Kowalski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
1 Przemysław Jakub Kozłowski 3g Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 STO Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Aleksander Kramarz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Pszeniczny 2 Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 100 100 100 100 500
1 Marcin Smulewicz 3 Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa Skierniewice 100 100 100 100 100 500
12 Tomasz Zakrzewski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Olsztyn 100 100 96 100 100 496
13 Piotr Bejda 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 76 476
13 Marek Sokołowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 100 100 100 76 476
15 Marcin Gregorczyk 1 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 94 70 100 464
16 Michał Seweryn 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 54 100 100 100 100 454
16 Bartosz Tarnawski 3 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katowice 54 100 100 100 100 454
18 Wojciech Nadara 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 98 100 52 450
19 Mateusz Kopeć 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 36 100 100 100 100 436
20 Adam Czapliński 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 30 100 100 430
21 Marek Sommer 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 18 100 100 100 100 418
22 Konrad Kijewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 9 100 100 100 100 409
22 Rafał Stefański 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 9 100 100 100 100 409
24 Patryk Czajka 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 9 100 98 100 100 407
25 Marek Bardoński 3 I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 100 100 100 100 400
25 Daniel Danielski 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
25 Anna Dymek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
25 Michał Dyrek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
25 Mateusz Gołębiewski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
25 Piotr Jarosz 2 I Liceum Ogólnokształcące Ciechanów 100 100 100 100 400
25 Krzysztof Kiewicz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 100 400
25 Michał Kowalczyk 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 400
25 Konrad Kraszewski 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 100 400
25 Wojciech Kruk 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
25 Paweł Kura 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 100 400
25 Wiktor Kuropatwa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
25 Tomek Laskowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
25 Łukasz Łabęcki 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 400
25 Szymon Łukasz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
25 Błażej Magnowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
25 Michał Majewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
25 Sebastian Daniel Nowak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
25 Krzysztof Piesiewicz 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 100 100 100 400
25 Krzysztof Story 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
25 Tomasz Syposz 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
25 Michał Woś 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 100 100 100 100 400
47 Piotr Kozakowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 99 100 100 399
47 Michał Łowicki 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 9 100 90 100 100 399
47 Tom Macieszczak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 99 100 100 399
47 Marcin Rapacki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 99 100 100 399
51 Paweł Tabaszewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 98 398
51 Paweł Wegner 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 18 100 90 99 91 398
53 Piotr Heilman 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 97 100 100 397
53 Krzysztof Potempa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 97 397
53 Grzegorz Świrski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 97 100 100 397
56 Tomasz Kotarski 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Olsztyn 100 94 100 100 394
57 Michał Glapa 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 96 100 97 393
58 Piotr Chabierski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 97 100 91 388
59 Norbert Gregorek 4 Zespół Szkół Radom 100 94 100 93 387
60 Konrad Cichy 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 88 100 91 379
61 Aleksander Matusiak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 99 100 76 375
62 Aleksander Łukasiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 0 100 70 100 100 370
63 Maciej Andrearczyk 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 62 362
64 Adam Trzaskowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 97 100 62 359
65 Michał Kownacki 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 70 83 353
66 Arkadiusz Wróbel 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 18 100 30 100 100 348
67 Karol Sarnecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 47 347
68 Jan Darowski 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 91 70 81 342
68 Maciek Szeszko 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 95 100 47 342
70 Adam Mościcki 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 95 100 46 341
71 Jan Ludziejewski 3g VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 38 338
72 Łukasz Kędziorski 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 90 100 46 336
73 Karol Farbiś 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 34 334
73 Maciej Kacprzak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 94 40 100 334
75 Mateusz Bałasz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 100 330
75 Jakub Cisło 1 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 100 30 100 100 330
75 Grzegorz Gajoch 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 100 330
75 Miłosz Makowski 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 30 100 100 330
75 Monika Olchowik 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 30 330
75 Marek Rusinowski 2 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 100 30 100 100 330
75 Jakub Sękowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 30 100 100 330
75 Przemysław Wawrzyniak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 100 30 100 100 330
83 Łukasz Gurdek 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 29 100 100 329
84 Dariusz Sosnowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 98 328
85 Łukasz Majcher 3 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 50 100 100 76 326
86 Konrad Paluszek 3g Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 18 100 97 70 38 323
87 Damian Czapnik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 82 40 100 322
87 Michał Szutenberg 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Kartuzy 100 100 100 22 322
89 Wojciech Kozaczewski 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 20 100 100 320
90 Jadwiga Słowik 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 98 100 17 315
90 Wiktor Teleżyński 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 15 315
92 Andrzej Białokozowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 83 313
92 Stanisław Purgał 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 20 93 100 313
94 Michał Szmidt 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 20 100 92 312
95 Adam Lipiński 3 I Liceum Ogólnokształcące Tychy 0 100 100 80 31 311
96 Wojtek Jabłoński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 97 20 91 308
96 Jacek Tomaszewski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga Kościan 100 98 10 100 308
98 Karol Kosik 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zielona Góra 100 100 100 7 307
98 Ewa Socała 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 7 307
100 Leszek Kania 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 74 304
101 Grzgorz Fabiański 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 70 100 31 301
102 Stanisław Chmiela 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 300
102 Paweł Jurkiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
102 Krzysztof Kleiner 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
102 Ewelina Krakowiak 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 300
102 Piotr Kruk 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
102 Krzysztof Kulig 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
102 Krzysztof Lewko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
102 Jakub Łabuz 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 30 70 100 300
102 Tomasz Miotk 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
102 Piotr Nalewaja 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 300
102 Maciej Obuchowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
102 Filip Ochnik 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 300
102 Michał Piekarz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
102 Jędrzej Smaruj 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
102 Tomasz Stęczniewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 100 300
102 Wojciech Szałapski 3 I Liceum Ogólnokształcące Ozorków 100 100 100 300
102 Dariusz Szałkowski 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 300
102 Aleksander Szulc 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
102 Michał Zając 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
102 Kamil Żyła 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
122 Artur Dobrogowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 68 298
123 Marcin Kostrzewa 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 97 100 297
123 Łukasz Nośko 3 I Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 100 97 100 297
125 Michał Łuszczyk 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Tarnów 100 20 100 76 296
125 Marcin Zajda 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 96 100 296
127 Wojciech Grabis 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 93 100 293
127 Marcel Zięba 3 II Liceum Ogólnokształcące Jaworzno 100 93 100 293
129 Tomasz Legutko 3 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 30 100 62 292
130 Ania Kubik 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100 40 50 290
131 Albert Gutowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 100 56 286
132 Michał Pytel 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 85 100 285
133 Piotr Michał Padlewski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 82 100 282
133 Michalina Sieradzka 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 20 100 62 282
135 Kamil Marcin Sienkiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 30 100 100 280
135 Michał Wrona 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 10 70 100 280
135 Szymon Wrzesień 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 50 30 100 100 280
138 Bartosz Dziewoński 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 9 100 20 45 100 274
138 Kajetan Ożarowski 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 20 100 54 274
140 Patryk Łucka 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 10 100 62 272
141 Jarosław Kwiecień 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 30 40 100 270
142 Paweł Nowak 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 100 38 268
143 Szymon Śliwa 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 53 100 12 265
144 Marcin Szwarc 1 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 30 100 34 264
145 Jakub Leszczak 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kędzierzyn-Koźle 0 100 63 100 263
146 Krzysztof Piwoński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 92 70 262
146 Aleksander Surman 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 40 22 262
148 Szymon Policht 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 61 100 261
149 Katarzyna Janocha 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 60 100 260
149 Mikołaj Lisik 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 20 40 100 260
151 Kasper Hasior 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 18 40 100 258
152 Sebastian Jaszczur 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 18 100 30 100 7 255
153 Marcin Karpiński 1 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 100 30 100 22 252
153 Piotr Korgul 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Warszawa 0 100 30 100 22 252
153 Tomasz Stelągowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 22 252
153 Mateusz Wasylkiewicz 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 30 100 22 252
157 Kamil Dębowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 50 100 100 250
157 Radosław Serafin 2 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 0 100 50 250
159 Piotr Gawryluk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 14 244
160 Krzysztof Sakowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 11 241
161 Agnieszka Hejna 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 0 100 39 239
161 Karol Pieniący 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 9 100 30 100 239
161 Marta Śmigielska 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 9 100 30 100 239
164 Radosław Chmielewski 4 Zespół Szkół Technicznych Chełm 100 100 38 238
165 Konrad Milczarek 3 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Lykeion Łódź 100 51 40 46 237
165 Artur Minorczyk 2 I Liceum Ogólnokształcące Chorzów 100 30 100 7 237
165 Jakub Stanecki 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 30 100 7 237
165 Konrad Szymański 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 7 237
165 Krzysztof Wędrowicz 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Poznań 100 30 100 7 237
170 Mateusz Starzec 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 90 30 70 46 236
171 Filip Chmielewski 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 5 40 87 232
171 Łukasz Proksa 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 18 100 100 14 232
171 Wojciech Zieliński 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 10 100 22 232
174 Wojciech Dyżewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 31 231
174 Krzysztof Kiljan 3 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Warszawa 100 37 80 14 231
176 Grzegorz Białek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 100 230
176 Michał Błaziak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 30 100 230
176 Michał Cłapiński 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 30 100 230
176 Jakub Dyszkiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 230
176 Krzysztof Foszcz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 230
176 Łukasz Kapica 3 VII Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 100 30 100 230
176 Tomasz Kaszlewicz 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 30 100 230
176 Bartosz Kostka 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 30 100 0 230
176 Michał Kowalewski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 100 230
176 Maciej Kruk 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 30 100 230
176 Paweł Łyżwa 3 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 30 100 230
176 Tomasz Madycki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 230
176 Mateusz Małek 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 230
176 Maciej Piktel 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 100 230
176 Jakub Stępak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 0 230
176 Mateusz Twaróg 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 230
176 Aleksander Wolak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 100 230
176 Bartłomiej Zawalski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 230
194 Agata Latacz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 29 100 229
195 Wojciech Żółtowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 88 40 0 228
196 Anna Szybalska 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 27 100 227
197 Teodor Jerzak 3 Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 100 20 100 220
197 Eryk Kijewski 2g Gimnazjum im. Jana Pawła II Sejny 100 20 100 220
197 Artur Lazoryk 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 20 100 220
197 Konrad Lewandowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 100 220
197 Bartosz Łukasiewicz 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 20 220
197 Szymon Makuła 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 100 220
197 Igor Matuszewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Staszica Staszica Warszawa 100 20 100 220
197 Piotr Pietrzak 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 20 100 220
197 Rafał Różak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 100 220
197 Konrad Sikorski 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 20 100 220
197 Olaf Tomalka 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 20 220
197 Patryk Urbański 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 100 220
209 Szymon Stankiewicz 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 98 20 0 218
210 Tomek Kościuszko 2g Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 9 100 30 40 38 217
211 Marcin Papierzyński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 86 30 100 216
212 Antoni Zawodny 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 15 100 215
213 Wojciech Janczewski 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 30 70 12 212
214 Michał Cylwik 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 20 91 211
215 Stanisław Dobrowolski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 0 50 9 209
216 Karol Kaszuba 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 76 206
217 Michał Zieliński 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 30 100 22 202
218 Klaudia Grygoruk 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 70 200
218 Anna Kobak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 200
218 Kamil Rychlewicz 1 I Liceum Ogólnokształcące Łódź 100 0 100 200
218 Jan Śliżewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 200
218 Maciej Trynkowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 200
223 Bartłomiej Wnuk 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 99 199
224 Adam Rabczuk 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 98 198
225 Michał Żak 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 97 197
226 Łukasz Kałędek 4 Technikum nr 7 Kielce 100 26 70 196
226 Kuba Kmiotek 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 96 196
228 Franciszek Piszcz 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 65 195
229 Zuzanna Pilat 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 86 30 70 7 193
230 Maciej Urbanek 3 I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 30 40 22 192
231 Natalia Kaczor 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 20 70 190
231 Krzysztof Stopczański 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kielce 100 30 60 190
231 Marcin Zbylut 3 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 20 70 190
234 Krzysztof Drab 3 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Krzepice 100 30 40 15 185
235 Grzegorz Głuch 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 70 14 184
235 Karol Krause 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 40 14 184
235 Piotr Majcherczyk 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 20 64 0 184
235 Juliusz Straszyński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 40 14 184
239 Paweł Szewczyk 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 0 100 20 40 22 182
239 Michał Zimniak 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 62 20 182
241 Maciej Łobodziński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 18 40 22 180
241 Jacek Łysiak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 50 30 100 180
241 Michał Parzyszek 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 30 100 180
241 Paweł Szymczyk 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 30 100 180
245 Paulina Pietrzyk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 29 100 179
246 Mateusz Jaszewski 3 Zespół Szkół Licealnych Przasnysz 100 30 40 8 178
247 Krzysztof Ciombor 3 Zespół Szkół Salezjańskich Kraków 0 100 30 40 7 177
248 Marcin Kudla 2 Zespół Szkół Rydułtowy 100 20 40 15 175
249 Jakub Machaj 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 20 40 14 174
250 Adrian Naruszko 3g VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 100 0 40 31 171
251 Piotr Iwaniuk 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Białystok 100 30 40 170
251 Kamil Kozubal 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gorzów Wlkp. 100 30 40 170
251 Paweł Kubik 3 XXXVII Liceum Ogólnokształcące Warszawa 100 70 170
251 Tomasz Kuljon 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 40 170
251 Kamil Krzysztof Magryta 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy 100 30 40 170
251 Patryk Majkrzak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 30 40 170
251 Grzegorz Opoka 2 II Liceum Ogólnokształcące Nowy Sącz 100 30 40 170
251 Patryk Osmólski 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 40 170
251 Bartosz Prusak 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 0 70 170
251 Bartłomiej Puget 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 40 170
251 Kasper Radek 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 40 170
251 Jacek Skoczylas 3 V Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra 0 50 20 100 0 170
251 Kamil Tomaszewski 4 Zespół Szkół Ostrołęka 0 100 30 40 0 170
251 Piotr Walczak 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 30 40 170
265 Rafal Adasiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 39 169
266 Marta Cieślak 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 0 68 168
266 Michał Kiełbowicz 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 30 0 38 168
268 Robert Kozak 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 20 40 7 167
269 Jakub Śliwiński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 100 21 45 166
270 Michał Michalski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Poznań 0 100 25 40 165
271 Jakub Czerwiński 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Tarnów 100 40 23 163
272 Igor Kotrasiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 62 162
272 Mateusz Sądel 4 Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski 100 30 32 0 162
274 Michał Zezyk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Chrzanów 0 100 14 40 7 161
275 Łukasz Hryniuk 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 20 40 160
275 Krzysztof Kacwin 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nowy Targ 54 40 26 40 0 160
275 Patryk Kowalczyk 3 I Liceum Ogólnokształcące Sieradz 100 20 40 160
275 Łukasz Muszyński 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 20 40 160
279 Piotr Chyrek 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 50 30 40 38 158
280 Stanisław Mączka 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 20 37 0 157
281 Jakub Grzywacz 1 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 20 34 154
281 Szymon Kubiak 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Nowy Sącz 100 40 14 154
283 Jakub Nowak 2 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 80 30 20 22 152
284 Mateusz Witkowski 3 Zespół Szkół Warszawa 100 30 21 151
285 Tomasz Chyrowicz 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 50 100 150
285 Karolina Drobotowicz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Gdańsk 0 50 100 0 150
285 Łukasz Dudziak 2 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 50 30 70 150
285 Krzysiek Francuz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 20 150
285 Tomasz Garbus 3g Gimnazjum nr 19 w Gdyni (Zespół Szkół nr 14) Gdynia 0 100 20 30 0 150
285 Michał Papierowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 20 150
285 Katarzyna Sobas 2 Liceum Filomata Gliwice 50 30 70 150
292 Aleksandra Bańkowska 2 V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego Kraków 100 40 7 147
292 Tymon Czarnota 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 40 7 147
292 Michał Murawski 3g ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 0 100 40 7 147
292 Marek Wernikowski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 0 40 7 147
296 Mateusz Jaśkowiak 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 15 145
297 Jędrzej Kalisiak 1 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 50 30 40 23 143
298 Grzegorz Araminowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk 100 0 40 140
298 Rita Birgiel 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Puńsk 100 20 20 140
298 Kamil Grula 3 Liceum Ogólnokształcące Ryki 40 100 140
298 Marek Kondziołka 2 I Liceum Ogólnokształcące Łańcut 100 40 140
298 Dominik Kowalczyk 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 30 10 140
298 Artur Kowalski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisłąwa Staszica Warszawa 100 40 140
298 Jakub Król 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 0 40 140
298 Patryk Król 3 ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 40 140
298 Przemysław Kuczyński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 0 40 140
298 Bartłomiej Najdecki 1 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 0 40 140
298 Krzysztof Sikorski 1 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 0 40 140
298 Piotr Stefański 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 40 140
298 Maciej Wysocki 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 40 140
311 Dawid Kuczma 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 50 30 20 39 139
311 Michał Naruniec 1 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 19 20 139
313 Patryk Kajdas 3 Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego Myszków 100 30 7 137
313 Kamil Wawrzyczek 4 Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski 0 100 0 30 7 137
315 Andrzej Rumiński 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 20 15 135
316 Michał Kotkowski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 20 14 134
316 Tomasz Sosnowski 3 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Językowo-Informatyczne Poznań 50 30 40 14 134
318 Paweł Bajorek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Biecz 100 30 130
318 Mateusz Cianciara 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 130
318 Tomasz Dakowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 130
318 Michał Jagielski 3 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XI Tarnowskie Góry 100 20 10 130
318 Piotr Robert Konopelko 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 130
318 Patryk Ławski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 130
318 Marcin Michorzewski 3g Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 30 130
318 Piotr Nosek 3g ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 100 20 10 130
318 Kacper Oreszczuk 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 30 0 130
318 Aleksandra Orzechowska 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 30 130
318 Mateusz Słapiński 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 130
318 Mateusz Stalinski 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 30 130
318 Krzysztof Stanisławek 2 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 30 130
318 Magdalena Stasiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 30 130
332 Piotr Pikul 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 50 30 40 7 127
332 Dominika Salawa 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 27 127
332 Alan Sierakowski 3 I Liceum Ogólnokształcące Sieradz 50 30 40 7 127
335 Michał Łazowik 1 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 23 123
336 Piotr Błądek 4 Centrum Edukacji Zawodowej Stalowa Wola 40 71 10 0 121
337 Marcin Badura 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 20 120
337 Rafał Brzeziński 3 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 20 120
337 Kacper Ciepielewski 3 III Liceum Ogólnokształcące Dąbrowa Górnicza 100 20 120
337 Jakub Kowalski 3 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 20 0 120
337 Mateusz Kwaśniak 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 17 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego Łódź 100 0 20 120
337 Artur Laskowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Poznań 100 20 120
337 Krzysztof Mędrela 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 120
337 Mateusz Pstruś 2 X Liceum Ogólnokształcące Kraków 100 20 120
337 Jakub Rówiński 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 90 20 10 120
337 Piotr Skoczylas 3 Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów 100 20 0 120
337 Jakub Staroń 1 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 50 30 40 120
337 Marcin Witkowski 1 ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 50 30 40 120
349 Alexis Nowikowski 2 IV Liceum Ogólnokształcące Warszawa 9 40 30 40 119
349 Piotr Wawrzyniak 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek 89 0 30 119
351 Zbigniew Juszkiewicz 2 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 0 50 20 40 8 118
351 Wojciech Kordalski 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 10 0 100 8 118
351 Szymon Kuchnia 2 II Liceum Ogólnokształcące Kraków 50 28 40 118
351 Adam Szady 2 III Liceum Ogólnokształcące Zabrze 18 40 20 40 118
355 Filip Czaplicki 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 40 30 40 7 117
355 Adrian Mrowiec 4 Zespół Szkół im. Walerego Goetla Sucha Beskidzka 40 30 40 7 117
357 Grzegorz Bukowiec 2 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 17 35 0 40 22 114
357 Łukasz Kowalczyk 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 0 50 10 40 14 114
359 Kacper Grabowski 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 9 38 30 35 112
360 Mateusz Chołołowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 20 40 110
360 Piotr Chwała 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 10 0 110
360 Wiktor Klonowski 3 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej Łódź 40 30 40 110
360 Oskar Korczak 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 10 110
364 Adrian Siwiec 3g Zespół Szkół w Ślemieniu Ślemień 39 30 40 109
365 Damian Dyńdo 3 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Krzepice 50 18 40 108
365 Aleksander Spyra 3 I Liceum Ogólnokształcące Pszczyna 36 30 20 22 108
367 Piotr Gawroński 2 V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 7 107
367 Michał Mursztyn 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Białystok 50 30 20 7 107
369 Kamil Motyka 2 I Liceum Ogólnokształcące Piotrków Trybunalski 34 30 40 104
370 Mikołaj Nowak 3 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 38 18 40 7 103
370 Andrzej Żak 3 Technikum nr 7 Kielce 34 29 40 103
372 Dawid Pawlak 4 Technikum nr 1 Rybnik 31 30 40 101
373 Adam Baranowski 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Sopot 100 100
373 Anna Bujak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100
373 Łukasz Chrząszcz 3 I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 100
373 Dawid Cieślak 3 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela Warszawa 100 0 100
373 Michał Ciołczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 0 100
373 Tomasz Danel 2 III Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 40 20 40 0 100
373 Marek Drozdowski 3g Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100
373 Piotr Dulikowski 2 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Łódź 0 100 100
373 Nikolaos Dymitriadis 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 50 30 20 100
373 Przemysław Gumienny 2 I LO w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego Knurów 100 100
373 Norbert Jasionowski 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Czyżew 100 100
373 Łukasz Jeleń 1 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz 40 30 30 0 100
373 Henryk Kaczmarski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100
373 Krzysztof Kozłowski 3 II Liceum Ogólnokształcące Tarnowskie Góry 40 20 40 100
373 Bartłomiej Łukaszuk 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100
373 Kamil Markiewicz 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 0 100
373 Gabor Markowski 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 100
373 Paweł Milczek 3g Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 100
373 Karina Nartowska 2 I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 100
373 Piotr Nawrocki 3 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego Sierpc 100 100
373 Czesław Okupnik 3 Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Zawodowych Koło 0 40 20 40 100
373 Tomasz Pryjda 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 100 0 100
373 Marcin Radziszewski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100
373 Piotr Rybarczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 40 20 40 100
373 Marcin Skiba 3 I Liceum Ogólnokształcące Bełchatów 100 100
373 Rafał Soszyński 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 50 30 20 100
373 Rafał Stańczyk 2 III Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100
373 Bartosz Stebel 2 II Liceum Ogólnokształcące Rybnik 100 0 100
373 Patryk Stefański 3 Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 100 100
373 Mateusz Zieliński 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100
373 Paweł Żemła 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100
404 Piotr Gieroba 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego Lublin 40 26 33 99
405 Jan Wielebiński 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 30 30 38 98
406 Adam Brych 2 IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta Poznań 0 40 20 30 7 97
406 Piotr Domański 2 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 0 40 30 20 7 97
408 Przemysław Rząd 3 Liceum Ogólnokształcące Stalowa Wola 0 34 0 40 22 96
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski