Wyniki I etapu XXI OI 2013/2014
lp imię nazwisko klasa szkoła miejscowość bar hot klo kur waz suma
1 Maciej Hołubowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Przemysław Jakub Kozłowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
3 Adam Trzaskowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 77 477
4 Tomasz Garbus 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 48 448
5 Paweł Balon 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 100 45 445
6 Konrad Paluszek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 84 97 87 100 73 441
7 Jarosław Dzikowski 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 100 39 439
8 Adrian Siwiec 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 99 38 437
9 Krzysztof Maziarz 3LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 100 100 100 35 435
9 Jadwiga Słowik 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 35 435
9 Michał Tepper 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 35 435
9 Paweł Wegner 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 35 435
9 Jakub Zadrożny 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 100 100 100 35 435
14 Mateusz Puczel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 32 432
15 Michał Wiatrowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 100 31 431
16 Jakub Szymon Stanecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 29 429
17 Krzysztof Krawczyk 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 88 100 40 428
18 Karol Jamrozy 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 100 100 100 89 35 424
18 Kamil Niziński 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 100 24 424
18 Piotr Pawlak 1LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk 100 100 100 100 24 424
21 Jakub Marciniszyn 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 100 23 423
21 Agnieszka Świetlik 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 87 100 36 423
23 Julian Pszczołowski 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 87 100 35 422
23 Kasper Radek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 87 100 35 422
25 Tomasz Pastusiak 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Wieruszów 100 100 100 99 22 421
26 Zuzanna Pilat 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 97 23 420
27 Adrian Akerman 2LO Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew 84 100 100 100 35 419
28 Marcin Kaszkowiak 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 88 100 27 415
28 Maciej Kucharski 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 80 100 100 35 415
30 Dominik Klemba 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 100 100 88 100 24 412
30 Wojciech Kordalski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 12 412
32 Artur Grochowski 4LO Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Piła 94 100 88 100 26 408
33 Jarosław Kwiecień 1LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 80 100 100 27 407
34 Kamil Rajtar 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 96 100 86 21 403
35 Gabriela Gierasimiuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 74 100 28 402
35 Magdalena Szarkowska 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 80 100 100 22 402
37 Stanisław Barzowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
37 Paweł Burzyński 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 100 100 100 400
37 Mateusz Chołołowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
37 Jakub Cisło 3LO II Liceum Ogólnokształcące Mielec 100 100 100 100 400
37 Agnieszka Dudek 1LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
37 Michał Glapa 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
37 Albert Gutowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 400
37 Wojciech Jabłoński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
37 Sebastian Jaszczur 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 400
37 Mateusz Kiebała 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
37 Katarzyna Kowalska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
37 Michał Kukuła 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
37 Jakub Łabaj 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
37 Michał Łazowik 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 100 400
37 Bartosz Łukasiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
37 Szymon Łukasz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
37 Krzysztof Małysa 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 100 400
37 Wojciech Mańke 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 100 100 100 400
37 Stanisław Morawski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
37 Ngoc Khanh Nguyen 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
37 Michał Orawiec 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 100 400
37 Anna Prochowska 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 100 400
37 Kamil Rychlewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące Łódź 100 100 100 100 400
37 Mateusz Sokołowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 100 100 100 100 400
37 Jakub Staroń 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 100 400
37 Jakub Trzebiatowski 3LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 100 100 100 400
37 Krzysztof Wojculewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 400
37 Marek Zbysiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
65 Jakub Zawadzki 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 99 100 100 100 399
66 Michał Stanisz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 98 398
67 Stanisław Mączka 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 80 100 100 17 397
68 Dawid Pyczek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 91 391
68 Michał Stobierski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 60 100 100 100 31 391
70 Jakub Grzywacz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 60 100 100 100 30 390
70 Michał Łuszczyk 3LO Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 1 Tarnów 90 100 100 100 390
70 Krystian Plackowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 100 100 390
73 Marcin Gregorczyk 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 100 100 87 100 387
73 Martyna Siejba 2LO Zespół Szkół Nr 16 Wrocław 100 100 87 100 387
73 Jan Tabaszewski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 87 387
73 Bartosz Wodziński 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 87 100 387
77 Jan Góra 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy 90 100 100 94 384
78 Jakub Rówiński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 83 383
79 Filip Czaplicki 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 50 100 100 100 32 382
79 Jan Derbisz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 82 100 100 100 382
79 Krzysztof Piesiewicz 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 88 94 382
82 Jakub Schreiber 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 80 100 100 380
83 Anna Urbala 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 78 100 100 100 378
84 Michał Kuźba 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 97 80 100 100 377
84 Marcin Mrugas 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu Poznań 100 100 100 39 38 377
84 Bartłomiej Najdecki 3LO I Liceum Ogólnokształcące Legnica 100 100 75 100 2 377
87 Łukasz Jeleń 3LO Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz 100 100 75 100 375
87 Stanisław Szcześniak 2G VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 75 100 375
87 Mateusz Wytrwał 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Tarnów 100 100 75 100 375
90 Albert Cieślak 2LO II LIceum Ogólnokształcące Końskie 100 100 74 100 374
90 Adrian Jeleń 2LO Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz 100 100 74 100 374
90 Maciej Sypetkowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące Krasnystaw 100 100 100 37 37 374
90 Michał Zawalski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 74 100 374
94 Michał Szmidt 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 50 100 22 372
95 Jan Gwinner 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 80 88 100 0 368
95 Franciszek Stokowacki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 68 100 100 100 368
97 Mateusz Lewko 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 90 100 74 100 364
97 Mateusz Windak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 94 100 75 95 364
99 Jakub Obuchowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 62 100 362
100 Michał Sypetkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące Krasnystaw 90 100 100 37 34 361
101 Kamil Kufel 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 60 100 100 100 360
102 Tadeusz Dudkiewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 87 37 35 359
103 Krzysztof Filipiak 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 70 100 87 100 357
104 Maria Banel 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 70 100 51 35 356
104 Piotr Wójcik 3LO Zespół Szkół Ekonomicznych Lublin 100 100 100 37 19 356
106 Albert Citko 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 70 88 94 352
106 Jan Ludziejewski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 52 100 352
106 Marcin Michorzewski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 61 91 352
106 Karol Smolak 1LO Liceum Ogólnokształcące Ropczyce 100 80 37 100 35 352
110 Anna Białokozowicz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 60 100 100 91 351
110 Adam Chudaś 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 95 67 87 100 2 351
110 Paweł Szram 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 100 63 75 83 30 351
113 Łukasz Grochala 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 50 100 100 100 350
113 Piotr Kruk 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 50 100 350
113 Adam Kuczaj 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 50 100 100 100 350
113 Tomasz Madej 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 50 100 100 100 350
113 Krzysztof Suruło 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 100 100 100 350
118 Angelika Serwa 2LO IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 87 80 87 94 348
119 Franciszek Budrowski 3G Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO Białystok 60 50 100 100 35 345
119 Dawid Wegner 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 49 100 88 100 8 345
121 Weronika Grzybowska 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 50 100 71 23 344
122 Łukasz Piekarski 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 93 100 87 37 26 343
123 Andrzej Pomirski 2LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 70 74 88 9 341
124 Artur Jamro 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Nowy Sącz 100 100 61 79 340
124 Mateusz Nowak 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 90 100 100 340
124 Piotr Pusz 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 40 100 100 340
127 Damian Kisieliński 4LO Technikum nr 1 Siedlce 100 100 74 30 35 339
127 Marek Sokołowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 50 70 100 100 19 339
129 Kamil Ćwintal 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów 100 100 100 37 337
129 Paweł Dybiec 3LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 100 37 100 337
129 Rafał Godlewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 100 37 337
129 Dominik Korzątkowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 37 337
129 Wiktoria Kośny 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 37 337
129 Nikodem Kramarz 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 100 37 337
129 Kamil Krzysztof Magryta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy 100 100 100 37 337
129 Sebastian Majewski 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 100 37 337
129 Radosław Oleksza 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 37 337
129 Jan Olkowski 3G Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 100 100 100 37 337
129 Franciszek Piszcz 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 37 100 337
129 Kamil Radziszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 37 337
129 Kamil Siemieniuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 37 337
129 Jakub Skorupski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 37 100 337
129 Wojciech Szwarc 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 37 100 337
129 Karol Waszczuk 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 37 337
129 Tomasz Zwornicki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 90 100 75 37 35 337
146 Tomasz Zieliński 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 80 100 37 19 336
147 Michał Kałczyński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 100 100 75 37 22 334
148 Damian Dmochowski 4LO Zespół Szkół nr 2 Ostrów Mazowiecka 60 100 100 52 19 331
149 Jacek Ciesielski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kielce 100 100 100 30 330
149 Piotr Aleksander Styczyński 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 70 100 37 23 330
149 Piotr Walczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 30 330
149 Aleksander Zamojski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 30 330
153 Bartosz Barwikowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące Krosno 100 80 61 58 28 327
153 Łukasz Muszyński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 90 100 100 37 327
153 Piotr Nosek 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 90 100 100 37 327
153 Mateusz Pabian 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 100 90 100 37 327
157 Arkadiusz Roussau 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 89 100 100 37 326
158 Alicja Chaszczewicz 1LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 88 100 100 37 325
158 Tomasz Kasperowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 25 100 325
160 Michał Guzek 3LO Liceum Ogólnokształcące WSIiZ Rzeszów 100 100 87 37 324
160 Mateusz Jurczyński 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 87 37 324
160 Dominik Kowalczyk 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 67 100 100 37 20 324
160 Michał Krutul 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 87 37 324
164 Bruno Pitrus 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 50 100 37 35 322
165 Antoni Burski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 40 100 100 80 320
165 Rafał Jankowski 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Kołobrzeg 20 100 100 100 320
165 Marcin Karpiński 3LO I Liceum Ogólnokształcące Jasło 20 100 100 100 320
165 Michał Kośmider 2LO XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Warszawa 96 100 87 37 320
165 Krzysztof Treider 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 90 100 30 320
165 Damian Włodzyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 90 100 100 30 320
171 Adrian Naruszko 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 62 57 319
171 Jakub Sroka 3LO I Liceum Ogólnokształcące Rabka-Zdrój 60 67 87 94 11 319
173 Michał Barnaś 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 100 100 88 30 318
174 Andrzej Golonka 3LO Zespół Szkół i Placówek Oswiatowych im. M. Kopernika Kalwaria Zebrzydowska 100 100 0 100 17 317
174 Piotr Muras 2LO IX Liceum Ogólnokształcące Częstochowa 100 70 75 72 317
174 Miłosz Rzeźnikowski 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 80 100 100 37 317
174 Jan Sierpina 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław 100 80 100 37 317
178 Wojciech Fica 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 90 100 26 100 316
178 Sebastian Mróz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Bydgoszcz 80 100 37 99 316
180 Marek Kilian 3LO Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego Suwałki 99 90 76 37 11 313
180 Tomasz Nanowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące Legnica 96 80 100 37 313
180 Radosław Żurawski 4LO Zespół Szkół Nr 1 Działdowo 99 100 79 35 313
183 Dominik Traczyk 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 75 37 312
184 Jakub Bujak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 50 100 100 310
184 Robert Laskowski 3G Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego Warszawa 60 100 88 37 25 310
186 Filip Łubniewski 3LO Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego Opole 100 100 100 9 309
187 Paweł Karpiński 3LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 70 100 37 307
188 Eryk Kijewski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 100 100 100 6 306
189 Sebastian Haracz 3LO Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 80 88 37 305
189 Bartosz Kusek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 97 80 87 24 17 305
191 Emil Hotkowski 3LO Liceum Ogólnokształcace im. Stefana Żeromskiego Żyrardów 100 100 69 0 35 304
191 Jan Tułowiecki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 97 50 100 42 15 304
193 Michał Figlus 3LO I Liceum Ogólnokształcące Piotrków Trybunalski 100 100 50 37 15 302
193 Piotr Jaroszewski 3LO Zespół Szkół Nr 8 Wałbrzych 100 50 100 27 25 302
195 Łukasz Wołoszyn 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 90 100 74 37 301
196 Krzysiek Francuz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 300
196 Mateusz Goślinowski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 100 100 300
196 Michał Kowalewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 300
196 Sławomir Mucha 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 100 300
196 Bartosz Narkiewicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 100 100 300
201 Kamil Osuch 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 62 37 299
202 Bartłomiej Wróblewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 100 100 37 297
203 Michał Balcerzak 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 70 87 37 294
203 Grzegorz Krzysiak 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Biała Podlaska 97 50 87 44 16 294
205 Szymon Łopaciuk 2LO XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Warszawa 98 70 88 37 293
206 Błażej Sowa 2LO Zespół Szkół Nr 14 Wrocław 100 80 100 12 292
206 Michał Zieliński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 60 91 88 40 13 292
208 Zbigniew Andrzejewski 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 60 100 100 30 290
208 Łukasz Raszkiewicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 100 37 3 290
210 Michał Swidziński 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok 100 50 87 37 15 289
211 Piotr Knapczyk 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 87 100 287
211 Michał Królikowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 100 100 37 287
211 Julian Prolejko 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 100 37 287
214 Jakub Janowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Floriana Ceynowy Świecie 97 95 57 37 286
214 Krzysztof Rećko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Poniatowskiego Warszawa 60 70 25 100 31 286
216 Jakub Daliga 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 84 90 74 37 285
216 Mateusz Frankowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 60 100 88 37 0 285
216 Norbert Pietrucha-Kacprowicz 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 60 100 93 32 285
219 szymon Kapała 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 91 80 75 37 283
220 Michał Budziak 3LO I Liceum Ogólnokształcące Jasło 90 70 49 72 281
220 Kasper Hasior 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 100 57 100 24 281
220 Jan Kopański 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 50 100 87 44 281
223 Maciej Kotecki 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 100 80 100 280
223 Przemysław Perkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 100 100 30 280
223 Adam Szefer 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 50 100 30 280
223 Aleksander Zendel 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 80 0 100 280
227 Kacper Chociej 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 50 100 88 37 275
228 Jakub Grabarczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 37 37 274
228 Mateusz Peter 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 86 100 51 37 274
230 Janusz Marcinkiewicz 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Ełk 60 57 100 56 273
230 Przemysław Smyczyński 4LO Zespół Szkół nr 1 Działdowo 100 100 73 273
232 Piotr Woźnicki 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 60 100 75 37 272
233 Radomir Krawczykiewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 70 100 0 270
233 Szymon Rakowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 83 50 100 37 270
235 Piotr Jaszkiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań 100 70 53 18 28 269
236 Paweł Bąk 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 90 87 71 268
236 Grzegorz Beringer 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 70 61 37 268
238 Szymon Kowalik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 70 100 37 267
238 Wojciech Opydo 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 90 40 100 37 267
238 Paweł Solecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 70 100 37 267
241 Marcin Sucharski 3LO LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa 60 100 100 6 266
242 Wojciech Orzechowski 4LO Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych Gliwice 60 80 88 37 265
243 Krzysztof Czopek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 50 49 37 28 264
243 Filip Hazubski 3LO Zespół Szkół Elektryczno - Elektronicznych Szczecin 100 100 52 12 264
245 Martyna Mikoda 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 100 70 75 18 263
246 Adam Sołtysik 3LO Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Częstochowa 100 100 0 30 33 263
247 Tomasz Grześkiewicz 3G XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica Warszawa 50 100 88 0 23 261
247 Jakub Łyskawa 2LO III Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 100 50 49 37 25 261
249 Grzegorz Adamski 3LO Zespół Szkół nr 1 im. ks. Piotra Skargi Szamotuły 90 70 100 260
249 Rafał Pragacz 1LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 90 70 100 260
251 Konrad Adamczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 80 40 100 37 257
251 Michał Kosior 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. płka Dionizego Czachowskiego Radom 99 70 51 37 257
251 Kamil Michno 2LO II Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 100 20 100 37 257
251 Jakub Romanowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 20 100 100 37 257
255 Dawid Herman 2G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 58 80 74 37 7 256
256 Tomasz Czechowski 3LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 80 50 88 37 255
256 Filip Kordus 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 80 38 37 255
258 Bartosz Kaczmarski 2LO V Liceum Ogólnokształcące Gdańsk 60 70 87 37 254
259 Adam Pyrc 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 20 80 100 37 15 252
260 Michał Nowak 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 60 100 61 30 251
260 Kasper Sapała 1LO Zespół Szkół Łączności Kraków 100 88 37 26 251
262 Damian Łączak 4LO Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica 50 10 70 98 22 250
262 Krzysztof Starecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 50 100 100 250
264 Jarosław Brojek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 50 100 62 37 249
264 Piotr Haryza 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin 70 80 62 37 249
264 Patryk Stasiewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Piła 50 100 62 37 249
267 Jakub Boguta 3G Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin 60 100 51 37 248
267 Miłosz Dźwigała 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 70 54 87 37 248
267 Dawid Rączka 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 60 88 100 248
270 Michał Naruniec 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn 60 50 100 37 247
270 Katarzyna Wardzyńska 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 60 50 100 37 247
272 Mateusz Bartos 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu Poznań 97 100 48 245
273 Łukasz Lampart 3LO Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 100 70 62 12 244
273 Jarosław Ławnicki 2LO I Liceum Ogólnokształcące Kutno 100 100 13 31 244
275 Rafał Byczek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 43 37 30 33 243
275 Marcin Szwarc 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 37 6 243
275 Samuel Tomczyk 3LO Zespół Szkół Łączności Kraków 90 87 37 29 243
278 Łukasz Eckert 2LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań 50 69 74 31 17 241
278 Albert Mosiałek 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków 98 51 62 30 241
280 Maciej Biernaczyk 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 74 59 75 30 238
280 Mateusz Maćkowski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 60 80 61 37 238
280 Miłosz Mokwa 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Starogard Gdański 50 100 88 238
283 Łukasz Kempys 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 50 50 100 37 237
283 Wojciech Mitros 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 37 237
283 Filip Plata 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 0 37 237
283 Jakub Wróblewski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 37 237
283 Przemysław Wycisk 4LO Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 100 100 37 237
288 Tomek Kościuszko 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 24 12 236
289 Ola Grzyb 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 10 88 37 235
289 Michał Zabłocki 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 50 48 37 235
291 Konrad Majewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 70 40 87 37 234
292 Adam Krasuski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań 66 66 87 13 232
292 Michał Siennicki 2G Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa 90 50 24 37 31 232
294 Antoni Hanke 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 31 231
295 Dominik Bartosik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 10 100 100 230
295 Jakub Jurczak 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. płka Dionizego Czachowskiego Radom 98 20 75 37 230
297 Piotr Dura 3LO I Liceum Ogólnokształcące Koszalin 99 63 37 30 229
298 Mateusz Janczura 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 40 100 37 227
299 Urszula Anita Matysiuk 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 88 37 225
299 Michał Niciejewski 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 88 37 225
299 Artur Strzałkowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 88 37 225
299 Maja Trębacz 2LO XXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Czackiego Warszawa 100 0 88 37 225
303 Karol Kaszuba 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 12 12 224
303 Marek Matys 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 87 100 37 224
303 Krzysztof Mędrzycki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 100 30 34 224
303 Michał Żurkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego Poznań 37 50 100 37 224
307 Jakub Kuklis 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 54 70 62 37 223
308 Marek Iwaniuk 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 85 100 37 222
309 Paweł Orlikowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 84 100 37 221
310 Marek Żochowski 3G Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 50 100 12 37 21 220
311 Wojciech Oziębły 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 60 40 88 31 219
311 Michał Pawłowicz 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 20 20 100 79 219
311 Michał Zwonek 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 60 87 37 35 219
314 Jan Markiewicz 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Tarnów 70 62 86 218
314 Wojciech Strankowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 81 100 37 218
316 Szymon Gajda 1LO II Liceum Ogólnokształcące Zawiercie 98 20 62 37 217
316 Łukasz Romanowicz 3LO Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej Piaseczno 100 80 37 217
316 Piotr Rybicki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 80 100 37 217
316 Marcin Wawerka 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 50 43 87 37 217
320 Adrian Jałoszewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 84 20 75 37 216
320 Piotr Bartosz Mitosek 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 60 70 49 37 216
320 Adam Piekarczyk 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 50 29 87 50 216
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski