Finał XXI OI 2013/2014
laureat I miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość far* doo mro tur lam pan zal suma
1 Jarosław Kwiecień 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 100 100 20 30 100 100 450
2 Stanisław Barzowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 20 0 100 100 420

laureat II miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość far* doo mro tur lam pan zal suma
3 Michał Glapa 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 40 50 100 20 10 100 100 380
4 Albert Citko 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 0 20 100 58 378
5 Maciej Hołubowicz 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 40 100 100 20 20 100 24 364
6 Wojciech Jabłoński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 20 20 68 50 358
7 Jan Tabaszewski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 20 20 17 100 357
8 Szymon Łukasz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 20 30 0 100 350
9 Tomasz Garbus 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 20 68 32 320
10 Paweł Burzyński 3 Gimnazjum nr 24 (Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1) Gdynia 100 17 100 100 100 317
11 Albert Gutowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 20 30 30 32 312
12 Jakub Cisło 3 II Liceum Ogólnokształcące Mielec 30 100 20 30 20 100 300
13 Sebastian Jaszczur 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 47 100 20 30 3 100 300

laureat III miejsca
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość far* doo mro tur lam pan zal suma
14 Konrad Paluszek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 46 100 20 30 100 296
15 Marek Zbysiński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 22 100 20 30 20 100 292
16 Jan Gwinner 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 20 20 13 25 278
17 Marek Sokołowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Łomża 100 100 100 20 20 13 25 278
18 Karol Kaszuba 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 20 30 20 100 270
19 Michał Zawalski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 20 30 100 0 250
20 Katarzyna Kowalska 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 12 100 20 30 0 81 243
21 Michał Zieliński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 72 100 20 20 22 8 242
22 Michał Łuszczyk 3 Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 1 Tarnów 100 20 100 20 30 20 50 240
23 Paweł Wegner 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 100 20 20 0 240
24 Franciszek Stokowacki 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 11 0 20 8 239
25 Bartosz Łukasiewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 20 50 9 30 76 50 235
26 Przemysław Jakub Kozłowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 6 100 0 100 26 232
27 Jakub Skorupski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 50 100 20 30 23 223
28 Adam Trzaskowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 60 20 20 33 90 223
29 Tomasz Kościuszko 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 100 20 30 20 50 220
30 Jakub Boguta 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin 0 50 100 20 0 20 25 215
31 Filip Czaplicki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 20 17 100 20 30 19 25 211
32 Jakub Staroń 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 31 100 20 30 2 25 208
33 Weronika Grzybowska 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 34 20 20 30 100 204

finalista z wyróżnieniem
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość far* doo mro tur lam pan zal suma
34 Jarosław Dzikowski 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 20 28 100 20 30 20 198
35 Adam Kuczaj 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 20 100 20 30 24 194
36 Marcin Karpiński 3 I Liceum Ogólnokształcące Jasło 100 20 100 20 30 20 190
37 Jakub Łabaj 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 30 100 20 20 20 190
38 Krzysztof Piesiewicz 1 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 20 20 50 190
39 Mateusz Wytrwał 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 100 16 100 20 30 20 186
40 Paweł Solecki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 20 20 100 11 30 24 185
41 Maciej Kucharski 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 0 24 100 20 20 20 184
42 Kasper Radek 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 10 100 20 30 24 184
43 Maciej Sypetkowski 1 I Liceum Ogólnokształcące Krasnystaw 100 35 50 20 30 24 25 184
44 Michał Tepper 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 27 60 20 20 20 32 179
45 Zuzanna Pilat 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 30 100 20 10 0 16 176
46 Magdalena Szarkowska 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 20 20 20 16 176
47 Kamil Rychlewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące Łódź 100 25 100 20 30 175
48 Adrian Naruszko 2 VI Liceum Ogólnokształcące Radom 100 20 100 30 20 170
49 Martyna Siejba 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław 100 30 100 20 20 170

finalista
lp. imię i nazwisko klasa szkoła miejscowość far* doo mro tur lam pan zal suma
50 Bartosz Barwikowski 3 I Liceum Ogólnokształcące Krosno
51 Anna Białokozowicz 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
52 Franciszek Budrowski 3 Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO Białystok
53 Jakub Bujak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
54 Mateusz Chołołowicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
55 Adam Chudaś 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
56 Albert Cieślak 2 II LIceum Ogólnokształcące Końskie
57 Jan Derbisz 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
58 Damian Dmochowski 4 Zespół Szkół nr 2 Ostrów Mazowiecka
59 Agnieszka Dudek 1 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
60 Michał Figlus 3 I liceum Ogólnokształcące Piotrków Trybunalski
61 Szymon Gajda 1 II Liceum Ogólnokształcące Zawiercie
62 Jan Góra 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego Puławy
63 Marcin Gregorczyk 3 IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Olsztyn
64 Tomasz Grześkiewicz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
65 Emil Hotkowski 3 Liceum Ogólnokształcace im. Stefana Żeromskiego Żyrardów
66 Łukasz Kempys 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
67 Eryk Kijewski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki
68 Dominik Klemba 2 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa
69 Wiktoria Kośny 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Krzysztof Krawczyk 3 VIII Liceum Ogólnokształcące Katowice
71 Mateusz Lewko 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
72 Jan Ludziejewski 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
73 Michał Łazowik 3 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
74 Wojciech Mańke 3 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań
75 Jakub Marciniszyn 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
76 Martyna Mikoda 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddz. Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej Opole
77 Miłosz Mokwa 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Starogard Gdański
78 Ngoc Khanh Nguyen 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
79 Jakub Obuchowski 1 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
80 Jan Olkowski 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 42 Warszawa
81 Michał Orawiec 2 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
82 Franciszek Piszcz 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz
83 Julian Pszczołowski 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
84 Mateusz Puczel 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
85 Piotr Pusz 2 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
86 Kamil Rajtar 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
87 Łukasz Raszkiewicz 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
88 Jakub Rówiński 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
89 Jakub Schreiber 3 Zespół Szkół nr 14 Wrocław
90 Karol Smolak 1 Liceum Ogólnokształcące Ropczyce
91 Jakub Sroka 3 I Liceum Ogólnokształcące Rabka-Zdrój
92 Jakub Szymon Stanecki 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
93 Michał Stanisz 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków
94 Michał Swidziński 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok
95 Marcin Szwarc 3 VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa
96 Michał Wiatrowski 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
97 Krzysztof Wojculewicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia
98 Bartłomiej Wróblewski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
99 Michał Zabłocki 2 Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
100 Jakub Zadrożny 1 Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski