Wyniki I etapu XXII OI 2014/2015
lp imię nazwisko klasa nazwa szkoły miejscowość szkoły cza kin kwa las pie suma
1 Anna Białokozowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Bochen 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Franciszek Budrowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Burzyński 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
1 Kamil Ćwintal 2LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki Ożarów 100 100 100 100 100 500
1 Tadeusz Dudkiewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 100 100 100 100 100 500
1 Gabriela Gierasimiuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Maciej Hołubowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Katarzyna Kowalska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 100 500
1 Przemysław Jakub Kozłowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Grzegorz Krzysiak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska 100 100 100 100 100 500
1 Michał Kukuła 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 100 100 100 100 500
1 Jan Ludziejewski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 100 100 500
1 Konrad Majewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 100 500
1 Michał Niciejewski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Obuchowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 100 500
1 Konrad Paluszek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 100 500
1 Krzysztof Piesiewicz 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 100 100 500
1 Angelika Serwa 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa 100 100 100 100 100 500
1 Stanisław Szcześniak 3G Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów Warszawa 100 100 100 100 100 500
21 Karol Waszczuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 95 100 100 100 100 495
22 Marek Zbysiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 86 100 100 486
23 Artur Jamro 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza Nowy Sącz 84 100 100 100 100 484
23 Tomek Kościuszko 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 84 100 100 100 100 484
23 Piotr Pawlak 2LO Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego Gdańsk 84 100 100 100 100 484
26 Michał Tepper 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 86 100 89 475
27 Mateusz Radecki 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 68 100 100 100 100 468
28 Maciej Biernaczyk 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 67 92 100 100 100 459
29 Alicja Chaszczewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 100 100 100 432
29 Wojciech Fica 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 100 100 100 432
29 Mateusz Frankowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 32 100 100 100 100 432
29 Rafał Kaszuba 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 32 100 100 100 100 432
29 Jarosław Kwiecień 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 100 100 100 432
29 Mateusz Maćkowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 32 100 100 100 100 432
29 Juliusz Pham 3G Gimnazjum nr 24 w Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 32 100 100 100 100 432
29 Błażej Sowa 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 100 100 100 432
29 Michał Stobierski 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 32 100 100 100 100 432
29 Maciej Sypetkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Krasnystaw 32 100 100 100 100 432
29 Kacper Walentynowicz 3G Gimnazjum nr 24 w Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 32 100 100 100 100 432
29 Jakub Węgrecki 1LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 32 100 100 100 100 432
29 Jakub Zadrożny 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 32 100 100 100 100 432
29 Marek Żochowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 32 100 100 100 100 432
43 Artur Strzałkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 32 97 100 100 100 429
44 Tomasz Zieliński 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 25 100 100 100 100 425
45 Dominik Klemba 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 32 100 100 90 100 422
46 Piotr Bujakowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 100 100 100 100 416
46 Igor Dolecki 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 100 100 100 416
46 Rafał Godlewski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 16 100 100 100 100 416
46 Piotr Grabowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 16 100 100 100 100 416
46 Piotr Jaroszewski 4LO Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” Wałbrzych 16 100 100 100 100 416
46 Tomasz Kanas 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 16 100 100 100 100 416
46 Bartłomiej Kawula 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 100 100 100 100 416
46 Michał Krutul 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 100 100 100 100 416
46 Maciej Kucharski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 100 100 100 100 416
46 Krzysztof Małysa 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 16 100 100 100 100 416
46 Przemysław Perkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 100 100 100 100 416
46 Julian Pszczolowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 100 100 100 100 416
46 Bartosz Rudzki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 100 100 100 100 416
46 Filip Tokarski 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 16 100 100 100 100 416
46 Bartłomiej Wróblewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 100 100 100 416
46 Michał Zawalski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 100 100 100 416
62 Marcin Michorzewski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 16 92 100 100 100 408
63 Adrian Akerman 3LO Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew 83 100 24 100 100 407
64 Krzysztof Kamiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 100 90 100 406
65 Wiktoria Kośny 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 33 100 100 70 100 403
65 Fryderyk Sucharczuk 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 15 88 100 100 100 403
67 Adrian Naruszko 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 16 100 86 100 100 402
68 Albert Dziugieł 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa 100 100 100 100 400
68 Krzysztof Filipiak 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 100 400
68 Mateusz Goślinowski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 100 400
68 Jaromir Górski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 0 100 100 100 100 400
68 Weronika Grzybowska 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 100 400
68 Tomasz Kasperowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 100 400
68 Marcin Kaszkowiak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
68 Robert Laskowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 100 100 400
68 Mateusz Lewko 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
68 Jan Mirkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
68 Jan Omeljaniuk 2LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa 0 100 100 100 100 400
68 Michał Orawiec 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 100 100 400
68 Piotr Pusz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 100 100 100 100 400
68 Artur Puzio 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 100 400
68 Kasper Sapała 2LO Zespół Szkół Łączności w Krakowie Kraków 0 100 100 100 100 400
68 Martyna Siejba 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
68 Łukasz Siudek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 100 100 100 400
68 Adrian Siwiec 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 100 400
68 Wojciech Szwarc 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 100 400
68 Jan Tabaszewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 100 100 400
68 Dominik Traczyk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 100 100 100 100 400
89 Szymon Kapała 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 99 100 100 100 399
90 Piotr Muras 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa 84 100 10 100 100 394
91 Miron Szewczyk 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 92 100 100 100 392
92 Krzysztof Kortas 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Inowrocław 0 100 90 100 100 390
92 Jakub Kuklis 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała 100 100 90 100 390
92 Rafał Łyżwa 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 90 100 100 390
95 Rafał Trypus 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 88 100 100 100 388
96 Marek Iwaniuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 71 100 100 100 387
97 Michał Stanisz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 83 100 100 100 383
98 Tomasz Madej 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 92 90 100 100 382
98 Szymon Wolarz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 32 100 100 50 100 382
100 Adam Kuczaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 100 100 80 100 380
101 Jan Chomiak 1LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 79 100 100 100 379
102 Mateusz Bajorek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 0 100 100 100 78 378
103 Michał Siennicki 3G Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 16 100 90 70 100 376
104 Rafał Brzeziński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 84 100 90 0 100 374
104 Jakub Gajownik 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 58 100 100 374
106 Norbert Pietrucha-Kacprowicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 16 100 45 100 100 361
107 Piotr Kuczko 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 32 23 100 100 100 355
108 Bartosz Burny 3LO Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Stanisława Małachowskiego Płock 32 20 100 100 100 352
108 Wojciech Przybyszewski 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Skierniewice 32 20 100 100 100 352
110 Filip Kordus 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 16 100 100 90 44 350
111 Piotr Borowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 16 100 30 100 100 346
111 Rafał Byczek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 100 100 30 100 346
111 Michał Swidziński 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok 16 100 30 100 100 346
114 Michał Zabłocki 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 32 13 100 100 100 345
115 Wojciech Golaszewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 12 100 100 100 344
116 Eryk Kijewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 64 100 79 0 100 343
116 Grzegorz Eugeniusz Uriasz 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Krosno 32 100 45 100 66 343
118 Michał Kosior 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego Radom 32 70 100 50 89 341
118 Agnieszka Świetlik 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 32 20 100 100 89 341
120 Michał Balcerzak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 100 100 50 89 339
120 Alicja Kowalewska 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 39 100 100 100 339
122 Albert Cieślak 3LO II Liceum Ogólnokształcące Końskie 16 100 20 100 100 336
122 Michał Kałczyński 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 16 20 100 100 100 336
122 Mateusz Koczan 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 100 100 336
122 Dominik Korzątkowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 100 100 336
122 Michał Kuźba 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 16 20 100 100 100 336
122 Sebastian Majewski 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 16 100 20 100 100 336
122 Jędrzej Olkowski 2G Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa 16 100 20 100 100 336
122 Stanisław Pawlak 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań 16 20 100 100 100 336
122 Kamil Rajtar 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 20 100 100 100 336
122 Damian Werpachowski 3G Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Białystok 16 20 100 100 100 336
122 Bartosz Wodziński 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 20 100 100 100 336
122 Michał Zwonek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 20 100 100 100 336
134 Agnieszka Dudek 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 100 0 100 332
134 Mateusz Hazy 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 100 0 100 100 332
136 Michał Barnaś 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 30 100 100 100 330
136 Łukasz Eckert 3LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań 0 100 30 100 100 330
136 Dominik Hoim 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 30 100 100 100 330
136 Łukasz Raszkiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 32 20 100 100 78 330
140 Konrad Łukaszewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 13 100 100 100 329
140 Jan Sierpina 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 13 100 100 100 329
140 Łukasz Trendak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 13 100 100 100 329
143 Piotr Aleksander Styczyński 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 16 100 100 100 11 327
144 Michał Nowak 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 23 100 100 100 323
145 Michał Backiel 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 100 320
145 Jakub Hałabiś 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 20 100 100 100 320
145 Dawid Herman 3G Gimnazjum nr 24 w Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 0 100 20 100 100 320
145 Sebastian Książczyk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 100 20 100 100 320
145 Rafał Maj 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 100 320
145 Julia Majkowska 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 30 90 100 320
145 Bartosz Narkiewicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 20 100 100 100 320
145 Bartosz Pieszko 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 100 320
145 Karol Smolak 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Ropczyce 100 100 20 100 320
145 Marek Smolarczyk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 100 320
145 Paweł Solecki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 20 100 100 100 320
145 Wojciech Strankowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 100 320
145 Stanisław Strzelecki 3G Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 20 100 100 320
145 Mateusz Szpyrka 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 20 100 100 320
159 Julia Bazińska 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 16 13 100 100 89 318
159 Karolina Gabara 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 18 100 100 100 318
161 Bartosz Gromek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 100 100 316
161 Krzysztof Gutkowski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 16 100 100 100 316
161 Łukasz Janeczko 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 100 100 100 316
164 Tomasz Ponitka 3G Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 12 87 100 100 315
165 Piotr Nosek 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 92 100 100 22 314
166 Kamil Michno 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów 13 100 100 100 313
166 Marianna Wyszyńska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 13 100 100 100 313
166 Piotr Żurek 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 13 100 100 100 313
169 Mateusz Lamecki 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej Poznań 0 100 10 100 100 310
169 Aleksander Zamojski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 10 100 100 310
171 Michał Łopata 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 89 309
171 Norbert Poniatowski 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 89 309
171 Janusz Zawistowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 89 309
174 Adam Gańczorz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Rybnik 16 100 91 100 307
175 Daniel Grzegorzewski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska 0 96 100 10 100 306
176 Jakub Łyskawa 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte Gdańsk 84 20 100 0 100 304
177 Michał Panek 1LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 13 90 100 100 303
178 Jakub Bartmiński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 13 100 100 89 302
178 Jacek Kurek 2LO I Liceum Ogólnokształcące Kraków 92 10 100 100 302
180 Jakub Boguta 1LO Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Lublin 100 100 100 0 300
180 Paweł Charyło 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
180 Cezary Demianiuk 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 10 100 90 100 300
180 Mateusz Jurczyński 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 100 100 300
180 Michał Królikowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 0 100 300
180 Bartosz Kusek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 300
180 Paweł Mader 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 100 100 300
180 Krzysztof Marek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 100 100 300
180 Maciej Maruszczak 3G Gimnazjum nr 16 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 0 100 100 100 300
180 Wojciech Mitros 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 100 100 300
180 Adam Pardyl 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 0 100 300
180 Filip Plata 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 100 100 0 100 300
180 Dawid Rączka 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 100 100 100 300
180 Adrianna Stankiewicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 100 100 100 300
194 Ryszard Różak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 99 100 0 100 299
195 Miłosz Michta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Skarżysko-Kamienna 16 22 100 60 100 298
195 Albert Mosiałek 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące Kraków 0 100 20 100 78 298
197 Karol Kamiński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 86 100 100 296
198 Anna Urbala 1LO Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Szczecin 0 92 0 100 100 292
199 Damian Białas 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 0 100 90 100 290
200 Hubert Budzyński 3G Gimnazjum nr 16 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 0 88 0 100 100 288
201 Rafał Wójcik 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 87 100 100 287
202 Grzegorz Chrzanowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 20 100 50 100 286
203 Michał Heppner 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 0 13 72 100 100 285
204 Artur Socha 4LO Zespół Szkół Mechanicznych Racibórz 32 30 22 100 100 284
205 Marcin Wawerka 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 32 30 100 20 100 282
206 Tomasz Garbus 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 80 0 100 280
206 Jakub Troć 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 16 20 44 100 100 280
208 Antoni Hanke 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 13 100 50 100 279
209 Piotr Kowalewski 3G Gimnazjum nr 24 w Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 0 7 100 70 100 277
210 Monika Fuchsig 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 86 90 100 276
210 Kacper Skoczek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Inowrocław 31 100 100 45 276
212 Natalia Bęben 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 32 13 30 100 100 275
212 Mariusz Trela 3G Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków 32 100 10 100 33 275
214 Maciej Draguła 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 59 20 100 78 273
215 Adam Kapica 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 32 20 20 100 100 272
216 Jakub Szczerbinski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 20 100 50 100 270
217 Dawid Wegner 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 16 100 20 100 33 269
218 Maciej Kotecki 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Tarnów 68 100 0 100 268
218 Piotr Uchwat 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 99 30 50 89 268
220 Szymon Pajzert 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 100 100 67 267
221 Jarosław Brojek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 20 30 100 100 266
221 Radomir Krawczykiewicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk 16 20 100 30 100 266
223 Adrian Jeleń 3LO Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz 68 20 100 77 265
224 Michał Górniak 1LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 32 12 20 100 100 264
224 Jakub Ziółkowski 2LO XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Warszawa 16 100 37 100 11 264
226 Jarosław Ławnicki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego Kutno 16 100 22 20 100 258
227 Wojciech Bączkowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 16 30 10 100 100 256
227 adam klukowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 0 56 256
229 Mateusz Gienieczko 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 23 30 100 100 253
230 Jakub Romanowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 32 100 20 0 100 252
230 Krzysztof Waliczek 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 32 20 100 0 100 252
232 Michał Siwiński 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 16 13 100 100 22 251
233 Mikołaj Rzepiński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa 100 0 50 100 250
234 Tomasz Nanowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 16 13 20 100 100 249
234 Paweł Palenica 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 32 97 20 0 100 249
236 Bruno Pitrus 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 16 20 20 100 92 248
237 Antoni Burski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 100 30 0 100 246
237 Klaudia Osowska 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 20 10 100 100 246
239 Łukasz Garstecki 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 32 100 100 11 243
239 Bartłomiej Karasek 2LO Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazowiecki 100 13 30 0 100 243
241 Piotr Janczyk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Olkusz 32 10 100 100 242
242 Przemysław Czerwiński 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 20 20 100 100 240
242 Wojciech Geisler 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole 0 20 20 100 100 240
242 Damian Kacperski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 13 100 100 27 240
242 Aleksander Michalec 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 20 100 100 240
242 Mateusz Ogrodziński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 0 90 50 100 240
242 Kamil Siemieniuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 20 100 100 240
242 Arkadiusz Szuflicki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 20 100 100 240
249 Rafał Jankowski 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Kołobrzeg 16 13 20 100 89 238
249 Mateusz Pabian 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 16 23 10 100 89 238
251 Jakub Pilachowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 37 0 100 237
252 Kacper Chociej 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 0 100 236
252 Jan Klinkosz 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 16 20 100 100 236
252 Paweł Krzywosz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 100 236
252 Piotr Bartosz Mitosek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 20 100 0 100 236
252 Krzysztof Rachlewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk 16 30 90 0 100 236
252 Jakub Wróblewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 0 100 236
252 Tomasz Zalewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 16 20 100 0 100 236
259 Łukasz Wroński 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 15 100 20 100 235
260 Szymon Gajda 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej Zawiercie 0 12 72 50 100 234
261 Tomasz Michalec 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków 32 100 0 100 232
262 Wojciech Opydo 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 16 13 100 0 100 229
263 Radosław Mystek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 13 10 100 89 228
264 Jakub Jurczak 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego Radom 32 23 20 50 100 225
265 Kamil Bujel 3G Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin 0 13 10 100 100 223
265 Michał Praszmo 2LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole 0 23 100 0 100 223
267 Krzysztof Czopek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 92 20 10 100 222
267 Stanisław Koza 1LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 20 100 30 56 222
269 Konrad Komisarczyk 2LO II Liceum Ogólnokształcące Końskie 20 100 100 220
269 Maciej Leciewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 0 100 220
269 Jan Olkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 20 100 0 220
269 Mateusz Pyszczek 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 20 100 100 220
269 Szymon Rakowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 20 100 100 220
269 Piotr Strycharski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 100 20 0 100 220
269 Piotr Wójcik 4LO Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów Lublin 20 100 100 220
269 Piotr Żelazko 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 0 20 100 100 220
277 Julian Prolejko 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 16 12 90 0 100 218
278 Bruno Wieczorek 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 100 0 100 216
279 Paweł Malenda 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 13 100 100 213
279 Piotr Moreń 3LO Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa 13 0 100 100 213
279 Rafał Pragacz 2LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kielce 0 13 100 100 213
279 Maciej Walczak 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 13 100 0 100 213
279 Mateusz Wytrwał 3LO Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Tarnów 0 13 100 0 100 213
279 Krzysztof Ziobro 3G Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków 13 0 100 100 213
285 Piotr Olczak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 32 15 20 100 44 211
286 Piotr Mikołajczyk 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 0 100 10 0 98 208
287 Dawid Chrzęst 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Białystok 16 20 20 50 100 206
287 Kamil Janas 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda Chorzów 16 20 20 50 100 206
289 Krystian Krakowski 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 5 100 0 100 205
289 Miłosz Rzeźnikowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 5 100 0 100 205
291 Dominik Lachowicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 20 100 67 203
291 Kamil Nakielny 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 83 20 0 100 203
291 Krzysztof Treider 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 13 20 70 100 203
291 Bartłomiej Wacławik 2G Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków 16 10 100 77 203
295 Marek Drozdowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 92 10 0 100 202
295 Konrad Staniszewski 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 0 13 100 89 202
297 Miłosz Dźwigała 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 100 100 0 200
297 Stanisław Frejlak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 100 100 0 200
297 Marcin Gadomski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 0 100 200
297 Piotr Haryza 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin 100 0 100 200
297 Jan Jurkowski 3G Gimnazjum nr 50 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 100 200
297 Mikołaj Kmieć 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 0 100 0 100 200
297 Kamil Kufel 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 100 0 100 200
297 Wojciech Matusiak 2LO I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Katowice 100 100 200
297 Miłosz Mokwa 3LO I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim im. Marii Skłodowskiej-Curie Starogard Gdański 100 100 200
297 Jakub Szewczyk 1LO Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Poznań 0 100 100 200
297 Kamil Szubiński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 0 100 100 200
308 Artur Błaszkiewicz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 0 10 100 88 198
308 Joanna Marek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 8 90 100 198
310 Jakub Andruszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 55 20 100 191
311 Michalina Gapińska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 32 20 28 10 100 190
311 Artur Zubilewicz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 90 100 190
313 Bartłomiej Jakubiak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 32 13 67 0 77 189
314 Konrad Bereda 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia 100 88 188
315 Jan Horodecki 1LO Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II Gdynia 13 70 100 183
315 Michał Ołtarzewski 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum im. Władysława IV Warszawa 0 13 100 70 0 183
315 Adrian Stępiński 3LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 0 13 20 50 100 183
318 Tomasz Grześkiewicz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 48 20 100 11 179
318 Adam Pyrc 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 16 13 0 50 100 179
320 Piotr Gruza 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 77 177
321 Adam Suchodolski 2LO XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa 16 13 0 70 77 176
322 Kamil Mańkowski 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 10 13 50 100 173
323 Bartosz Sójka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 5 50 100 171
324 Witalis Domitrz 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 70 100 170
324 Mateusz Najdek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków 20 50 100 170
326 Maciej Witkowski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 100 0 67 167
327 Piotr Wróbel 2LO Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Włodawa 20 90 56 166
328 Damian Bieńkowski 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 16 20 50 78 164
328 Radosław Waśko 2LO Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów 0 13 10 50 91 164
330 Magdalena Grabowska 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 13 50 100 163
331 Samuel Tomczyk 4LO Zespół Szkół Łączności w Krakowie Kraków 0 30 20 100 11 161
332 Łukasz Piekarski 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 16 0 100 44 160
333 Michał Borkowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin 16 20 20 0 100 156
333 Kornel Dulęba 2LO Ponadgimnazjalne IV Liceum Ogólnokształcące Rzeszów 16 20 20 100 156
333 Piotr Gdowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 0 20 86 50 0 156
333 Adam Gotlib 3LO Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Legionowo 16 20 20 0 100 156
337 Robert Salata 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 0 20 43 0 92 155
338 Daniel Kałuża 3LO Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa 0 30 20 0 100 150
339 Jakub Bujak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 0 13 30 100 0 143
340 Wojciech Kończewski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 0 50 88 138
340 Zuzanna Opała 1LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 16 22 0 100 138
340 Robert Pliszka 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 20 69 0 33 138
343 Kacper Kluk 3G Gimnazjum nr 24 w Zespół Szkól Ogólnokształcących nr 1 Gdynia 16 20 0 100 136
343 Wojciech Moczulski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica 16 20 0 100 0 136
343 Michał Nieznański 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek 16 20 0 0 100 136
346 Jakub Jasiulewicz 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 13 20 100 133
346 Piotr Kuczyński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 13 20 100 133
348 Kamil Kaznowski 2LO Zespół Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń 0 20 100 0 11 131
349 Bartłomiej Kmiecik 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów 0 20 10 0 100 130
349 Alicja Kołodziejska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 0 13 50 67 130
351 Michał Bronikowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Suwałki 0 20 20 0 89 129
351 Piotr Maślankowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław 16 13 0 100 129
351 Marek Stasik 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej w Zespole Szkół nr 14 Wrocław 16 13 0 0 100 129
351 Andrzej Swatowski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 Bydgoszcz 16 13 100 0 129
© Anna Michalska
Uniwersytet Warszawski