Wyniki II etapu XXVII OI 2019/2020
Lp. imię nazwisko kl. szkoła miasto województwo wak* czw wie mar tru suma
1 Adam Górkiewicz 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 10 100 100 100 60 360
2 Mieszko Grodzicki 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 74 100 49 323
3 Tomasz Nowak 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 15 315
4 Marcin Martowicz 3 Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry Wrocław dolnośląskie 20 36 100 100 49 285
5 Paweł Pilarski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 24 100 100 49 273
6 Jan Strzeszyński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 24 100 100 49 273
7 Daniel Goc 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 0 100 100 72 272
8 Hubert Zięba 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 0 100 72 272
9 Mikołaj Bulge 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 99 12 100 49 260
10 Piotr Blinowski 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 0 100 100 49 249
11 Antoni Długosz 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 24 100 100 15 239
12 Jan Klimczak 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 46 24 100 100 15 239
13 Piotr Kępczyński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 24 63 100 49 236
14 Michał Staniewski 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 60 25 100 49 234
15 Jakub Kądziołka 2 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 30 100 100 15 215
16 Grzegorz Kwacz 3 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 90 62 0 100 49 211
17 Dominik Wawszczak 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 62 0 100 49 211
18 Katzper Michno 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 60 0 100 49 209
19 Jakub Bachurski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 24 25 100 49 198
20 Jowita Drozdowicz 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 52 24 25 100 49 198
21 Justyna Joanna Jaworska 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 0 24 25 100 49 198
22 Jan Kwiatkowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 24 25 100 49 198
23 Łukasz Orski 2 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 8 24 25 100 49 198
24 Wojciech Paupa 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 4 24 25 100 49 198
25 Marcin Wróbel 3 I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego Pszczyna śląskie 100 24 25 100 49 198
26 Arkadiusz Czarkowski 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 24 12 100 57 193
27 Paweł Woźniak 3 III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego Poznań wielkopolskie 100 24 25 100 44 193
28 Jan Wojtach 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 46 100 78 13 191
29 Antoni Buraczewski 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 46 0 100 86 186
30 Michał Stawarz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 12 25 100 48 185
31 Jakub Kaszycki 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 62 0 100 15 177
32 Andrzej Radzimiński 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 60 0 100 15 175
33 Marek Zbysiński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 60 100 15 175
34 Antoni Puch 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 49 174
35 Bartłomiej Czarkowski 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 90 24 0 100 49 173
36 Filip Konieczny 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 24 0 100 49 173
37 Iwo Pilecki-Silva 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 0 24 0 100 49 173
38 Rafał Pyzik 3 III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 70 24 0 100 49 173
39 Antoni Śmidoda 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 24 0 100 49 173
40 Jonasz Aleszkiewicz 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 62 0 100 9 171
41 Kacper Harasimowicz 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 94 22 0 100 49 171
42 Krzysztof Olejniczak 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 10 24 25 70 49 168
43 Marcin Mordecki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 42 24 0 100 43 167
44 Jakub Zarzycki 3 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 54 24 25 100 15 164
45 Karol Furmanek 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 24 25 100 14 163
46 Patryk Jędrzejczak 3 XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 60 12 100 49 161
47 Antoni Wiśniewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 62 12 72 15 161
48 Joanna Wojciechowska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 0 12 100 49 161
49 Andrzej Jabłoński 1 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów podkarpackie 40 24 25 100 9 158
50 Mateusz Malinowski 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 0 42 100 15 157
51 Jan Pułtorak 2 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 30 24 25 100 8 157
52 Marcin Sarnecki 3 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 28 24 25 100 8 157
53 Cyryl Szatan 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 24 25 100 7 156
54 Radosław Żak 2 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 28 4 0 100 49 153
55 Damian Ziąber 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Kielce świętokrzyskie 24 25 100 3 152
56 Grzegorz Ryn 1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 24 12 100 15 151
57 Daniel Soboński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 42 0 100 8 150
58 Jakub Bojarowski 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 24 25 100 0 149
59 Michał Kierul 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi Leszno wielkopolskie 0 0 100 49 149
60 Tomasz Mazur 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 0 100 49 149
61 Krzysztof Łukasiewicz 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 24 13 79 32 148
62 Miron Hunia 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 100 15 145
63 Kacper Krawiec 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 60 30 0 100 15 145
64 Justyna Palikowska 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 24 13 100 7 144
65 Kacper Chętkowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 24 0 100 19 143
66 Kacper Omieliańczyk 1 II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 0 25 100 15 140
67 Jeremiasz Preiss 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 8 25 100 15 140
68 Bogdan Błędziński 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 24 0 100 15 139
69 Paweł Dec 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 12 24 0 100 15 139
70 Hubert Dyczkowski 1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 24 0 100 15 139
71 Jan Kolipiński 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 10 24 0 100 15 139
72 Jakub Kośmicki 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 24 100 15 139
73 Ryszard Markowski 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 24 0 100 15 139
74 Zuzanna Ossowska 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 10 24 0 100 15 139
75 Jakub Podolak 3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 36 24 0 100 15 139
76 Marcel Szelwiga 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 24 0 100 15 139
77 Maria Śmigielska 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 24 0 100 15 139
78 Piotr Zygmunt 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Łódź łódzkie 12 24 100 15 139
79 Zuzanna Kiczak 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 30 24 0 64 49 137
80 Michał Ochenduszkiewicz 2 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 10 24 0 100 13 137
81 Jagoda Bracha 3 Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 4 24 0 97 15 136
82 Filip Szczepański 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 20 24 97 15 136
83 Andrzej Gwiazda 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 8 133
84 Franciszek Witt 1 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 4 0 25 100 8 133
85 Artur Wojtuszkiewicz 1 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 12 72 49 133
86 Mikołaj Jaszcza 3 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 40 24 0 100 8 132
87 Bartosz Kucypera 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 24 0 100 8 132
88 Dominik Kuczyński 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 24 0 100 8 132
89 Kacper Lewandowski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 4 37 46 49 132
90 Maciej Mućka 3 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Warszawa mazowieckie 24 100 8 132
91 Alessandro Peria 2 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 30 24 0 100 8 132
92 Adam Szeruda 3 V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 0 24 0 100 8 132
93 Mateusz Wasilewski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 8 24 0 100 8 132
94 Marek Wiśniewski 1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 0 100 32 132
95 Mikołaj Woliński 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 60 24 100 8 132
96 Jakub Dziura 2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 24 37 62 8 131
97 Jakub Klimek 2 Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 54 24 0 100 7 131
98 Patrycja Krzyna 3 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 46 24 0 100 7 131
99 Beata Łakoma 2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 24 0 100 7 131
100 Mateusz Odrowąż-Sypniewski 3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 24 0 100 7 131
101 Mikołaj Poliński 3 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 24 0 100 7 131
102 Maksym Ratajczyk 2 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 0 24 0 100 7 131
103 Antoni Stachowski 2 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 30 24 0 100 7 131