Wyniki I etapu XXVIII OI 2020/2021
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo cuk gan gra lic tab suma
1 Jakub Bachurski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Bereza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Białek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Mikołaj Bulge 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Ciesla 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Dawidowicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Dziura 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Mikołaj Gazeel 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Ignacy Gębuś 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Horodecki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Hurkała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Andrzej Jabłoński 2LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Jastrzębski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Zuzanna Kiczak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Kimborowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Klimek 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Mateusz Kosman 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Kozłowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Wiktor Krzemiński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Bartosz Kucypera 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Tomasz Kwiatkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Beata Łakoma 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Łapiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Łukasz Leszko 3LO II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Marcel Maciejczyk 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Rafał Mańczyk 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Migdał 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Jerzy Olkowski 8SP Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Kacper Omieliańczyk 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Opala 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Kacper Paciorek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Łukasz Pasek 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Alessandro Peria 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Pilarski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Piotr Pływacz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Mikołaj Rams 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Janusz Rogosz 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Jakub Rożek 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 100 100 500
1 Wiktoria Rozkosz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Wiktor Siatkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Łukasz Smoliński 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Stawarz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Jan Strzeszyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Grzegorz Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Joanna Suwaj 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Jadwiga Świerczyńska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Bartosz Szachniewicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Cyryl Szatan 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Michał Szeliga 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Marcel Szelwiga 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 100 500
1 Kamil Szymczak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Hubert Wasilewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Marek Zbysiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 500
1 Katarzyna Żuchowska 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 100 500
1 Paweł Żurakowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 100 500
56 Wiktor Cupiał 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 92 100 492
57 Bartosz Brejna 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 88 100 100 488
58 Filip Jasionowicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 87 100 100 487
58 Artur Wojtuszkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 87 100 100 487
60 Olaf Surgut 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 80 100 100 480
61 Stanisław Reda 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 79 100 100 100 479
62 Jacek Muszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 77 100 100 100 100 477
63 Paweł Dec 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 73 100 100 473
64 Jan Kwinta 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 68 100 100 468
65 Jan Kolipiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 67 100 100 100 100 467
66 Maksymilian Bentje Knust 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 65 100 100 100 100 465
67 Dominik Smater 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 64 100 100 100 464
67 Wojciech Weremczuk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 64 100 100 100 464
69 Jakub Kośmicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 61 100 100 461
70 Jakub Lehnhardt 3LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 100 100 100 100 60 460
71 Mateusz Jacniacki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 53 100 100 100 453
72 Piotr Baranowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 51 100 100 100 451
72 Stanisław Bitner 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 51 100 100 100 451
72 Adam Dankowiakowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 51 100 100 100 451
72 Jan Gwiazda 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 51 100 100 100 451
72 Grzegorz Gwóźdź 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 51 100 100 100 451
72 Stanisław Jakimowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 51 100 100 100 451
72 Michał Kuśmirek 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 51 100 100 100 451
72 Kajetan Lewandowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 51 100 100 100 451
72 Filip Wilkowski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 51 100 100 100 451
72 Franciszek Witt 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 51 100 100 100 451
82 Aleksander Czerwionka 4LO Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” Wejherowo pomorskie 100 50 100 100 100 450
83 Wojciech Raczuk 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 49 100 100 100 449
83 Mateusz Wasilewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 49 100 100 100 449
85 Nikodem Gapski 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 86 61 100 100 447
86 Konrad Deryło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 100 51 100 93 100 444
86 Jan Kot 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 90 54 100 100 444
86 Piotr Trzaskowski 3LO """Żagle"" Liceum Stowarzyszenia STERNIK" Warszawa mazowieckie 100 44 100 100 100 444
89 Piotr Blinowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 42 100 100 442
89 Antoni Buraczewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 42 100 100 442
89 Bartłomiej Czarkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 42 100 100 442
89 Antoni Długosz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 42 100 100 442
89 Hubert Dyczkowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 100 42 100 100 442
89 Szymon Fica 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 42 100 100 442
89 Łukasz Magnuszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 42 100 100 442
89 Tomek Pływacz 8SP Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa mazowieckie 100 100 42 100 100 442
89 Grzegorz Ryn 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 42 100 100 442
89 Jakub Trzykowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 42 100 100 100 442
89 Dominik Wawszczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 42 100 100 442
100 Stanisław Czech 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 40 100 100 100 440
100 Jakub Dubiel 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 40 100 100 100 440
100 Krzysztof Korczak 2LO XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Warszawa mazowieckie 100 40 100 100 100 440
100 Paweł Mroziuk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 40 100 100 100 440
100 Michał Racinowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 40 100 100 100 440
100 Olaf Targowski 1LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 40 100 100 100 440
100 Piotr Węgzryn 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 40 100 100 100 440
107 Ignacy Boehlke 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 38 100 100 100 438
107 Serafin Skowroński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 38 100 100 100 438
109 Michał Banaszkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 36 100 100 100 436
110 Dominik Kuczyński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 31 100 100 100 431
110 Igor Matynia 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 31 100 100 100 431
110 Łukasz Piekutowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 31 100 100 100 431
110 Miłosz Tomulewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 31 100 100 100 431
114 Zuzanna Ortenburger 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 29 100 100 100 429
115 Robert Bąk 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 25 100 100 100 425
115 Maciej Dengusiak 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Bartosz Drabiński 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 100 100 425
115 Maria Drążkiewicz 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Joanna Grabska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Miron Hunia 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Adam Jeliński 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 25 100 100 100 425
115 Amelia Jochna 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Kamil Karaś 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 25 100 100 100 425
115 Szymon Krawczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Filip Krawczyk 2LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Wojciech Ładysz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 25 100 100 100 425
115 Łukasz Lenart 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Jan Lewandowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Kacper Lisik 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Piotr Maksymiuk 2LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 25 100 100 100 425
115 Marek Muzyka 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Zuzanna Ossowska 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 100 100 425
115 Jakub Pniewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 100 100 425
115 Krzysztof Szymański 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
115 Michał Wiliński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 100 100 425
115 Paweł Zalewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 100 100 425
115 Tomasz Żyła 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 25 100 100 100 425
138 Magdalena Chorębiewska 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 21 100 100 100 421
138 Maciej Mejer 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 40 81 100 100 421
140 Michał Bronicki 3LO XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 16 100 100 100 416
140 Kacper Dąbrowski 3LO Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Tomaszów Mazowiecki łódzkie 100 16 100 100 100 416
140 Tymon Dubowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 16 100 100 100 416
140 Atanazy Gawrysiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 100 100 416
140 Przemysław Głowacki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im.Józefa Ignacego Kraszewskiego Biała Podlaska lubelskie 100 16 100 100 100 416
140 Albert Grochowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 100 100 416
140 Andrzej Gwiazda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 100 100 416
140 Piotr Jakimiuk 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 16 100 100 100 416
140 Bartosz Łojek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 100 100 416
140 Jan Ludwina 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 100 100 416
140 Radosław Majer 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 100 100 100 416
140 Patryk Malcher 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 100 100 416
140 Sylwia Sapkowska 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 16 100 100 100 416
140 Julia Słowik 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 100 100 416
140 Tytus Walężak 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 100 100 100 416
140 Wiktor Zoga 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 100 100 416
156 Tymoteusz Kucharek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 44 69 100 100 413
157 Kacper Krawiec 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 12 100 100 100 412
158 Patryk Halat 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 11 100 100 100 411
158 Piotr Wieczorek 3LO Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke Bosaka Kielce świętokrzyskie 100 51 100 100 60 411
160 Jan Bielak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 49 61 100 100 410
161 Maciej Bulge 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 9 100 100 100 409
161 Marcin Piekutowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 9 100 100 100 409
161 Kacper Sojda 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 9 100 100 100 409
164 Miłosz Dudała 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 7 100 100 100 407
164 Mikołaj Dziok 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 7 100 100 100 407
164 Filip Gieracki 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 7 100 100 100 407
164 Aleksandra Kierska 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 7 100 100 100 407
164 Stanisław Macura 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 7 100 100 100 407
164 Maciej Sikorski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 7 100 100 100 407
164 Antoni Stachowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 7 100 100 100 407
171 Maciej Bielik 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 64 42 100 100 406
172 Igor Staszkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 55 100 50 100 405
173 Kamil Pilkiewicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 99 25 80 100 100 404
174 Stanisław Leleń 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 78 100 100 403
175 Adrian Śliwa 4LO Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” Wałbrzych dolnośląskie 77 25 100 100 100 402
175 Rafał Starypan 4LO Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Opole opolskie 100 100 42 100 60 402
177 Patrycja Wasielewska 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 51 100 50 100 401
178 Jonasz Aleszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Jakub Bartecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Bogdan Błędziński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Tomasz Boguszewski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Jakub Kądziołka 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 100 100 100 400
178 Jakub Kaszycki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Łukasz Łopacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Błażej Łytkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 40 100 100 60 400
178 Ryszard Markowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Jakub Misiaszek 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 0 100 100 100 400
178 Michał Olszewski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 100 400
178 Michał Orżanowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Stanisław Pańkowski 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 100 100 100 400
178 Jakub Pawlina 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 0 100 100 100 400
178 Lidia Podoluk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
178 Kacper Ponikowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
178 Łukasz Próchniak 8SP Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 100 100 100 100 400
178 Jan Pułtorak 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 100 100 100 100 400
178 Dawid Ratyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Krzysztof Salata 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 100 100 400
178 Krzysztof Sikora 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Daniel Soboński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Łukasz Świszcz 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 100 400
178 Bartek Szostakiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Maciej Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 400
178 Marcin Wykpis 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 100 100 100 100 400
178 Cyprian Ziółkowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 0 100 100 100 400
205 Maciej Pluta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kutno łódzkie 100 36 100 100 60 396
206 Damian Dąbrowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 78 16 100 100 100 394
206 Szymon Niewadzi 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 78 16 100 100 100 394
208 Piotr Bieńkowski 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 51 42 100 100 393
208 Michał Ochenduszkiewicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 25 68 100 100 393
208 Przemysław Sosna 3LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie 100 93 100 100 393
208 Marcin Żołek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 51 42 100 100 393
212 Ignacy Kucharski 3LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 81 11 100 100 100 392
213 Grzegorz Krawczyk 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 100 63 388
214 Krzysztof Borowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 25 100 100 62 387
215 Michał Kostyk 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 100 61 386
216 Maksym Iskierski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 85 100 100 100 385
216 Agnieszka Suszko 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Lębork pomorskie 100 16 100 100 69 385
218 Jakub Gonera 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 51 32 100 100 383
218 Maja Tkaczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 42 80 100 61 383
220 Adam Gąsienica-Samek 8SP Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa mazowieckie 100 40 42 100 100 382
221 Maksymilian Wiśniewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 81 100 100 381
222 Eryk Kiepuszewski 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
222 Michał Sadlej 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 100 100 380
224 Michał Opioła 3LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 78 100 100 100 378
224 Kacper Orszulak 1LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 78 100 100 100 378
226 Mateusz Kowalski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 25 100 100 51 376
227 Kiryl Bratukhin 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 24 100 100 51 375
227 Damian Denc 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 51 64 100 60 375
227 Patrycja Matuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 75 100 100 100 375
227 Jakub Mróz 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 100 25 100 50 100 375
231 Gabriela Marchel 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 31 42 100 100 373
231 Filip Szczepański 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 7 66 100 100 373
233 Mateusz Sawicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 85 25 61 100 100 371
233 Wiktor Wichrowski 3LO XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Warszawa mazowieckie 100 51 100 20 100 371
235 Grzegorz Kodrzycki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 100 69 369
236 Gabriel Antas 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło podkarpackie 100 25 42 100 100 367
236 Piotr Głowacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 36 80 100 51 367
236 Wiktor Kotala 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 100 51 367
236 Wojciech Krupiński 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 25 42 100 100 367
236 Sebastian Mróz 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 100 100 51 367
236 Jakub Pączka 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 25 42 100 100 367
242 Rafał Budnik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 16 100 50 100 366
242 Maria Cichosz 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 7 100 89 70 366
242 Jakub Janeczko 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 50 100 366
242 Piotr Kalisz 2LO KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki Kraków małopolskie 50 16 100 100 100 366
242 Maja Kokot 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 100 50 100 366
242 Antoni Przybylik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 50 100 366
242 Jakub Słowikowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 50 100 366
242 Kamil Woźniak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 50 100 366
250 Jędrzej Pacanowski 3LO Zespół Szkół Akademickich Środa Wielkopolska wielkopolskie 100 25 40 100 100 365
250 Rafał Piwowar 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Rzeszów podkarpackie 83 16 66 100 100 365
250 Jakub Szmurło 4LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie 100 16 80 100 69 365
253 Maciej Sidor 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 63 363
253 Piotr Traczyński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 87 100 60 363
255 Kamil Pustelnik 2LO Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Bieruń śląskie 100 16 96 50 100 362
256 Artur Kamieniecki 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 61 100 100 361
257 Jakub Kontak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 42 100 100 358
257 Michał Pszenicyn 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 42 100 100 358
257 Jakub Rutkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 42 100 100 358
260 Mateusz Masiarz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 7 100 50 100 357
260 Krzysztof Skarżycki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 7 100 50 100 357
262 Bartłomiej Krawisz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 56 100 100 100 356
263 Igor Klimczak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 32 22 100 100 100 354
264 Maksym Ratajczyk 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 7 44 100 100 100 351
265 Tymoteusz Barański 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk pomorskie 100 0 100 50 100 350
265 Stanisław Howard 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 350
265 Krzysztof Kaszlewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 100 350
265 Ada Kołodziejczak 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 50 100 350
265 Gabriela Pietras 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 50 100 350
265 Jeremiasz Preiss 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 35 100 15 100 100 350
265 Szymon Rybski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 50 100 350
272 Mikołaj Rygałło 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 49 100 100 349
273 Mateusz Padarz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 16 30 100 100 346
273 Patryk Przybysz 4LO Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Kraków małopolskie 100 16 30 100 100 346
275 Piotr Domagała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 28 100 100 344
275 Szymon Kuczynski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 78 16 100 50 100 344
277 Tomasz Otręba 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 25 68 50 100 343
278 Jagoda Bobińska 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 42 100 100 342
278 Bartosz Chomiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 42 100 100 342
278 Łukasz Orski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 42 100 100 342
278 Mateusz Scharmach 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 42 100 100 342
278 Szymon Szmigielski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 42 100 100 342
283 Krzysztof Jaworski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 24 100 50 67 341
284 Paulina Kubera 2LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 98 0 40 100 100 338
285 Jakub Gałaszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 7 100 30 100 337
286 Piotr Szczepaniak 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 36 40 100 60 336
287 Piotr Kazimierczak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 50 0 85 100 100 335
287 Julia Kędziorska 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 100 100 35 335
287 Miłosz Wąsiniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 100 50 60 335
290 Kacper Fiś 4LO Zespół Szkół Budowlanych Żary lubuskie 25 7 100 100 100 332
290 Wiktor Kamzela 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 16 66 50 100 332
292 Zofia Krok 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 16 15 100 100 331
292 Adam Pawłowski 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 16 15 100 100 331
294 Natalia Kwiecień 2LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego Radom mazowieckie 100 30 100 100 330
295 Joanna Mali 2LO VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Warszawa mazowieckie 100 7 100 50 70 327
296 Kacper Iwicki 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Piła wielkopolskie 100 16 100 50 60 326
296 Wojciech Malecha 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 16 100 50 60 326
296 Piotr Stolarczyk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 100 50 60 326
299 Tymon Cichocki 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 25 100 0 100 325
299 Paweł Gadziński 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 25 100 100 325
299 Kuba Ornatek 2LO LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Warszawa mazowieckie 9 16 100 100 100 325
299 Jeremiasz Śliwiński 4LO Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów małopolskie 25 100 100 100 325
303 Adrian Kwiatkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 20 100 320
303 Piotr Marszalik 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 20 100 320
303 Krzysztof Olszak 3LO """Żagle"" Liceum Stowarzyszenia STERNIK" Warszawa mazowieckie 100 83 100 37 320
303 Adam Szymaniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 42 100 62 320
307 Jan Kuffel 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 67 100 51 318
308 Dominik Chmielak 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów mazowieckie 100 16 100 50 51 317
308 Mateusz Ciesla 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 100 50 51 317
308 Michał Januszkiewicz 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 16 100 50 51 317
308 Łukasz Kluza 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 1 16 100 100 100 317
312 Jan Augustyn 3LO Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Kraków małopolskie 100 16 100 100 316
312 Jan Burdzicki 2LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 7 100 50 59 316
312 Filip Hoang 1LO III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte Gdańsk pomorskie 100 16 100 0 100 316
312 Patryk Łazowski 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 100 16 100 100 316
312 Filip Nogaj 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 16 100 0 100 316
312 Jakub Oganowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 16 0 100 100 316
312 Agata Pokorska 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Starogard Gdański pomorskie 16 100 100 100 316
312 Bartłomiej Rozenberg 2LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 16 0 100 100 316
312 Maciej Sirocki 1LO II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Białystok podlaskie 100 16 100 100 0 316
321 Michał Jagodziński 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 15 100 100 100 315
321 Łukasz Skiba 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 15 100 100 315
321 Łukasz Staszewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 15 100 100 315
321 Jakub Szmidla 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Częstochowa śląskie 100 25 30 100 60 315
325 Łukasz Głazik 4LO Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych Gdynia pomorskie 60 16 87 50 100 313
326 Jakub Czyż 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego Cieszyn śląskie 100 31 61 20 100 312
326 Mikołaj Jędrzejewski 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 25 100 50 37 312
326 Krzysztof Kapera 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 31 100 30 51 312
329 Łukasz Budziak 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 85 25 100 100 310
329 Filip Kopyt 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 16 100 94 100 310
329 Mikołaj Matuszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Płock mazowieckie 100 0 15 95 100 310
332 Michał Biegaj 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica dolnośląskie 100 16 42 50 100 308
332 Szymon Ożóg 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 42 50 100 308
332 Jakub Razek 3LO Niepubliczne Liecum nr 40 Fundacja Nauka i Wiedza Warszawa mazowieckie 100 100 16 78 14 308
335 Stanisław Struzik 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 7 100 100 100 307
336 Paweł Haraburda 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 6 100 100 100 306
336 Jan Wangrat 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 56 100 50 100 306
338 Stanisław Fiedler 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 78 16 100 50 61 305
338 Monika Zarudzka 3LO Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego Gdańsk pomorskie 100 25 30 50 100 305
340 Jakub Bracha 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Szczecin zachodniopomorskie 100 61 12 100 30 303
340 Maciej Kielak 3LO XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Warszawa mazowieckie 84 0 59 100 60 303
342 Wojtek Suchecki 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Racibórz śląskie 50 16 100 100 36 302
343 Elżbieta Łabaj 8SP Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków małopolskie 100 16 15 100 70 301
343 Mikołaj Zawisławski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 50 51 301
345 Jakub Bojarowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
345 Maciej Brzozowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 0 100 300
345 Patryk Buliński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 0 100 100 300
345 Marcel Chwiałkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
345 Norbert Dąbrowski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 100 300
345 Karol Furmanek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
345 Jakub Gadomski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 100 100 300
345 Kyrylo Goroshenko 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
345 Piotr Grynfelder 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
345 Xi Lin 1LO Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej Bardo dolnośląskie 100 100 100 300
345 Michał Mękarski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
345 Maciej Mężyk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 0 0 100 100 300
345 Robert Soboński 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 300
345 Jakub Wielocha 2LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 100 100 300
345 Wiktoria Wojtas 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 100 300
360 Oskar Krygier 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 18 42 100 39 299
360 Jakub Pazdro 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Mielec podkarpackie 100 7 62 30 100 299
362 Mateusz Gabzdyl 2LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 67 30 100 297
363 Maciej Curulak 2LO XII Akademickie Liceum Ogólnokształcące Olsztyn warmińsko-mazurskie 100 16 30 50 100 296
363 Adam Menkiel 4LO Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Technikum nr 1) Mysłowice śląskie 100 16 30 50 100 296
363 Adam Naskręcki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 30 50 100 296
363 Bartosz Niedźwiedź 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 80 100 16 296
363 Konstanty Smolira 1LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 46 100 50 100 296
363 Jan Tchórzewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 80 0 100 296
369 Stanisław Lada 7SP Prywatna Szkoła Podstawowa imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek mazowieckie 99 16 30 50 100 295
370 Jan Radomiński-Lasek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 52 42 100 100 294
371 Kornel Dzieza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 77 16 30 100 70 293
372 Jakub Szumiński 2LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 100 7 0 85 100 292
373 Łukasz Bruczuk 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 55 20 100 291
374 Artur Bieniek 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 25 55 50 60 290
375 Jakub Daszkiewicz 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 42 47 100 289
376 Krystian Nowakowski 3LO I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Działdowo warmińsko-mazurskie 100 16 52 50 70 288
377 Krzysztof Kosiorowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 7 100 50 30 287
378 Michał Chłopicki 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 25 31 30 100 100 286
378 Piotr Rzadkowski 2LO XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Romana Ingardena Kraków małopolskie 50 16 100 50 70 286
380 Marcin Welter 3LO IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Toruń kujawsko-pomorskie 18 16 100 50 100 284
381 Miriam Bouhajeb 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 25 9 49 100 100 283
382 Radosław Maksymiuk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 7 40 100 35 282
383 Piotr Fila 2LO Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa mazowieckie 31 100 50 100 281
383 Łukasz Janicki 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 81 100 281
383 Szymon Januszek 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 31 100 50 281
386 Aleksander Iwicki 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Gdańsk pomorskie 70 16 42 100 51 279
387 Maciej Kopeć 3LO Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Kraków małopolskie 100 16 62 100 278
387 Justyna Palikowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 42 20 100 278
389 Jan Ebing 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 77 100 100 277
389 Antek Rygulski 2LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 27 0 100 50 100 277
389 Jan Tryka 3LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 9 100 18 50 100 277
389 Paulina Żeleźnik 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 100 42 15 20 100 277
393 Cezary Galiński 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin zachodniopomorskie 100 76 100 276
393 Adam Kaniasty 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 16 0 100 60 276
395 Marcin Kapiszewski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Wałcz zachodniopomorskie 65 16 44 50 100 275
395 Mateusz Piasecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 25 40 50 60 275
395 Bartłomiej Stefański 2LO Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wrocław dolnośląskie 77 16 22 99 61 275
395 Rafał Szubert 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 29 16 80 50 100 275
395 Marcin Zepp 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 9 16 100 50 100 275
400 Maciej Garbacz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kielce świętokrzyskie 100 16 42 50 65 273
401 Krzysztof Chorzempa 2LO XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa mazowieckie 21 49 100 100 270
401 Jakub Mikłasz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Wałbrzych dolnośląskie 50 16 54 50 100 270
401 Filip Płonka 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Olkusz małopolskie 100 25 100 45 270
401 Dawid Skowronek 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 32 36 42 100 60 270
405 Agnieszka Mańke 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 25 42 50 51 268
405 Adrian Okleciński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 25 42 50 51 268
407 Kalina Filus 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Opole opolskie 100 16 50 100 266
407 Marcin Giembicki 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 16 50 100 266
407 Filip Poplewski 2LO Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika Poznań wielkopolskie 100 0 27 100 39 266
407 Patryk Pyrkosz 3LO IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Sosnowiec śląskie 74 8 42 82 60 266
411 Patryk Kielarski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 86 16 42 100 21 265
411 Jan Piotrowski 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 41 87 100 37 265
411 Mateusz Sobkowiak 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 50 25 80 50 60 265
411 Łukasz Sztukiewicz 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 99 16 0 50 100 265
415 Tomasz Janeczko 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 75 25 42 50 70 262
416 Paweł Laszczyk 2LO Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika Poznań wielkopolskie 100 16 55 50 39 260
417 Marlena Hotloś 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 42 50 51 259
418 Antoni Bednarski 3LO Szkoły Benedykta - Liceum Ogólnokształcące Sulejówek mazowieckie 100 16 42 0 100 258
418 Dominik Matuszek 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 16 42 100 258
418 Karol Piłat 3LO IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Częstochowa śląskie 100 21 27 50 60 258
418 Paweł Sadowski 3LO Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tczew pomorskie 62 42 54 0 100 258
418 Antoni Strzałkowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 42 100 16 258
423 Róża Deć 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 7 50 100 257
423 Szymon Mrozicki 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 7 0 50 100 257
425 Piotr Przybysz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 6 0 100 50 100 256
426 Jędrzej Grabski 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza w Gdańsku Gdańsk pomorskie 27 7 100 20 100 254
426 Piotr Korcz 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 24 16 100 50 64 254
426 Jacek Markiewicz 2LO III Liceum ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 54 100 100 254
426 Filip Szyszko 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Szczecin zachodniopomorskie 100 25 40 50 39 254
430 Damian Mazur 1LO Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Parczew lubelskie 9 93 0 50 100 252
431 Weronika Różańska 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Salvadora Dalego Warszawa mazowieckie 100 0 100 51 251
432 Mateusz Jakoniuk 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 99 100 50 249
433 Jan Przędziński 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Płock mazowieckie 50 15 83 100 248
434 Hubert Sidorowicz 2LO XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Warszawa mazowieckie 100 16 42 50 39 247
435 Marta Dawidowska 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 30 0 100 246
436 Maciej Ciesielski 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 16 30 39 60 245
436 Damian Sosulski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 89 16 30 50 60 245
438 Mateusz Jurczak 4LO Zespół Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego Przasnysz mazowieckie 77 16 0 50 100 243
438 Kacper Misiaszek 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 43 100 100 243
440 Jakub Dziopa 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 42 100 242
441 Korneliusz Obarski 2LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 21 100 20 100 241
441 Paweł Preibisch 3LO XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Warszawa mazowieckie 100 16 15 50 60 241
441 Mikołaj Zabłocki 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 61 0 30 50 100 241
444 Łukasz Jałocha 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 40 100 100 240
444 Jakub Nowak 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 32 16 42 50 100 240
446 Wojciech Bogacz 3LO Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego Poznań wielkopolskie 100 7 42 30 60 239
446 Piotr Bublik 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 16 15 50 58 239
446 Marek Wiśniewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 32 7 0 100 100 239
449 Jakub Bronowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 7 100 30 100 237
449 Bartłomiej Pełka 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 7 100 30 100 237
451 Piotr Bonar 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 89 7 30 50 60 236
451 Maciej Cuper 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 24 50 62 236
451 Igor Urbanik 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego Bochnia małopolskie 100 7 40 50 39 236
454 Kajtek Ramsza 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 19 16 100 100 235
454 Michał Słoniewski 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 5 100 30 100 235
456 Jakub Małek 3LO II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza Gdynia pomorskie 7 27 100 100 234
456 Mateusz Piórkowski 2LO Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Grudziądz kujawsko-pomorskie 100 0 50 84 234
458 Zofia Mroziuk 7SP Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz Warszawa mazowieckie 100 16 0 100 16 232
458 Michał Szymocha 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 75 100 20 37 232
460 Ignacy Kozakiewicz 2LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 25 16 100 26 64 231
460 Bruno Sienkiewicz 2LO X Liceum Ogólnokształcących im. Królowej Jadwigi Warszawa mazowieckie 6 16 59 50 100 231
462 Michał Kallas 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 100 14 15 50 51 230
462 Patryk Mike 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 30 100 230
464 Mikołaj Bereza 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 100 18 50 60 228
464 Michał Kaczmarek 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Gdańsk pomorskie 99 16 0 50 63 228
464 Jakub Pawlak 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 78 50 100 228
464 MIchał Pranagal 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 7 16 80 100 25 228
468 Łukasz Machutt 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego Gdynia pomorskie 100 16 50 60 226
469 Maciej Kurzydłowski 2LO Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa mazowieckie 9 16 100 100 225
469 Wojciech Kurzydłowski 2LO Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa mazowieckie 9 16 100 100 225
471 Daniel Winnicki 2LO "Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące ""Amigo""" Wrocław dolnośląskie 58 16 50 100 224
472 Konrad Obernikowicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 7 16 100 100 223
473 Agata Steciuk 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 6 40 42 30 100 218
474 Marcin Nogaj 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Legnica dolnośląskie 100 16 50 51 217
474 Dawid Pietrykowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Inowrocław kujawsko-pomorskie 100 7 50 30 30 217
474 Jakub Sordyl 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 16 0 50 51 217
477 Marcin Jabłoński 2LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 64 16 15 50 66 211
478 Patryk Filip Gryz 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 32 7 100 50 21 210
479 Maksymilian Hajduk 4LO Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów małopolskie 9 100 100 209
479 Dawid Kaszyński 3LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 52 16 40 50 51 209
481 Karol Łacina 8SP Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi Wrocław dolnośląskie 42 66 100 208
481 Wojciech Słomowicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Koszalin zachodniopomorskie 27 16 15 50 100 208
481 Bartłomiej Stylski 2LO I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg podkarpackie 100 7 0 50 51 208
484 grzegorz kierzkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 9 16 40 42 100 207
484 Andrzej Wacławik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 2 16 100 50 39 207
486 Dominik Piestrzyński 3LO Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza Wieluń łódzkie 74 16 27 50 39 206
486 Wojciech Sobiński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 6 100 100 206
486 Mikołaj Wieczorek 8SP Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi Wrocław dolnośląskie 25 100 30 51 206
489 Kalina Białek 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 16 0 50 39 205
489 Marek Dzięcioł 2LO Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Warszawa mazowieckie 100 15 40 50 205
489 Wiktor Rutecki 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 39 16 0 50 100 205
489 Maciej Stempniak 2LO CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Warszawa mazowieckie 100 16 0 50 39 205
493 Wojciech Gos 4LO Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke Bosaka Kielce świętokrzyskie 16 70 100 16 202
494 Oskar Filippoto 2LO Spark Academy - Liceum Ogólnokształcące Poznań wielkopolskie 100 50 51 201
494 Hubert Łukasik 1LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 100 16 50 35 201
494 Julia Mirońska 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 100 50 51 201
494 Patryk Skowron 2LO Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi Królowej Kielce świętokrzyskie 100 50 51 201
494 Łukasz Zbysiński 2LO XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa mazowieckie 100 16 50 35 201
499 Karol Bonat 1LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 200
499 Magdalena Doleśniak 2LO XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Warszawa mazowieckie 100 100 200
499 Jakub Kalkowski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 100 30 70 200
499 Maja Miska 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 200
499 Jakub Patałuch 4LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 0 100 200
499 Kuba Walęga 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 50 0 50 100 200