Wyniki II etapu XXVIII OI 2020/2021
lp. imię nazwisko klasa szkoła miejscowość województwo pro* ple zdj pla sza suma
1 Jan Strzeszyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 100 400
2 Mikołaj Bulge 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 98 92 390
2 Antoni Buraczewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 26 100 100 90 100 390
4 Antoni Długosz 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 66 100 100 100 366
5 Michał Stawarz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 55 100 98 100 353
6 Paweł Pilarski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 66 100 100 74 340
7 Zuzanna Ossowska 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 100 85 98 50 333
8 Maciej Mejer 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 46 100 97 89 332
9 Jakub Dziura 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 94 90 322
10 Grzegorz Ryn 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 66 100 94 50 310
11 Michał Kimborowicz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 100 300
11 Maciej Wiśniewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 100 100 300
13 Mateusz Scharmach 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 100 91 291
14 Olaf Surgut 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 15 90 77 282
15 Paweł Żurakowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 100 80 280
16 Maciej Bielik 3LO XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Warszawa mazowieckie 100 100 100 20 54 274
16 Marek Zbysiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 90 96 50 274
18 Joanna Suwaj 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 18 100 100 50 268
19 Łukasz Orski 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 15 98 53 266
20 Jakub Pniewski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 100 15 100 50 265
21 Jakub Rożek 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 15 98 50 263
22 Wiktor Krzemiński 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 100 15 97 50 262
23 Stanisław Czech 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 0 98 62 260
24 Szymon Fica 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 16 100 90 50 256
25 Marcel Szelwiga 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 15 80 60 255
26 Jakub Klimek 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 30 38 100 30 86 254
27 Jakub Kądziołka 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej Gliwice śląskie 100 38 85 98 32 253
28 Paweł Dec 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 0 97 50 247
29 Mateusz Hurkała 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 100 0 96 50 246
30 Bartosz Brejna 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 15 80 50 245
30 Jeremiasz Preiss 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 15 100 15 80 50 245
30 Wiktor Siatkowski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 15 80 50 245
33 Paweł Mroziuk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 30 0 100 94 50 244
34 Jakub Dawidowicz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 0 93 50 243
34 Kamil Szymczak 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 46 100 80 17 243
36 Jonasz Aleszkiewicz 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 38 15 89 100 242
37 Daniel Soboński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 100 238
38 Filip Jasionowicz 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 46 100 90 0 236
39 Bartosz Drabiński 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 46 15 95 79 235
39 Rafał Starypan 4LO Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Opole opolskie 70 16 100 30 89 235
41 Marek Muzyka 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 100 35 99 0 234
41 Franciszek Witt 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 66 15 97 56 234
43 Piotr Blinowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 66 45 20 100 231
43 Wojciech Weremczuk 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 100 66 35 80 50 231
45 Jakub Kośmicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 80 50 230
45 Grzegorz Krawczyk 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 46 100 84 230
45 Bartosz Kucypera 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 0 80 50 230
45 Mateusz Padarz 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 15 46 85 99 230
49 Michał Horodecki 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 15 98 15 228
50 Bogdan Błędziński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 16 35 100 75 226
51 Alessandro Peria 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 26 100 99 0 225
52 Dominik Wawszczak 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 8 35 98 82 223
53 Michał Racinowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 18 90 81 33 222
54 Wiktoria Rozkosz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 58 15 98 50 221
55 Jakub Kaszycki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 100 18 100 0 218
55 Filip Szczepański 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 38 100 80 218
57 Ignacy Gębuś 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 8 100 94 15 217
58 Jakub Bachurski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 50 30 95 213
59 Maksym Iskierski 1LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 100 100 15 96 0 211
60 Zuzanna Kiczak 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 15 18 100 91 0 209
61 Justyna Palikowska 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 46 100 10 50 206
62 Bartosz Chomiński 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 46 25 80 50 201
62 Kajetan Lewandowski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 38 97 66 201
64 Hubert Wasilewski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 0 100 200
65 Jakub Bartecki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 46 0 98 53 197
66 Adam Jeliński 3LO Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Toruń kujawsko-pomorskie 30 66 0 100 29 195
67 Tymon Cichocki 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 70 100 0 94 0 194
67 Jan Kolipiński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 94 194
69 Marcin Zepp 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Katowice śląskie 15 0 100 93 0 193
70 Wojciech Ładysz 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 38 80 73 191
70 Maja Tkaczyk 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 15 38 100 10 43 191
70 Milosz Tomulewicz 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 38 55 98 191
73 Tymoteusz Kucharek 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 0 100 50 188
74 Kacper Paciorek 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 100 100 25 9 53 187
74 Dominik Smater 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 30 8 100 29 50 187
76 Serafin Skowroński 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 100 15 69 184
76 Jadwiga Świerczyńska 3LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 8 100 20 56 184
78 Tomasz Kwiatkowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 66 15 0 100 181
78 Piotr Pływacz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 66 15 100 181
80 Konrad Deryło 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Biłgoraj lubelskie 100 38 0 92 50 180
80 Paweł Jastrzębski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 0 80 180
80 Kacper Krawiec 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 70 0 100 30 50 180
83 Katarzyna Żuchowska 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 8 90 80 178
84 Grzegorz Suwaj 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 26 15 86 50 177
85 Jakub Gonera 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 66 100 9 0 175
86 Jakub Migdał 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 70 3 85 85 173
87 Dawid Ratyński 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 30 168
88 Piotr Białek 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 66 100 0 0 166
88 Jakub Czyż 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego Cieszyn śląskie 66 0 100 166
88 Tomek Pływacz 8SP Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Warszawa mazowieckie 66 100 166
91 Maciej Pluta 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Kutno łódzkie 70 100 0 15 50 165
92 Hubert Dyczkowski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza Wrocław dolnośląskie 100 18 15 80 50 163
93 Andrzej Jabłoński 2LO Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II Rzeszów podkarpackie 15 46 35 30 50 161
94 Cezary Galiński 2LO II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin zachodniopomorskie 66 85 9 160
95 Paweł Gadziński 3LO V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała śląskie 100 38 100 20 0 158
95 Aleksandra Kierska 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 5 15 88 50 158
97 Kiryl Bratukhin 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 26 100 30 156
97 Filip Wilkowski 2LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 0 56 9 19 72 156
97 Paulina Żeleźnik 8SP Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław dolnośląskie 30 0 100 20 36 156
100 Mateusz Ciesla 2LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 55 46 100 9 155
100 Łukasz Łopacki 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 66 0 89 0 155
102 Maksym Ratajczyk 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Poznań wielkopolskie 66 15 20 50 151
103 Łukasz Smoliński 3LO Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Mińsk Mazowiecki mazowieckie 100 18 0 82 50 150
103 Mateusz Wasilewski 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 100 0 50 0 150
105 jacek muszyński 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 0 15 84 50 149
106 Adam Dankowiakowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 9 147
106 Tymon Dubowski 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 38 100 9 147
106 Mikołaj Zabłocki 1LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 38 100 9 147
109 Zuzanna Ortenburger 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 0 46 0 98 144
110 Łukasz Magnuszewski 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 3 0 89 50 142
111 Łukasz Piekutowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 70 46 15 30 50 141
112 Filip Krawczyk 2LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 15 46 25 19 50 140
112 Rafał Mańczyk 1LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 100 46 25 69 0 140
114 Kamil Karaś 3LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 70 8 85 20 26 139
114 Michał Opala 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 38 15 86 139
114 Marek Wiśniewski 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 15 100 0 39 139
117 Artur Wojtuszkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 38 100 0 138
118 Konrad Obernikowicz 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 38 99 0 137
119 Gabriel Antas 3LO I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego Jasło podkarpackie 30 8 35 92 0 135
120 Wojciech Kurzydłowski 2LO Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa mazowieckie 70 34 100 0 134
120 Filip Nogaj 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 30 46 0 88 0 134
122 Marcin Piekutowski 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok podlaskie 100 38 15 30 50 133
122 Jan Pułtorak 3LO Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Opole opolskie 70 38 15 80 0 133
124 Łukasz Świszcz 3LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 100 41 90 0 131
125 Karol Furmanek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 85 100 30 130
125 Grzegorz Gwóźdź 3LO VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Radom mazowieckie 70 46 15 69 0 130
125 Michał Orżanowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 100 30 130
128 Mikołaj Dziok 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 100 38 35 55 0 128
128 Patryk Malcher 3LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 38 10 80 128
130 Elżbieta Łabaj 8SP Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera Kraków małopolskie 15 8 100 19 0 127
131 Piotr Grynfelder 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 18 12 96 0 126
131 Mateusz Masiarz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 18 15 30 63 126
131 Adam Szymaniak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 16 15 95 0 126
134 Jakub Bereza 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 46 15 10 54 125
134 Marcin Żołek 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 55 26 15 84 125
136 Piotr Bieńkowski 2LO Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wrocław dolnośląskie 15 100 15 9 0 124
136 Krzysztof Sikora 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 44 0 80 124
138 Maciej Brzozowski 2LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 30 38 0 85 123
139 Ignacy Kucharski 3LO Gdańskie Liceum Autonomiczne Gdańsk pomorskie 70 60 0 62 122
140 Jakub Trzykowski 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 23 15 83 0 121
141 Mikołaj Gazeel 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Kraków małopolskie 0 18 15 9 78 120
141 Konstanty Smolira 1LO Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie 85 100 20 120
141 Andrzej Wacławik 3LO V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Kraków małopolskie 0 90 30 120
144 Atanazy Gawrysiak 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 46 15 10 48 119
145 Andrzej Gwiazda 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 3 100 15 118
145 Julia Kędziorska 1LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 15 38 80 118
145 Michał Wiliński 3LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 38 0 80 118
148 Jakub Mikłasz 3LO II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Wałbrzych dolnośląskie 0 8 100 9 117
149 Stanisław Bitner 3LO VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa mazowieckie 70 16 85 15 0 116
149 Mateusz Kosman 2LO III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Tarnów małopolskie 0 0 0 30 86 116
149 Kacper Lisik 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 0 46 15 5 50 116
149 Błażej Łytkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 46 13 57 0 116
153 Stanisław Lada 7SP Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich Sulejówek mazowieckie 0 38 15 9 50 112
153 Wojciech Raczuk 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 30 3 100 9 0 112
155 Łukasz Skiba 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 15 0 15 96 111
155 Igor Staszkiewicz 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 46 15 50 111
157 Bartłomiej Czarkowski 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 100 36 60 14 0 110
157 Stanisław Leleń 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 16 94 110
159 Jan Wangrat 3LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 100 9 0 109
160 Mateusz Jacniacki 2LO I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Lublin lubelskie 100 3 0 20 83 106
161 Maciej Bulge 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 100 93 0 10 0 103
161 Mateusz Kowalski 2LO VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 30 18 15 20 50 103
161 Sebastian Mróz 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 15 3 100 103
161 Antoni Strzałkowski 3LO XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin zachodniopomorskie 70 3 100 0 103
165 Krzysztof Szymański 2LO Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Wrocław dolnośląskie 70 66 15 20 0 101
166 Jakub Pawlak 2LO III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP Gdynia pomorskie 0 100 0 100
166 Mateusz Sawicki 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 70 66 25 9 0 100
166 Jakub Słowikowski 2LO XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa mazowieckie 0 100 0 0 100